Wwa Falenica, Bobi ZNALEZIONY po 25 dniach

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 18, 2019 16:34 Re: Warszawa/Falenica zaginiony Bobi POTRZEBNA POMOC

Kościół obklejony. Biesiadowo nie da rady. Szkoły obklejone.

A teraz jak jest Warszawa/Falenica to się nie wyświetla cały tytuł tematu?

House of Curry jest blisko, wiszą ogłoszenia wokół też. Sakaba jest mocno schowana, ale fakt, w tamtym rejonie muszę dowiesić ogłoszeń.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Wto cze 18, 2019 16:38 Re: Warszawa/Falenica zaginiony Bobi POTRZEBNA POMOC

Kot córki mojej sąsiadki, który zaginął na Służewcu odnalazł się właśnie w kościele. Dozorczyni, która widziała ogłoszenie, tam go przyuważyła.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14698
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto cze 18, 2019 16:40 Re: Warszawa/Falenica zaginiony Bobi POTRZEBNA POMOC

sqbi90 pisze:Kościół obklejony. Biesiadowo nie da rady. Szkoły obklejone.

A teraz jak jest Warszawa/Falenica to się nie wyświetla cały tytuł tematu?

House of Curry jest blisko, wiszą ogłoszenia wokół też. Sakaba jest mocno schowana, ale fakt, w tamtym rejonie muszę dowiesić ogłoszeń.

Wydaje mi się, ze istotne jest ze potrzebna jest pomoc w szukaniu i to w te najbliższe wolne dni - oczywiście nie trzeba o tych dniach dodawać.. ale info ze pomoc w szukaniu wydaje mi się być istotna
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto cze 18, 2019 16:47 Re: Warszawa/Falenica zaginiony Bobi POTRZEBNA POMOC

Różnie bywa, warto obstawić co możliwe, lepiej latać po punktach, gdzie się przewija dużo ludzi, nawet kilka km od Twojego domu. Dać dychę i trochę ulotek miejscowemu pijaczkowi, dzieciakowi, który przejeżdża na rowerze, komuś, kto się zainteresuje "a co pan tu przykleja?", whatever, kto na drodze, to potencjalny przyjaciel.
Mc Donald? Camping? Klub Sosnowy? Hotel Julianów? "Na nos" próbowałabym iść w stronę Wisły, gorąco jest i pić się chce kotu, może kieruje się w stronę wody? Nie wiem, nie znam się na tyle.....

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Wto cze 18, 2019 16:51 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

sqbi90 pisze: Tylko czy Bobi by przelazł przez tory? Tam po obu stronach torów ruchliwa ulica.

Trochę inna sytuacja, ale ... Kotka moich znajomych wieziona akurat na sterylkę w samochodzie jakoś rozbroiła transporter i po otwarciu drzwi smyknęła z auta, dodatkowo coś ją przestraszyło zaraz potem i smyknęła. W miejscu, gdzie uciekła pełno domków jednorodzinnych, zarośniętych haszczy itp. Znajomi szukali jej przez miesiąc przeczesując cały teren w tej okolicy. Po miesiącu jeden z licznych telefonów- ona. Znalazła się zupełnie niedaleko, ale po przeciwnej stronie ogromnego, bardzo ruchliwego skrzyzowania ulic, jakos niewychodzącej kotce udało się bezpiecznie przedostać przez to wszystko i zadekowała się niby blisko ( pewnie z 500m, może 1km ), ale jednocześnie z uwagi na wszystkie przeszkody - daleko. Więc tak, jak poprzednie przypadki- może się zdarzyć.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto cze 18, 2019 16:53 Re: Warszawa/Falenica zaginiony Bobi POTRZEBNA POMOC

Kubuś przeszedł przez trzypasmówkę w dużym mieście.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto cze 18, 2019 17:40 Re: Wwa Falenica Bobi POTRZEBNA POMOC W SZUKANIU!

Zmieniłem tytuł.

Sosnowy to koło rodosów, dobra myśl. Mc odpada, polityka firmy, wokół można jedynie. Julianów ukryty, prędzej przy Biedrze. Tu jest sporo wody w okolicy, bliżej niż Wisła. Ludzie mają zwierzęta, stoją miski. Skraplacze chodzą w ogrodach. On jest łowny, więc jeżeli lata luzem, to na bank poluje. Nad Wisłą Gusiek widziała czarno-białego kota, ale nie wiadomo do tej pory czy to Bobi, w sensie blisko Wału Miedzeszyńskiego. Nie udało się zweryfikować, raz go widziałem, ale za szybko zwiewał. Będę próbował dalej.

Gadałem z behawiorystką, na którą namiar dostałem od jednej z Was i mam mieszane uczucia. Ale o tym w innym momencie.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Wto cze 18, 2019 17:59 Re: Wwa Falenica Bobi POTRZEBNA POMOC W SZUKANIU!

Albo i w tym w sumie, co za różnica.

Wg niej mam nie kiciać, nie rozstawiać łapek, kot na pewno jest blisko domu i wróci na potrząsanie karmą (lub w moim wypadku ciachanie mięsa, bo on najchętniej to mięso), zgłoszenia z innych lokalizacji są fałszywe i jeżeli nie wsiadł do samochodu, to pewnie siedzi w pobliskich krzakach. Jest lato, przełom czerwca i lipca, więc 11 dni to niedużo. Wcześniej nie wychodził, nie znikał? Zawsze musi być ten pierwszy raz.

Tyle, w dużym skrócie. Oczywiście rozmowa była dłuższa, było o tym, że kiciać nie wolno, bo kota to płoszy i z czasem sam zacznie wokalizować, ale skoro jest ciepło i wokół karmy dużo i może polować, to nie wróci tak prędko, bo po co. I takie tam.

Edit: Że mimo polowania już pewnie głodnieje, więc powinien powoli zacząć wracać do domu.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Wto cze 18, 2019 18:10 Re: Wwa Falenica Bobi POTRZEBNA POMOC W SZUKANIU!

Nie no, serio, ja mam nadzieję, że tak właśnie jest i lada chwila się objawi, ale...
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Wto cze 18, 2019 18:11 Re: Wwa Falenica Bobi POTRZEBNA POMOC W SZUKANIU!

Chyba też bym miała mieszane uczucia po takiej rozmowie...
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto cze 18, 2019 18:12 Re: Wwa Falenica Bobi POTRZEBNA POMOC W SZUKANIU!

sqbi90 pisze:Albo i w tym w sumie, co za różnica.

Wg niej mam nie kiciać, nie rozstawiać łapek, kot na pewno jest blisko domu i wróci na potrząsanie karmą (lub w moim wypadku ciachanie mięsa, bo on najchętniej to mięso), zgłoszenia z innych lokalizacji są fałszywe i jeżeli nie wsiadł do samochodu, to pewnie siedzi w pobliskich krzakach. Jest lato, przełom czerwca i lipca, więc 11 dni to niedużo. Wcześniej nie wychodził, nie znikał? Zawsze musi być ten pierwszy raz.

Tyle, w dużym skrócie. Oczywiście rozmowa była dłuższa, było o tym, że kiciać nie wolno, bo kota to płoszy i z czasem sam zacznie wokalizować, ale skoro jest ciepło i wokół karmy dużo i może polować, to nie wróci tak prędko, bo po co. I takie tam.

Edit: Że mimo polowania już pewnie głodnieje, więc powinien powoli zacząć wracać do domu.

Kiciać, kiciać..a oprócz tego potrząsąc karmą i ciachać mięcho. A reszta bez komentarza, bo po co. Pewnie głodnieje i w tym nadzieja, i być moze siedzi w pobliskich krzakach i w tych dwóch faktach nadzieja, ale nie znaczy zeby nie kiciać. Tyle.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto cze 18, 2019 18:18 Re: Wwa Falenica Bobi POTRZEBNA POMOC W SZUKANIU!

I nie żeby nie szukać, nie rozstawiać łapek i całej reszty...
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Wto cze 18, 2019 18:18 Re: Wwa Falenica Bobi POTRZEBNA POMOC W SZUKANIU!

sqbi90 pisze:I nie żeby nie szukać, nie rozstawiać łapek i całej reszty...

oczywiście. :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto cze 18, 2019 18:20 Re: Wwa Falenica Bobi POTRZEBNA POMOC W SZUKANIU!

Dobrze. Ok. Bo już myślałem, że to ze mną jest coś nie tak. Przez chwilę naprawdę zgłupiałem.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Wto cze 18, 2019 18:22 Re: Wwa Falenica Bobi POTRZEBNA POMOC W SZUKANIU!

sqbi90 pisze:Dobrze. Ok. Bo już myślałem, że to ze mną jest coś nie tak. Przez chwilę naprawdę zgłupiałem.

Oczywście, że z Tobą jest coś nie tak - podobnie jak z wiekszością osób tu na forum :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: magnificent tree, muza_51, ryniek, Silverblue i 513 gości