Pytanie o sterylizacje kotki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 12, 2019 12:20 Re: Pytanie o sterylizacje kotki

Muireade pisze:Uważam, że nie ma sensu stresować zwierzaka (i siebie) i czekać aż całkiem dojrzeje.

Nawet nie o stres chyba tu chodzi, ale względy zdrowotne. Oczywiście, kiedy mam dorosłego kota, zgarniętego skądś to już inna bajka. Ciacham na wejściu. Nigdy też nie dawałam kotce provery, tu moje doświadczenie jest zerowe. Mój wet potrafi sterylizować w rujce, ale nigdy dotąd nie musiał.
ZAPRASZAM NA BAZAREK viewtopic.php?f=20&t=191643

ewar

Od: Wto lis 06, 2007 20:17

Post » Śro cze 12, 2019 14:22 Re: Pytanie o sterylizacje kotki

ewar pisze:Nawet nie o stres chyba tu chodzi, ale względy zdrowotne. Oczywiście, kiedy mam dorosłego kota, zgarniętego skądś to już inna bajka. Ciacham na wejściu. Nigdy też nie dawałam kotce provery, tu moje doświadczenie jest zerowe. Mój wet potrafi sterylizować w rujce, ale nigdy dotąd nie musiał.

Kotka która ma miesięczne kociaki dostaje Provere a jak je odchowa to zostanie ciachnięta. Mam jeszcze jedną kotkę do sterylizacji która też dostaję Provere ale wcześniej nie mogła być ciachnięta bo była leczona na koci katar i do tego pogryziona przez psa. Teraz jest zdrowa, została zaszczepiona Nobivac Tricat Trio i czeka ją jeszcze powtórka tej szczepionki a dopiero potem zostanie wysterylizowana.

Daisy123

Od: Pt maja 24, 2019 5:14

Post » Śro cze 12, 2019 14:50 Re: Pytanie o sterylizacje kotki

A ona jest wychodząca, że provera jest potrzebna? Pytam z ciekawości.
ZAPRASZAM NA BAZAREK viewtopic.php?f=20&t=191643

ewar

Od: Wto lis 06, 2007 20:17

Post » Śro cze 12, 2019 15:27 Re: Pytanie o sterylizacje kotki

Tak jest wychodząca, mam ją od niedawna i lubi przebywać w ogrodzie koło domu.

Daisy123

Od: Pt maja 24, 2019 5:14

[poprzednia]