(5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 05, 2019 20:38 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Moja jedna kotka ma taki sport, że wślizguje się niezauważona do pokoju, gdzie nie ma kuwety, a gdy ją niechcący tam zamknę, to w poczuciu pełnej legalności sika na dywan a obok sadzi kupę. :mrgreen:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14698
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pon sie 05, 2019 21:12 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

mziel52 pisze:Moja jedna kotka ma taki sport, że wślizguje się niezauważona do pokoju, gdzie nie ma kuwety, a gdy ją niechcący tam zamknę, to w poczuciu pełnej legalności sika na dywan a obok sadzi kupę. :mrgreen:

:ryk: :ryk: :ryk:
Po co drzwi zamykasz???
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pon sie 05, 2019 22:31 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

kwiryna pisze:
mziel52 pisze:Moja jedna kotka ma taki sport, że wślizguje się niezauważona do pokoju, gdzie nie ma kuwety, a gdy ją niechcący tam zamknę, to w poczuciu pełnej legalności sika na dywan a obok sadzi kupę. :mrgreen:

:ryk: :ryk: :ryk:
Po co drzwi zamykasz???

Bo tam pale fajki, a kotom dym szkodzi.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14698
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto sie 06, 2019 7:41 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

mziel52 pisze:Moja jedna kotka ma taki sport, że wślizguje się niezauważona do pokoju, gdzie nie ma kuwety, a gdy ją niechcący tam zamknę, to w poczuciu pełnej legalności sika na dywan a obok sadzi kupę. :mrgreen:

Ale szybko czy nie ?
Jeśli szybko to kotka ewidentnie lubi sporty ekstremalne.

Chikita

 
Posty: 6441
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto sie 06, 2019 8:40 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Pół roku temu, dokładnie w tym czasie dowiedziałam się, ze Mama odeszła... Pół roku, 6 miesięcy, nie wiem ile to jest, nie ma poczucia ciągłości czasu. Oglądałam jej ukochanego Malanowskiego i nagrywałam na dyktafon, aby popołudniu jej puścić w ramach stymulacji bodźcowej. Dyktafon dotąd lezy tak jak go polozyłam. W trakcie programu zadzwoniła siostra i juz wiedziałam, ze nie będzie nagranie potrzebne...
Mamo, Mamuniu... (**)(**)(**)...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto sie 06, 2019 9:51 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzeniu, ja tu tylko po cichutku podczytuję, ale przytulam Cię z całej siły :201481 Trzymaj się...

Tundra

 
Posty: 3290
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Wto sie 06, 2019 10:21 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

mziel52 pisze:
kwiryna pisze:
mziel52 pisze:Moja jedna kotka ma taki sport, że wślizguje się niezauważona do pokoju, gdzie nie ma kuwety, a gdy ją niechcący tam zamknę, to w poczuciu pełnej legalności sika na dywan a obok sadzi kupę. :mrgreen:

:ryk: :ryk: :ryk:
Po co drzwi zamykasz???

Bo tam pale fajki, a kotom dym szkodzi.

Ewidentnie chce Cię oduczyć palić :mrgreen:
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Wto sie 06, 2019 14:13 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Tundra pisze:Marzeniu, ja tu tylko po cichutku podczytuję, ale przytulam Cię z całej siły :201481 Trzymaj się...

Dziękuję że się odezwałaś i nieustannie zapraszam... :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto sie 06, 2019 14:16 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

majencja pisze:
mziel52 pisze:
kwiryna pisze:
mziel52 pisze:Moja jedna kotka ma taki sport, że wślizguje się niezauważona do pokoju, gdzie nie ma kuwety, a gdy ją niechcący tam zamknę, to w poczuciu pełnej legalności sika na dywan a obok sadzi kupę. :mrgreen:

:ryk: :ryk: :ryk:
Po co drzwi zamykasz???

Bo tam pale fajki, a kotom dym szkodzi.

Ewidentnie chce Cię oduczyć palić :mrgreen:

i powinnas jej być za to wdzięczna :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto sie 06, 2019 14:26 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Wraz z dzisiejszym dniem odtwarzam równolegle ten sprzed pół roku oraz ten sprzed 7 miesiecy - ostatnią niedzielę Mamy. Dziwne uczucie, trudno opisać, ale tak się da.

Zrobiłam ogłoszenie swojemu mieszkanku na gumtree, uzupełniłam zdjęcia na olx. Jeszcze w domu zrobię wydarzenie czy jak to tam się nazywa na fb i poproszę Was o udostepnianie.

Odnalazłam też telefon do prezesa działek i się umówiłam na sobotę. Powiedział mi , jakie są potrzebne dokumenty oraz ile mam zapłacić (217zl za działkę i 206zł wpisowego... :roll: ). Nic nie powiem siostrze, niech się dowie sama. Tak się na nią wkurzyłam - dzisiaj zadzwoniła do mnie z pytaniem co jest w sprawie działek załatwione i z pretensjami, że wczoraj nie pojechałam w ciemno do biura. Po co miałam jechać skoro wg strony internetowej biuro jest czynne we wtorki i czwartki - ale ona wie lepiej, że jest czynne codziennie i że w związku z tym zabiorą nam działki. I się rozłączyła. Nie wiem co się z nią dzieje - od śmierci Dee zero kontaktu lub taki do kitu, jedynie pretensje ze jeszcze kolejnej rzeczy nie załatwiłam. Jakby to były tylko i wylącznie moje sprawy, a nei nas wszystkich...
Wkurw mam wielki i bunt i nie bd jej nic mówić. Niech się podenerwuje. W niczym mi nie pomaga, ja mam stres ciągły na głowie, począwszy od kasy na czynsze, poprzez piknowanie sprawy Mamy w różnych instytucjach , działki, mieszkanie, a skończywszy na sprawach spadkowych i załatwieniu spraw z samochodem. To ja mam to zrobić lub to trzeba zrobić, trzeba się tym zajć, tak od niej słyszę. Trzeba, odpowiadam.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto sie 06, 2019 16:56 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Okropne są te "okragłe daty". Jak zmarł mój Tata to rozpamiętywałam tak samo jak Ty: tydzień temu o tej porze byliśmy tu, itp. A teraz 2 sierpnia minęło 29 lat bez Taty i co? Wspominam go codziennie ....

aga66

 
Posty: 6137
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto sie 06, 2019 18:19 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

równo 2 mce temu umarła Kropka XL...

Anna2016

 
Posty: 10469
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto sie 06, 2019 18:30 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Za dużo śmierci, rocznic :cry:
Życie jest krótkie dla niektórych za krótkie i najgorsze jest to że za wcześnie niektórzy odchodzą.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25559
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 06, 2019 18:37 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Zdecydowanie za dużo.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto sie 06, 2019 18:46 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Koty bardzo stęsknione. Okropnie. Notka najbardziej. Nieustannie i bezpardonowo, nie patrząc na nikogo domagała się pieszczot i głaskania. Ugniatając łaputkami, krzycząc w niebogłosy, ze szczęścia aż drżał jej ogonek i mi podgryzała nadgarstek. Nawet w trakcie jedzenia indyka krzyczała i musiałam ją głaskać, aby dalej jadła.
Notka sobie wylizała w trakcie mojej nieobecności skórę na brzuszku a do takich czerwonych krost. W piątek rano miała jedną, teraz już ma caly brzuszek w krostach. nie wiem czy to wskazanie do wejścia ze sterydem. na pewno dowód na to, że w dużej mierze wygryza się na brzuchu z powodu stresu.
Milenka schudła. Nutka ma się chyba najlepiej z całej trójki.
Wszystkie wczoraj dostały mega speeda i uprawiałysmy gonitwy po mieszkaniu i zabawę w "dawaj kota". Słabą mam kondycję okrutnie :mrgreen: A Milena to juz przeszła samą siebie gdy podcza ucieczki przede mną po parapecie przeskoczyła nad siedzącymi najpierw notką a potem nutką. Wszystkie - oprócz Milenki oczywiście - byłyśmy w szoku.

I jeszcze jedno.... dokonałam analizy i zaprzestanę używania wobec moich futerek okreslenia moje pieszczoszki... To proste: pie-szczoszki, pi-szczoch i juz wiadomo, dlaczego sikają poza kuwetę... :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, LimLim, Silverblue, Szymkowa i 528 gości