Kot Filipek z Kołobrzegu pilnie potrzebuje pomocy.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 22, 2019 21:16 Kot Filipek z Kołobrzegu pilnie potrzebuje pomocy.

FUNDACJA OGON DO GÓRY (KOŁOBRZEG)
Filip❤ Nasz były podopieczny szuka domu. Niestety zmieniły się plany życiowe dotychczasowych opiekunów kotka i mamy dwa tygodnie na znalezienie mu domu
Filip jest niespełna rocznym, bardzo towarzyskim kotem. Uwielbia głaskanie i obecność człowieka.
Szukamy dla Filipka domu niewychodzącego i bez innych kotów, ponieważ ma dodatnie wyniki na FIV i FeLV. Posiada książeczkę zdrowia i wszystkie szczepienia. Wynik dodatni nie oznacza wyroku. Filip może mieszkać z psami, może też mieć kocie towarzystwo (jeśli koty też są dodatnie)

Kontakt 602 404 520
Kołobrzeg
facebook.com/search/top/?q=fundacja ogon do góry&epa=SEARCH_ (tu można zobaczyć zdjęcie bohatera)

Zamieszczam tę informację jako pomoc dla dzielnych dziewczyn z Kołobrzegu, które usiłują znaleźć Filipkowi nowy domek. W sprawie szczegółów proszę kontaktować się pod wskazanym numerem. Trzymam kciuki za Filipka :ok: :ok: :ok:

slava

 
Posty: 223
Od: Sob sie 27, 2011 22:07

Post » Nie cze 23, 2019 6:28 Re: Kot Filipek z Kołobrzegu pilnie potrzebuje pomocy.

Przydałaby się fotka kota.
Musisz dbać o wątek i podbijać go. Inaczej, bez wpisów, spadnie na odległe strony i nikt nie zajrzy. Szczególnie teraz, gdy wiele osób ma przedłużony weekend. I nie siedzi w necie.

Zrób mu wydarzenie na fb i wrzuć link. Kto ma konto roześle.
Powinien mieć też zrobione ogłoszenia na stronach gumtree, olx, gratka, lento, miau.adopcje...
Zróbcie papierowe ogłoszenia także i rozwieście w lecznicach i okolicy. Czasem pomagają.

Kciuki :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie cze 23, 2019 7:34 Re: Kot Filipek z Kołobrzegu pilnie potrzebuje pomocy.

:ok: za domek dla Filipka.
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3713
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Nie cze 23, 2019 10:21 Re: Kot Filipek z Kołobrzegu pilnie potrzebuje pomocy.

Dziękuję za podpowiedź. Przekażę dalej, bo kwestie Facebooka to, póki co, nie mój żywioł.
Pozdrawiam.

slava

 
Posty: 223
Od: Sob sie 27, 2011 22:07

Post » Nie cze 23, 2019 10:51 Re: Kot Filipek z Kołobrzegu pilnie potrzebuje pomocy.

facebook.com/search/top/?q=fundacja ogon do góry&epa=SEARCH_

podany przez ciebie link nie otwiera się. Może nie jest publiczny. Może jest błąd w zapisie.
Poza tym na miau wielu nie ma konta na fb. Wiele osób nawet nie chce się "bawić" szukaniem odpowiednich linków bo... nie umie. Tak jak ja.
Jesli wiec szukasz tutaj pomocy to dobrze by było umieścić wszystko co wiesz o kocie. Jaki jest do ludzi i zwierząt. Jak wygląda -więc zdjęcia to podstawa. Tutaj wsio zakocone jest ale cuda bywają. Jednak by się on wydarzył kilka suchych zdań nie wystarczy.
Musisz postarać się by wątek kręcił się.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie cze 23, 2019 16:08 Re: Kot Filipek z Kołobrzegu pilnie potrzebuje pomocy.

Ewidentny błąd w zapisie - w adresie internetowym nie mogą znajdować się spacje.
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Nie cze 23, 2019 16:40 Re: Kot Filipek z Kołobrzegu pilnie potrzebuje pomocy.

Prośba z wątku białaczkowej Matyldzi , tak chyba szybciej się znajdzie, bo jest numer i opis
slava pisze:Witajcie. Bardzo przepraszam, że tak obcesowo wkraczam na wątek, ale, proszę, zerknijcie: m-to-ja-filipek-kot-idealnynie-wiem-dlaczego-nikt-nie-pyta-o-mnie-fa/2174215069497494
Może ktoś się zakocha. Pozdrawiam i życzę zdrowia koteczce.


edit .
znalazłam https://www.facebook.com/ogondogory/pho ... 069497494/ ale to jest post ze stycznia
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Nie cze 23, 2019 19:21 Re: Kot Filipek z Kołobrzegu pilnie potrzebuje pomocy.

Już wyjaśniam sytuację. Na wstępie przepraszam za ew. "niedoróbki", ale debiutuję zakładając wątek. Najczęściej byłam cichą podczytywaczką. Czasem odzywałam się, jeśli mogłam coś doradzić lub pomóc w jakiś sposób. Jednym słowem, proszę o wyrozumiałość.
Do rzeczy. W styczniu dziewczyny z kołobrzeskiej fundacji dowiedziały się, że ich podopieczny, Filipek, traci miejsce tymczasowego pobytu. Ogłosiły go na swojej stronie. Po jakimś czasie i weryfikacji znalazła się osoba, która została jego stałym opiekunem. Obecnie sytuacja życiowa tej osoby zmieniła się na tyle, że nie może dalej zajmować się kotem. Po rozmowach Filipek ma czas do końca czerwca na znalezienie nowego domu- w pierwszej wersji były to dwa tygodnie- informacje przekopiowałam z ich strony. Z tego, co wiem, a mam wiadomości z drugiej ręki, to bezproblemowy kocio. Trafia do kuwetki, łatwo zaaklimatyzował się w nowym otoczeniu, nie boi się nowych ludzi. Jest nosicielem, ale zachowuje się i czuje (myślę o samopoczuciu) jak zdrowe zwierzę. Nie jest absorbujący, potrafi zająć się sobą, ale lubi kontakt z człowiekiem. Więcej z pewnością powiedzą dziewczyny, dlatego upoważniły mnie do podania na forum numeru kontaktowego. Ja nie mieszkam w Kołobrzegu, jedynie z sympatią kibicuję ich działaniom i wiem, że robią na miejscu dużo dobrego, nie tylko dla kotów i psów. Ponieważ nadal w sprawie kota odzew jest niewielki, zaproponowałam, że spróbuję ogłosić go tutaj. Przystały na to, bo same też wykorzystywały już inne sposoby, ale o nich najlepiej powiedzą one same. W dodatku Filipkowi nie brakuje urody- to biało- rudy kocio. Postaram się nauczyć wstawiać zdjęcia, bo jeszcze nigdy tego nie robiłam i pokażę jego mordkę.
Póki co widać ją w linku do styczniowej wiadomości podanym przez ametyst. Wiem, że teraz jest wysyp zwierząt- maluchy i ofiary wakacji, ale pomyślałam, że nic nie tracę, a może on zyska. Pozdrawiam.

slava

 
Posty: 223
Od: Sob sie 27, 2011 22:07

Post » Nie cze 23, 2019 19:37 Re: Kot Filipek z Kołobrzegu pilnie potrzebuje pomocy.

Na stronie fundacji jest filmik z kotem i uzupełnione informacje. To druga notatka.

slava

 
Posty: 223
Od: Sob sie 27, 2011 22:07

Post » Nie cze 23, 2019 20:01 Re: Kot Filipek z Kołobrzegu pilnie potrzebuje pomocy.

slava pisze:Na stronie fundacji jest filmik z kotem i uzupełnione informacje. To druga notatka.


śliczny kocio :D
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Nie cze 23, 2019 21:31 Re: Kot Filipek z Kołobrzegu pilnie potrzebuje pomocy.

Proszę, podpowiedzcie, bo męczę się od jakiegoś czasu i nie potrafię wstawić na forum aktywnego linka. Wszystko skopiowane, ale nie działa, a na stronie fundacji pojawił się filmik z Filipkiem w roli głównej. To trzeba zobaczyć :1luvu:

slava

 
Posty: 223
Od: Sob sie 27, 2011 22:07

Post » Nie cze 23, 2019 21:41 Re: Kot Filipek z Kołobrzegu pilnie potrzebuje pomocy.

slava pisze:Proszę, podpowiedzcie, bo męczę się od jakiegoś czasu i nie potrafię wstawić na forum aktywnego linka. Wszystko skopiowane, ale nie działa, a na stronie fundacji pojawił się filmik z Filipkiem w roli głównej. To trzeba zobaczyć :1luvu:


https://www.facebook.com/watch/?v=378647316092445

Ja kopiuję i wstawiam , ale filmiku już nie wstawię bo nie wiem jak :oops:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 247 gości