(5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 12, 2019 9:30 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Dzisiaj cały blok miał pobudke o godz. 10. Wyjąca czarna syrena właśnie wyrażała strach i niezgoda na stan rzeczy. Czyli- jadę z Notką do wet.
Ostatnio edytowano Sob paź 12, 2019 11:04 przez Marzenia11, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob paź 12, 2019 10:37 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Pupa ok, czyli moje zabiegi plus działania Notki w tym zakresie są skuteczne. Ucho też ok. Kolejna kontrola pupy za miesiąc no ale ja nie mogę sobie na to pozwolić. Za zajrzenia do ucha i pupy zapłaciłam dzisiaj 50zł. Pewnie nie jest to ogrom, ale mając w planach medyczne działania dla innych kotów plus moja kostka to 50zł na znaczenie. Dla mnie ma ogromne.
Za tydzień w niedziele zapisałam w końcu Milene na echo serca plus pomiar ciśnienia. Echo 220zł , ciśnienie 25zł. W środę idę ze swoją kostka na wizytę do rehabilitanta -80zł. Idę bo kłopot z chodzeniem mam, raz mniejszy,raz wiekszy,ale nie chodzę bez problemu. A Nutka wymaga pełnej diagnostyki..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob paź 12, 2019 11:07 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

O tym e chu dla Milenki sobie przypomniałam wczoraj rano, jak się dowiedziałam, że koteczka znajomej miała udar mimo leczenia nadciśnienia. A ja nawet nie wiem czy Milenka ma nadciśnienie, a podejrzenie ma... stąd akcja szybka i umówione badanie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 13, 2019 6:32 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Nikt nie pisze, ale na pewno ktoś czyta. :wink:
Jest mi lepiej nieco, ale dopiero dzisiaj - nie mozę być aż taka silna reakcja na błąd skutkująca potem takim strasznym zmęczeniem.. musze popytać w pracy co mogę z tym zrobić..

Jadę do olsztyna. Bla bla bla.. Zaraz idę głosować. Zachęcam. Do głosowania.
I jeszcze - pani z komisji wyborczej powiedziała o tym tylko raz.. :
NA KARTACH DO GŁOSOWANIA MUSZĄ BYĆ DWIE PIECZĄTKI!!! Zwracajcie na to uwagę, z jedną głos jest nie ważny.

Dobrego dnia !!!
I dziękuję WAM wszystkim za ciepłe słowa , pomysły i wsparcie. :1luvu:
I za zakupy na bazarkach - zaparaszam!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 13, 2019 6:36 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

W wolnych momentach, czyli czekając aż koty dzikie zeżrą, zaglądam.
Marzenko, jesteś potwornie zmęczona fizycznie i psychicznie. Takie zmęczenie odbija się na siłąch fizycznych i nie tylko. Jest wręcz namacalne. Postaraj się odpocząć, wyłączyć, naładować baterie. Martwię się. I kciuki trzymam :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 13, 2019 6:46 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

ASK@ pisze:W wolnych momentach, czyli czekając aż koty dzikie zeżrą, zaglądam.
Marzenko, jesteś potwornie zmęczona fizycznie i psychicznie. Takie zmęczenie odbija się na siłąch fizycznych i nie tylko. Jest wręcz namacalne. Postaraj się odpocząć, wyłączyć, naładować baterie. Martwię się. I kciuki trzymam :ok:

Nie martw się, będzie ok. Jest ok. Sama tego nie rozumiem, przecież odpoczęłąm nad morzem. Natomiast pewne jest to, że ja NIGDY tak nie reagowałam. Nigdy nie lubiłam popełniac błędów (a kto lubi), ale nie reagowałam az tak bardzo, właściwie maksymalnie, to nigdy tak nie było..
Teraz pewnie będzie trudno o odpoczynek, bo dzisiaj pojedziemy przygotować groby na listopad.
Ale moze praca fizyczna na działce mi pomoże - jeśli nie zapłaczę się nad DeeDee. No cóż, taki czas, muszę przetrwać. Dr powiedziała, ze na tęsknotę, żałobę i żal leki nie działają.. I się z tym zgadzam.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 13, 2019 7:01 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzenko czytam i jestem myślami z Tobą. Także pisz, pisz, pisz - ja czytam. I wierzę, że lepiej będzie i spokojniej....

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie paź 13, 2019 7:02 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Sama wiesz, że słowo "nigdy" nie istnieje. Zmieniamy się na zewnątrz i w środku w zależności od okoliczności.
Ja na przykład nie miałam realistycznych snów.A jeśli nawet, sporadycznie, to nigdy ich nie pamiętałam. Teraz mnie męczą bardzo. Najczęściej nad ranem. I wszystko pamiętam. Wstaję przybita i umęczona bo to nie są przyjemne sny.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 13, 2019 11:54 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Olsztyn. Dom Mamy. Śniadanie. J wspólne nasze rozmowy. Brat mnie pozytywnie zaskoczył różnymi działaniami, np unyl okno w kuchni. Ja wiem, se to podstawa, ale w jego idrealnieniu to dużo. Ja się cieszę.
Zaraz jedziemy dalej.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 13, 2019 18:08 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Ja zawsze zaglądam!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 13, 2019 18:43 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

W końcu zbudowałam skromny bazarek viewtopic.php?f=20&t=194806 Mam nadzieję, że znajdą się chętni na takie drobiazgi :kotek:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie paź 13, 2019 19:42 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Atta pisze:W końcu zbudowałam skromny bazarek viewtopic.php?f=20&t=194806 Mam nadzieję, że znajdą się chętni na takie drobiazgi :kotek:

Dzięki!!!!!!
Biegnę popaczac.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 13, 2019 19:56 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

4 lata i 12 dni temu to były ostatnie w życiu Taty wybory. Poszliśmy niemal rano, tak naciskał, że trzeba już, teraz bo ba co czekac... o 21 zasiadł przed tv, bez słowa zobaczył wyniki i w milczeniu poszedł spać ..
kochany Tato, pewnie się zdziwisz,ale dzisiaj zaglosowalismy. Wszyscy. Czekamy na wyniki. Wiem czego pragniesz, zobaczymy..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 13, 2019 20:15 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Jest dobrze.przyzwoicie. Choć to na razie tylko.sondaze.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 13, 2019 20:19 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Czytam, choć dziś dopiero wieczorem. Jestem, myślę, trzymam kciuki za zdrowie futerek
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Mojo97, polalala i 217 gości