Wwa Falenica, Bobi ZNALEZIONY po 25 dniach

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 15, 2019 9:28 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Bobiku, jesteś bardzo potrzebny twojemu człowiekowi !!! Wracaj, wracaj, wracaj!!!

Zazusia

 
Posty: 2534
Od: Pon lut 21, 2005 9:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post » Sob cze 15, 2019 9:32 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Kurcze, a może stanąć z klatką łapka tam na Dmuchawcowej? Zostać przy niej w ukryciu i najwyżej wypuszczać co się złapie jeśli nie będzie to Bobiś.
Czy to mogłoby mieć sens?

Widzę, że w okolicy zginął kolejny kotek :(
Też się z szukającymi skontaktujemy, więcej szukających, więcej szans dla futerek.

gusiek1

 
Posty: 1662
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa


Post » Sob cze 15, 2019 13:30 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Zuzia96, mega dziękuję. Bobiś, wracaj!

gusiek1

 
Posty: 1662
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 15, 2019 14:16 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Tu trochę podobny trudny przypadek, kotka odnaleziona po 53 dniach

viewtopic.php?f=1&t=104532#p5314550
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14698
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Sob cze 15, 2019 14:21 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Odpisali mi z olx, to miłe, tylko że nie da się tak zrobić. Wklejam co mi napisali (może informacja się komuś przyda):

"Dziękuję, że do nas napisałaś i czekałaś na odpowiedź. Mam na imię Monika.
Z całego serca współczuję opiekunowi kota sytuacji, w jakiej się znalazł i wierzę, że czworonożny przyjaciel się odnajdzie heart

Jest mi niesamowicie przykro, bo bardzo chciałabym Ci pomóc, ale nie jestem w stanie, bo dodanie ogłoszenia na całą Polskę nie jest technicznie możliwe disappointed W każdej ofercie konieczne jest oznaczenie dokładnej lokalizacji. Oczywiście ktoś, kto wejdzie w kategorię Zwierzęta / Zaginione i znalezione, ale nie zaznaczy w wyszukiwarce żadnej lokalizacji, zobaczy wszystkie ogłoszenia dodane w całym kraju.
Niestety nie mam możliwości nic z tym zrobić broken_heart

Jedyne jak mogę Ci pomóc, zwłaszcza że jesteś z nami już prawie 10 lat, to doładowaniem Twojego konta 30 bonusowymi punktami, które w ciągu 90 dni możesz wykorzystać na promowanie i odświeżanie ogłoszeń w serwisie. Możesz za nie np. wypromować ogłoszenie o zaginionym kotku - wierzę, że to pomoże dotrzeć do szerszego grona Użytkowników!
Trzymam kciuki, by kociak się odnalazł!
Z pozdrowieniami,
Monika
Zespół OLX.pl"


Punkty dodali mi do konta, w razie czego będzie na kolejne wyróżnienie, jak aktualne się skończy. Oby nie było potrzebne, bo Bobi do tej pory MA SIĘ ZNALEŹĆ!!

edit.: teraz właśnie przeglądam bazę zaginionych/znalezionych na olx w całej Polsce, dojdę do 7 czerwca
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Sob cze 15, 2019 14:39 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Zuzia, dziękuję.

Padłem na pysk, nie bardzo wiem w ogóle jak znalazłem się w łóżku, a pijany specjalnie nie byłem. Teraz nie mam co ze sobą zrobić, bo to nie godzina na kicianie - za głośno. Z ogłoszeniami nie pojadę, bo poza mną nikogo nie ma w domu.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Sob cze 15, 2019 14:46 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

sqbi90 pisze:Zuzia, dziękuję.

Padłem na pysk, nie bardzo wiem w ogóle jak znalazłem się w łóżku, a pijany specjalnie nie byłem. Teraz nie mam co ze sobą zrobić, bo to nie godzina na kicianie - za głośno. Z ogłoszeniami nie pojadę, bo poza mną nikogo nie ma w domu.

Mecz siatka mężczyzn się zaczyna./ Zresetuj się jakoś jeszcze...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob cze 15, 2019 15:05 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Od podstawówki żywiołowo nie cierpię siatkówki. Trafiłaś jak kulą w płot, ale muszę przyznać, że nawet mnie to rozbawiło. A mało rzeczy mnie teraz bawi.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Sob cze 15, 2019 15:11 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

sqbi90 pisze:Od podstawówki żywiołowo nie cierpię siatkówki. Trafiłaś jak kulą w płot, ale muszę przyznać, że nawet mnie to rozbawiło. A mało rzeczy mnie teraz bawi.

Chociaż tyle :wink:
Mi też nie jest do śmiechu z powodu mojej kotki, uwierz mi.. :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob cze 15, 2019 15:49 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

to chyba nie Bobi? kot w Suwałkach się błąka, ale chyba ma za dużo czarnego?
https://www.olx.pl/oferta/kot-pod-ogins ... da2708ef10
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Sob cze 15, 2019 16:49 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Zdecydowanie nie Bobi.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Sob cze 15, 2019 17:33 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

tak mi się potem wydawało, chociaż ta plamka na nosie przyprawiła mnie o szybsze bicie serca...

sqbi, przeglądnęłam na olx bazę zaginionych zwierzaków do tyłu do 7 czerwca włącznie, to Bobisia tam nie ma. Teraz można przeglądać na bieżąco np. codziennie z danego dnia, wchodzi się w "zaginione" bez wpisywania miasta i pokazują się wszystkie ogłoszenia.

Jeszcze myślę, że jak chodzisz na to kicianie i poszukiwania, to zagaduj dzieci. Dzieci są bystrymi obserwatorami, dużo widzą, dużo wiedzą, do tego są uczynne. W przyszłym tygodniu zaczynają się wakacje, niektóre będą się nudzić i chętnie zabawią się w detektywów, a jak jeszcze wspomnisz o nagrodzie dla znalazcy, to zrobią dużo, żeby kotka znaleźć.

Bo już nie wiem co radzić, gdzie szukać...robisz wszystko, a najważniejsze się nie poddawać :ok: Bobi się znajdzie, bo MUSI, innej opcji nie ma :ok:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Sob cze 15, 2019 18:25 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Dzieci zagadane permanentnie. Co chwila na ulicy ktoś mnie pyta (od dzieci i ich matek po facetów w średnim wieku z psami na spacerze) czy Bobiś się znalazł. Właśnie do domu wszedłem, byłem kiciać i dowiesić ogłoszenia - na mojej ulicy i dwóch sąsiednich ktoś zrywa. Dorwę, to po mordzie obiję. Byłem też na ulicy z tyłu, pokiciać i pozagadywać sąsiadów. Jedni, u których było zamknięte już pootwierane na przestrzał, nic. Zostawiłem kartki przy dwóch domach, żeby sprawdzili jeszcze raz czy nie ma Bobcia, bo nikogo nie było.

Trochę odpocznę i obeschnę z potu, żeby mnie komary tak nie cięły i pojadę na rowerze zwiedzać dalszą okolicę i wieszać ogłoszenia. I kiciać. Teraz ciut za wcześnie, przy sobocie masa ludzi na ulicach i głośno.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Sob cze 15, 2019 18:50 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Bobisiu wroć do domu :201494

Anna2016

 
Posty: 10469
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], magnificent tree, włóczka i 507 gości