(5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 16, 2019 11:20 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

A jakie dla każdej są wskazania akurat do usg?
Przy wygryzaniu warto zacząć od diety eliminacyjnej.
A poza tym kotki wyczuwają Twojego doła i czują się na drugim planie wobec uczuć dla umarłych, które Cię pochłaniają. I to się odbija na ich samopoczuciu. One też straciły przyjaciółkę.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14749
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto lip 16, 2019 11:28 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Przede wszystkim DeeDee też nie miała wskazania. Dopóki nie została obmacana przez weta.
No ale - Nutka nie miała usg od 2016 roku, teraz słabo je, a Notka i Milenka mają zalecenie usg raz na pół roku, kontrolne, to po leczeniu w listopadzie 2018.
Notka ma zdiagnozowaną alergię od lipca 2018 a nigdy dotąd nie wygryzała brzucha - poza tym to jest obszar od połowy do tylnych łapek plus łapki od wewnątrz, wstawiałam niedawno zdjecie jak to wygląda.. Taki obszar nie tylko charakterystyczny dla alergii.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35344
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lip 16, 2019 12:03 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Czy kotka wygryzająca ma oczyszczone gruczoły odbytu? Nieraz to jest przyczyną.
Skoro nie możesz dwóch naraz, to oceń, której zachowanie robi gorsze wrażenie. Czyli zdaj się na intuicję.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14749
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto lip 16, 2019 12:13 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Od października moja intuicja mnie zawodzi.. nie wiem jak gruczoły bo nie są sobie obejrzeć. Zobaczę co się wydarzy jeszcze do 29go. Na dzień dzisiejszy obie mnie jednakowo niepokoją.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35344
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lip 16, 2019 12:40 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Ja bym Notkę wzięła. Bo ją swędzi, boli. Można pomóc. A u Nuci to pewnie jednak psychika. Ma doła jak Ty.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto lip 16, 2019 13:56 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

co do kostki (tez mam problemy ze stopa, od miesiaca) sprobuj z tapingiem, podaje linki:
https://www.youtube.com/watch?v=-ySkXxXCYbg
https://www.youtube.com/watch?v=YEJRaL5jIoM
https://www.youtube.com/watch?v=lRO-HZXQTlI
sprobuj, mi to przynioslo duza ulge, co do masci, to swietny jest reparil gel, znakomita masc przy wszystkich urazach. Powodzenia
Obrazek

nyoe

 
Posty: 601
Od: Wto lut 08, 2005 6:07
Lokalizacja: Sendai

Post » Wto lip 16, 2019 14:22 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

O, dziękuję za linki. A to gdzieś mozna kupić? Takie plastry? Muszę posłuchać uwaznie, albo gusiek1 poproszę o przetúmaczenie :wink: wczorajsze linki też bardzo fajne, poczytalam trochę i któryś z objawów stanu zapalnego mi pasuje..
Ale chyba dzisiaj popracy dotuptam się jednak na ostry dyzur.. bo ja muszę mieć sprawną nogę na weekend!!! :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35344
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lip 16, 2019 14:25 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

kwiryna pisze:Ja bym Notkę wzięła. Bo ją swędzi, boli. Można pomóc. A u Nuci to pewnie jednak psychika. Ma doła jak Ty.

Ech, no właśnie... U Nutki to sama nie wiem, boję się. A jak zaczynam się bać to potem lęk zaczyna mieć podstawy.. Tak było z Dee... na przełomie marca i kwietnia miałam taki dziwny lęk, że ma ten kk, i że niedługo odejdzie. Poniewaz był on kompletnie w tamtym momencie bezpodstawny (kk nie był na tyle silny, żeby myslec o umieraniu z jego powodu) to nikomu o tym nie mówiłam ani nie pisałam, bo złożyłam to na karb swojego panikowania, tylko psycholog wiedziała, a potem się okazało to co wiecie.. I Deesi nie ma już.. Strasznie mnie wytrącił z równowagi ten sms. A właściwie mój, krótki, z info: Umarła 19.06 - jak zobaczyłam co napisałam to płacze cały czas..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35344
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lip 16, 2019 17:43 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzenia11 pisze:Znowu walczę z maszynami.tym razem biletomatem do kupowania biletu miesięcznego. Może nie powinnam kupować 13go,no ale nie pomyslalam.scenariusz identyczny jak z pkp. Pieniądze ściągnięte z konta a bilet nie zakodowany na karcie... wkurzylam się i jeżdżę na gape.spedzilam teraz upojna godzinę odsyłana w cztery różne miejsca i jedyne to mogłam złożyć reklamacje, która mogą rozpatrywac..14 dni.

Tez tak miałam kiedyś. W ciągu tygodnia oddali mi pieniądze bo oni widza ze ten bilet się nie doładowań
I nie składałam reklamacji. Tylko w razie czego trzymałam ten kwitek który z biletomaty wyleciał. Od tej pory nie ładuje miesięcznego w biletomacie. Idę zawsze na zachodni
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto lip 16, 2019 17:45 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

MonikaMroz pisze:
Marzenia11 pisze:Znowu walczę z maszynami.tym razem biletomatem do kupowania biletu miesięcznego. Może nie powinnam kupować 13go,no ale nie pomyslalam.scenariusz identyczny jak z pkp. Pieniądze ściągnięte z konta a bilet nie zakodowany na karcie... wkurzylam się i jeżdżę na gape.spedzilam teraz upojna godzinę odsyłana w cztery różne miejsca i jedyne to mogłam złożyć reklamacje, która mogą rozpatrywac..14 dni.

Tez tak miałam kiedyś. W ciągu tygodnia oddali mi pieniądze bo oni widza ze ten bilet się nie doładowań
I nie składałam reklamacji. Tylko w razie czego trzymałam ten kwitek który z biletomaty wyleciał. Od tej pory nie ładuje miesięcznego w biletomacie. Idę zawsze na zachodni

Ale mi nie wyleciał kwitek. Po pojawieniu się informacji na ekranie od karty, że transakcja zaakceptowana , powinien się doładować bilet i wydać kwit. Czekałam i na monitorze biletomatu pojawiła się informacja, transakcja nie moze być zrealizowana i od razu powrót do ekranu dłównego, czyli wybierz rodzaj biletu... nic nie wyskoczyło..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35344
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lip 16, 2019 17:49 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Ale kasę Ci z konta zeżarła?
Powinni oddać. Oni wiedza ze te biletomaty to o kant tylka.
Doładowuj zawsze w kiosku... albo w metrze. Dam jest pewniej :ok:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto lip 16, 2019 17:54 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzenia11 pisze:
Chikita pisze:116 ?! Ile w tej kolejce stałaś ?

Byłam przed 23 a w domu (mieszkam 10 min od szpitala na piechotę) przed 3 :mrgreen:


Wrócę jeszcze do tego, bo bardzo mnie ciekawi jedna rzecz. Co się robi przez tyle godzin w kolejce ?!

Chikita

 
Posty: 6492
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto lip 16, 2019 18:13 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

MonikaMroz pisze:Ale kasę Ci z konta zeżarła?
Powinni oddać. Oni wiedza ze te biletomaty to o kant tylka.
Doładowuj zawsze w kiosku... albo w metrze. Dam jest pewniej :ok:

Tak, sciągnęli mi z konta. Wczoraj złozyłam reklamację i mają zwrócić w gotówce - mają na to 14 dni..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35344
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lip 16, 2019 18:38 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Chikita pisze:
Marzenia11 pisze:
Chikita pisze:116 ?! Ile w tej kolejce stałaś ?

Byłam przed 23 a w domu (mieszkam 10 min od szpitala na piechotę) przed 3 :mrgreen:


Wrócę jeszcze do tego, bo bardzo mnie ciekawi jedna rzecz. Co się robi przez tyle godzin w kolejce ?!

Mąż z synem trzyletnim, przywiezionym przez pogotowie, z temp. 40 stopni czekał kilka godzin na sor. Także co tam się robi? Nie wiem, kto wierzący ten się modli :cry: były w tym roku przypadki zgonow na sor.
Marzenia a Ty nie powinnaś normalnie iść do przychodni, a nie sor?
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto lip 16, 2019 18:39 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Chikita pisze:
Marzenia11 pisze:
Chikita pisze:116 ?! Ile w tej kolejce stałaś ?

Byłam przed 23 a w domu (mieszkam 10 min od szpitala na piechotę) przed 3 :mrgreen:


Wrócę jeszcze do tego, bo bardzo mnie ciekawi jedna rzecz. Co się robi przez tyle godzin w kolejce ?!


Przysypia, siedzi na miau, obserwuje działanie słuzby zdrowia no ale w moim przypadku gada... choć wtedy mnie bolało okropnie, zwijalam się tam z bólu i malo gadałam (kto by uwierzył, co? :wink: )
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35344
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 269 gości