(5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 11, 2019 19:23 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

No, dziś to oczywiste. Ale żeby zapomniała za dzień - dwa :ok:

jolabuk5

Od: Nie paź 16, 2005 14:56

Post » Śro wrz 11, 2019 21:39 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

:ok: :ok: :ok:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Od: Pt paź 13, 2006 9:59

Post » Śro wrz 11, 2019 23:12 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

A może inny sposób łapania albo inny transporterek...a kotecek ciekawski wejdzie?

Anna2016

Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Czw wrz 12, 2019 22:38 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Po pracy, w ogrodzie w pracy, przy świeczce i pizzy uczcilysmy z siostra Mamy 82 urodziny.
Płacze okropnie teraz, cały czas. Nie mogę zatrzymać lez.
ObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*)..Nie wierzę...

Marzenia11

Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw wrz 12, 2019 23:20 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Czasem trzeba się wypłakać :(

jolabuk5

Od: Nie paź 16, 2005 14:56

Post » Pt wrz 13, 2019 9:03 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzeniu :cry: :cry: :cry: jeśli mogę coś pomóc: przytulam
My też w tym roku uccziłyśmy Mamy urodziny, przypadały DZIEŃ po jej pogrzebie. Było jak zwykle: przyszła siostra, a ja kupiłam wino i po lampce stuknęłyśmy się za Mamę :( - tak, jakby była wśród nas....

Anna2016

Post » Pt wrz 13, 2019 11:40 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzenia11 pisze:Po pracy, w ogrodzie w pracy, przy świeczce i pizzy uczcilysmy z siostra Mamy 82 urodziny.
Płacze okropnie teraz, cały czas. Nie mogę zatrzymać lez.

Przykro mi okropnie.
Ale Ona wie, że pamiętacie.
Przytulam
Obrazek Obrazek
Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Od: Czw gru 04, 2008 12:45

Adopcje: 13 >>

Post » Pt wrz 13, 2019 14:03 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Dziękuję Wam.
To będzie jeszcze długo powód do łeż i smutku... Ja dopiero teraz w pełni - niestety, bo bym nie chciała - rozumiem i wiem jaki Mama przeżyła koszmar znajdując o 4 rano w łazience niezywego Tatę. Od razu zamknęła się w sobie i nigdy nie chciała na ten temat rozmawiać, unikała tematu śmierci jak ognia, zawsze prosiła abym jej o czymś wesołym mówiła, o życiu.. Teraz jak sama mam obraz ostatnich oddechów leżącej na boku na wersalce Mamy to od razu czuję jak mi sie słabo robi.
Do pizzy wczoraj bylo ukochane Mamy Podniebne mleczko, z Biedronki. :wink:
A dzisiaj mamy w pracy grilla na pożegnanie lata. Już w tamtym tygodniu wpisałam się na listę, ze zrobię sałatkę ziemniaczaną wg 5 elementów. Chodzi za mną od 2 miesięcy co najmniej, wiec był dobry pretekskt do zrobienia. Tyle ze nie zdążyłam zrobić zakupów i wolałam się wypisać z tego pomysłu no ale głupio mi było, wic dzisiaj pędem od 7 rano najpierw bazarek, klep, i do roboty. Ledwo zdązyłam do pracy - tzn spóźniłam się 5 minut, ale dlatego, ze nie mogłam znaleźć naczynia z pokrywką, zeby przewieźć ją do pracy.
Moje dziewczyny zdezorientowane. Będąc na bazarze kupiłam im przy okazji mięsko na śniadanie. Widziałam jak są bardzo niespokojne kolejną głodówką i niepewnością, czym się brak śniadania skonczy, czy łapaniem czy to tylko taki zbieg okoliczności... Uspokoiły się jak zobaczyły, że mięso mam przygotowane, ze śniadanie będzie i już spokojnie czekały. Po jedzeniu jednakowoż , na wszelki wypadek, Milenka wbiegła na górę do szafy, a Nutka na najwyszą półkę drapaka skąd jest łatwo uciec jeszcze wyżej, pod sam sufit.
Jutro idę na godz. 15 z Notką do wet. Nie podoba mi się jej pupa a przy okazji zrobimy kontrolną morfologię i T4.
ObrazekObrazek

Marzenia11

Post » Pt wrz 13, 2019 18:23 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

To będzie o życiu - jaka to jest sałatka ziemniaczana wg 5 elementów? :)

Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.

milu

Od: Nie lis 30, 2008 10:47

Post » Pt wrz 13, 2019 19:20 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzenia, moc dobrych myśli i kciuki za całokształt.
I za jutrzejszą wizytę!

megan72

Od: Śro kwi 18, 2007 12:41

Post » Sob wrz 14, 2019 11:48 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Za pomyślne wyniki badania :201461

Anna2016

Post » Sob wrz 14, 2019 12:21 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

milu pisze:To będzie o życiu - jaka to jest sałatka ziemniaczana wg 5 elementów? :)

Pyszna ! :ryk:
Sałatka zrobiła furorę. Jeszcze pracowałam (grill był od 20, ludzie głównie przyszli o 20:30) jak szefowa przyszła do mnie i oznajmiła, ze moja sałatka robi furorę.
A 5 elementów, to inaczej kuchnia chińska wg 5 przemian - to chodzi o klasyfikowanie produktów do 5 przemian/elementow włąśnie, czyli ziemi (smak słodki), ognia (smak gorzki), metalu (smak ostry), wody (smak słony), drewno (smak kwasny) i łączeniu ich w odpowiedniej kolejności. Naprawdę, robiąc z tych samych produktow potrawę tak normalnie a robiąc ją w kolejności wg 5 przemian jest inny smak. Moja Mama się zawsze dziwiła, zę niby z tego samego robię mizerię, a moja inaczej smakuje. :wink:

Dzisiaj wyczesałam zalepioną czymś pupę Notki, chyba ja lekko skaleczyłam odrywając zalepione futerko. Wygląda już znacznie lepiej. Zaraz łapanie i idziemy do dr. Koty sa wk..one bo głodne. Zupełnie jak Polacy :ryk:
ObrazekObrazek

Marzenia11

Post » Sob wrz 14, 2019 12:27 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Wszystkie koszule wymierzone, bluzki też - moze jednak komuś coś wpadnie w oko? Jak ceny zbyt wysokie to dajcie znać.
viewtopic.php?f=20&t=193421
ObrazekObrazek

Marzenia11

Post » Sob wrz 14, 2019 14:29 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

A napiszesz dokładniej jak zrobić taką sałatkę? Zaintrygowałaś mnie.
"Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia." (L.Kołakowski)

fili

Od: Pon paź 10, 2005 10:14

Post » Sob wrz 14, 2019 16:18 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Uff. Jestesmy po wizycie.
Łapanie dzisiaj byłohardcorowe :roll: identyczne jak w najgorszym stanie łapanie Mikuni na kroplówkę, jedynie krócej trwało. Musiałam ograniczyć przestrzeń do jednego pokoju a i tak Notusia walczyła ze mną dzielnie.
U dr potwierdziły się - na szczęście - moje przypuszczenia, zę pupa, a właściwie okolica pod nią, się odparzyła. i ze ten zapach niefajny i dziwny to po prostu gruczoły, na szczęście w niewielkim stopniu zapchane. Dr oczyściła, pupę przemyła octaniseptem i już. Mam obserwować pupę, czy się nie zaostrza no i czy się nie przykleja futerko i je usuwać. Plus za 3 tygodnie kontrola gruczołó, czy się nie rozepchały czy jakos tak. Moim zdanie będzie ok. Dzisiaj kontrolna morfologia (żeby sprawdzić poziom eozynofili) oraz T4 i kontrola ucha - ucho jest już ok. Jak we krwi T4 vbędzie na podobnym poziomie to nic nie robimy z tym.
Czyli za 3 tyg kontrola gruczołów i w listopadzie kontrolne usg aby sprawdzić jelitka, czy ibd się wyciszyło.
Generalnie mam poczucie TFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU że Notka jest wyprowadzona na prostą. Bo i brzuszek częsciowo odrasta i pyszczek ma lepszy. Czyli pilnowanie karm pod kątem czynników które ją uczulają mi wychodzi.
Więc TFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU i spokój. :D
Dzisiejsza wizyta 100zł. Mam paragon.
ObrazekObrazek

Marzenia11

[poprzednia][następna]