(5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 09, 2019 20:29 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Po takim weekendzie, to praca będzie odpoczynkiem :evil:
Uważaj na siebie.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto lip 09, 2019 20:35 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

kwiryna pisze:Po takim weekendzie, to praca będzie odpoczynkiem :evil:
Uważaj na siebie.

No kiepawo lekko, ręce bolą, i drżą, nogi w siniakach... :mrgreen: ech starość, starość... :ryk:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lip 10, 2019 20:21 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Co u Was słychać? Jak kotki?

Anna2016

 
Posty: 10404
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Śro lip 10, 2019 23:10 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Anna2016 pisze:Co u Was słychać? Jak kotki?

Kiepsko mocno się czuje.
Koty wymiotuja.ale apetyty dopisuja.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 11, 2019 9:45 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Wczoraj byłam u innej dr od piguł - że taka dobra i polecana, trudno się do niej dostać, wizyta załatwiona po znajomości nieco...
Wizyta mnie zdołowała bardzo, a właściwie pogłębiła dół który mnie dopadł kole popołudnia, gdy się zmagałam z błahostkami codzienności, jak np. remontem ulic i niemożnością dojechania na czas..
Pani dr oprócz tego, ze jak się dowiedziałą , ze mam 3 koty toi powiedziała, ze to bardzo dużo i zapytala mnie czy mam obsikane mieszkanie, potem powiedziałą, ze życie mojego brata jest byle jakie, mojej siostry też no i pani sama... niech pani coś zrobi, przeciez sa możliwości zeby kogoś poznać no to jeszcze jak się dowiedziała, zę mam dokumentację Mamy i zamierzam coś z tym zrobić to ze zdziwieniem zapytała i będzie pani nosic to wszędzie do tych izb? Po co?
Na koniec dała mi trzy piguły, z których jedną, jak kiedyś wzięłam to się nie mogłam obudzić następnego dnia.. a tu trzy o każda kilka razy dziennie..
Miła była, pewnie się zna no ale... zostałam wypytana, ale nie dostałam potrzebnego mi wsparcia.. Nie ten typ kontaktu i relacji, jakiego potrzebuję.
Kiepski nastrój mam cały czas.
Notka się tuli cały czas . I wylizuje mocno. Wczoraj zauważyłam, jak Milena jest agresywna wobec niej. I Nutki też. Ale Nutka ucieka Milenie, a Notka się stara jej oddać. Ale łapoczyny były okropne. Strasznie waliła Notkę wszędzie, brzuszek, łepek, no okropnie... Wcześniej się na nią zaczaiła i skoczyła. Może to nie był pierwszy raz i m.in dlatego Notunia się wylizuje, nie wiem. Będę dalej obserwować.

Zapraszam na bazarki. Dług ciągle jest.
To też wczoraj było pewnie elementem dołka.. tzn nie ten konkretny dług za Dee, bo tu mam jeszcze trochę czasu na spłatę,. ale całokształt. Zbl;iża się 20ty a ja nie wiem skąd mam pozyczyć kasę na kolejną ratę.. Zniszczone materace, koszt jednego w promocji to ok 200-300zł.. itp itd..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 11, 2019 10:47 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Wsparcie to raczej psycholog, psychoterapeuta... lekarze od piguł najczęściej są właśnie lekarzami od piguł...
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Czw lip 11, 2019 10:52 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

taizu pisze:Wsparcie to raczej psycholog, psychoterapeuta... lekarze od piguł najczęściej są właśnie lekarzami od piguł...

Prawda, ale myślisz, ze lekarz od piguł może powiedzieć pacjentowi , ze ma byle jakie zycie? Albo zzadać pytanie zawierające odpowiedź "i nie śmierdzi pani w domu?"?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 11, 2019 11:19 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Nie powinien, ale... Znajoma opowiadała jak poszła na wizytę do psychiatry (znajoma leczy się na depresję), a psychiatra sam zaczął się jej skarżyć na swoje dołki :mrgreen: A co do smrodu, to wielu ludzi niemających kotów nie wie, że może nie śmierdzieć

Ja akurat znam zawodowo sporo psychologów, co prawda raczej nie terapeutów, i wielkim rozczarowaniem moim było stwierdzenie, że większość z nich równie słabo sobie radzi z życiem jak nie-psychologowie.

Od lekarza od piguł oczekiwałabym jednak znajomości piguł, no, taktu też, ale to coraz rzadszy towar
Ostatnio edytowano Czw lip 11, 2019 11:27 przez taizu, łącznie edytowano 1 raz
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Czw lip 11, 2019 11:20 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Milenko kochana :1luvu: proszę, daj spokój Notuni :201461 :201461 :201461

Anna2016

 
Posty: 10404
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Czw lip 11, 2019 11:23 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

taizu pisze:Nie powinien, ale... Znajoma opowiadała jak poszła na wizytę do psychiatry (znajoma leczy się na depresję), a psychiatra sam zaczął się jej skarżyć na swoje dołki :mrgreen:

Wiem, bardzo dobrze znam psychiatryczne środowisko... Gdyby żyla moja szefowa tylko do niej bym poszła.. No ale niestety. Dlatego unikam psychiatrów. :mrgreen: i nie zdziwiło mnie, ze tak się zachowała, chociaz mnie zdziwiło dlatego, ze miała takie referencje od znajomego, tego fajnego psychologa.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 11, 2019 11:27 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

I tak naprawdę to nie jest śmieszne - bo ludzie cierpią. I nie mauja takiej pomocy jak mam ja, takiej dużej i mądrej. Często rodziny się borykają i są absoltunie bezradne wobec osoby w depresji.. I trafiają na byle jakiego lekarza..
A zeby było śmieszniej - jak wróciłam do domu i otworzyłam drzwi to... zasmierdziało moczem - bo któras znowu zrobiła siku za kuwetę..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 11, 2019 11:28 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Anna2016 pisze:Milenko kochana :1luvu: proszę, daj spokój Notuni :201461 :201461 :201461

Przekazałam - może Ciebie posłucha..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 11, 2019 11:46 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Jakbyś miała niemowlę w domu to pani lekarz TEŻ zauważyłaby z troską że pewnie masz zasikane i zas...ne mieszkanie. Zgodnie ze starym przysłowiem: kto ma pszczoły ten ma miód, kto ma dzieci ten ma....

Anna2016

 
Posty: 10404
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Czw lip 11, 2019 11:51 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Nie, mam wrażenie, że ta dr to z tych co to rodzinę z dziećmi za sens życia uważają... no ale to akurat jest tylko i wyłącznie moje wrażenie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 11, 2019 11:52 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Anna2016

 
Posty: 10404
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Cosmos, Majestic-12 [Bot], pimpuś..wampirek i 221 gości