(5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sie 03, 2019 17:52 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Nie mam motywacji. Chętnie bym stąd uciekła. Nie radzę sobie z emocjami,wspomnieniami..
Powiesiłam karnisz w dużym pokoju. W małym umylam okno, drzwi, część segmentu, przykleilam listwy i nie mam motywacji więcej. Bezwlad.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob sie 03, 2019 20:14 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Dużo zrobiłaś i masz prawo do odpoczynku :)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob sie 03, 2019 20:37 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Skończyłam mały pokoj,umylam żyrandol plus podłogę, umylam półkę wisząca, sama nie dałam rady powiesić wiec poszłam do sąsiadki. Jutro sąsiad przyjdzie zawiesić lampę w kuchni.
Potem zakupy w biedronce bo przecież jutro wszystko zamknięte. Wróciłam i... wzięłam do ręki mlotek.poziom zagrożenia maksymalny :ryk:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob sie 03, 2019 23:20 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Ja straciłam chęć do życia po tym jak nie wyszły mi pierogi. Wszystko w koszu wylądowało. Nic innego nie kupiłam na wypadek gdyby...
Znowu idę głodna spać i standardowo po głodowej nocy nie będę mogła nic przełknąć :roll:

Chikita

 
Posty: 6437
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Nie sie 04, 2019 2:40 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Ojej, a czemu po glodowej nocy nie będziesz mogła nic przełknąć?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sie 04, 2019 6:40 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Chikita pisze:Ja straciłam chęć do życia po tym jak nie wyszły mi pierogi. Wszystko w koszu wylądowało. Nic innego nie kupiłam na wypadek gdyby...
Znowu idę głodna spać i standardowo po głodowej nocy nie będę mogła nic przełknąć :roll:


Zrobienie pierogow dla dzisiejszych gospodyń to wbrew pozorom nie taka łatwa sprawa. Ja też po kilku nieudanych probach się poddałam. Marzenko to co Ty robisz to dla mnie kosmos bo ja z męskich spraw to nawet żarówki nie wymienię :(

aga66

 
Posty: 6134
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie sie 04, 2019 6:47 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzeniu , spokojnego dnia :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Anna2016

 
Posty: 10458
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Nie sie 04, 2019 7:31 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

O zgubnych efektach młotka w moich rękach wiem od dawna, jak kilka razy próbowałam coś przybic i zawsze trafiłam w palce. Swoje. Wczoraj miałam wyzwanie w postaci przybycia ściany szafy. Odstawala wraz z gwoździkami. Zrobiłam kółka oddechów, powiedziałam sobie teraz maks koncentracja i podzialalam. Nie jest dobrze,troche taka prowizorka,bo żeby zrobić porządnie należałoby szafę wysunąć i poprzybijac gwoździe gęsto. Nawet próbowałam odsunąć. Ale to pod sufit szafa,ogromna i sama do siebie powiedziałam. Ze chyba mi odbiło. Z drugiej strony nie wiem jak trzeba używać szafy,zeby wypchnac ścianę...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sie 04, 2019 16:23 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Walka z przeciwnościami.
Najpierw samochód. Stał trzy tygodnie na zaciagnietym hamulce recznym i to wystarczylo,aby zakleszczyly się klocki hamulcowe i unieruchomily kolo. Juz tak miałam, od tamtego czasu pan z assistance mi wytłumaczył jak zostawiać na biegu i nie mieć w warszawie wizji ruszając ego bez kierowcy auta, zostawiam. Ale siostra zostawiła na recznym. Trafił mnie ten na sz. Uprzejmie ja poinformowałam o sytuacji i o tym,ze ja nie będę się tym dzisiaj zajmować bo nie mam czasu. Ruszylam na piechote,brata spotkałam. Poszedł do domu po coś tam,poszedl do samochodu, walił w koło na pół osiedla i zrobił. Uprzejmie poinformowałam siosyre,ze jest zrobione i takie samo uprzejmie poprosiłam jednak żeby pamiętała o zostawiamy na biegu.
Potem walczyłem z telefonem, któremu ikonka ładowania pracowała i migala ale w ogóle się nie ladowal.gniazdka zmienialam,dociskalam itp aż w końcu odpuscilam.i się naladowal.
Cdn
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sie 04, 2019 16:33 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

I zabrałam się za łazienkę zupełnie przez przypadek,bo miałam myć szafę w przedpokoju. I doszłam do wymiany zardzewialego okienka transferyjnego. Co za wymyślona nazwa. To te które się wstawia między płytki w zabudowanej wannie. Żeby było dojście do rur. Myślałam o tym dwa tygodnie.kompletnie nie mając pojęcia, jak się za wymianę zabrać. Aga66 uwierz,ja naprawdę jestem a techniczna a to zadanie przekroczyło mogą wyobraźnię. Ale mus zrobić, bo wygladaly fatalnie. No to usiadłam na podłodze po swojemu i zaczęłam gmerac i ciągnąć i się okazalo,xe latwizna,bo taka je na przyczepy, takie zagięcia umocowal.radosc trwała krótko. Wyciągnęłam he z jedną płytka. Hmmm.. była mocno przyklejone jakimś spoiwem. Bardzo mocno. Tata solidnie mocuje. Hmmm.. patrze,patrze, wszystko co wymyśliłam było od razu bez sensu. Trzeba to po prostu nożem odlupac myślę i zaczęłam. Za chiny nie szło, już pisałam ze tata robił solidnie.. pot leci mi.z czoła, zewsząd w sumie i nic. Przerwa, myślę tata, dobrze to zrobiłeś do diaska. I za chwilę. Ale skoro ja jestem twoją córka to musi mi się udać. I w rytm tej myśli działała: jee...lup..steem...lup...twoooo....lup...jaaaa....lup...corrrr...kaaaa...wieeeec......soooo....bieeee...poooo...raaa.....dzeeee...... wszędzie wstawcie lup.
I co? Poradzilam sobie oczywiście.
Ostatnio edytowano Nie sie 04, 2019 17:22 przez Marzenia11, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sie 04, 2019 17:21 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Umylam drzwi do łazienki i poczułam to coś co mnie zatrzymuje,te stop. Które kończy w ułamku chwili wszystko. Na dzisiaj koniec. Zostało tak niewiele, bardzo niewiele, drzwi wejściowe i prog (szacuje ze ok.godziny pracy) plus szafa, ale tu się łamie czy jej nie umyć tylko z zewnątrz no i ta nieszczesna,ohydna lodówka..
Jadę do Mamy i Taty.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sie 04, 2019 17:29 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Albo mam omamy,albo popiskuje gdzieś kociak.. niech to będą omamy!!!! Idę się rozejrzeć.. :strach:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sie 04, 2019 17:44 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Ojej :strach:

Anna2016

 
Posty: 10458
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Nie sie 04, 2019 17:45 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Cisza. Nic, nikt. Ale to mógł być pies..oby.
Jadę do Rodziców.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sie 04, 2019 20:28 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Gdyby łzy mogły ozywiac, byłabyś tu z nami, Mamo...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 496 gości