Wwa Falenica, Bobi ZNALEZIONY po 25 dniach

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 10, 2019 11:03 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

https://www.facebook.com/events/451731312242849/

PROSZĘ, UDOSTĘPNIAJCIE. Możliwe, że Bobi schował się na pakę jakiegoś auta i odjechał gdzieś dalej. Zróbmy mu zasięg!!!
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Pon cze 10, 2019 11:27 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Od bardzo dawna śledzę wątek kotów zaginionych, sama też szukałam zaginionych kotów, nie swoich, ale pomagałam. Stwierdzam, że koty odnajdują się, niekoniecznie po kilku dniach, czasem po tygodniu, dwóch. Zwykle biegną na oślep i chowają się w pierwszej, ich zdaniem bezpiecznej kryjówce. Nie reagują na wołanie, siedzą cichutko. Inaczej niż psy, które przemieszczają się po sporym terenie. Często okazuje się, że kot siedzi w miejscu, które już było sprawdzane, a koty to mistrzowie ukrywania się.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon cze 10, 2019 11:30 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

sqbi, spróbuj się maksymalnie wyciszyć, tak żeby kot nie wyczuwał Twojej paniki, i jeszcze raz, powoli przeszukaj dom i ogród.
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23811
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Pon cze 10, 2019 11:31 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Dlatego co kilka godzin sprawdzam te same miejsca. Gorzej, że tu jest sporo chaszczy i gęstw na obrzeżach lasu. Owszem, sprawdzam, zostałem przyjacielem kleszczy i pokrzyw, ale nie wszędzie daję radę wleźć, chwilami jest za gęsto. Choćby lasek na wysokości Michalinki 8, 10, 12 - złaziłem dzisiaj rano cały (dostałem sygnał, że widziano tam podobnego kota), ale wieczorem muszę tam iść znowu i raczej nie sam, teren nie jest jakiś wielki, ale przeupiornie zarośnięty.

Ana, dom i ogród przeszukane na wszystkie strony. Z odsuwaniem szaf, łóżek, itd. Jeszcze spróbuję kolejny raz, jasne, ale na tej posesji go raczej nie ma.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Pon cze 10, 2019 11:34 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Udostępniam już 2 raz.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 10, 2019 11:35 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Dzięki! I proszę o udostępnianie wszystkich innych. Naprzeciwko jest spory zakład pracy, podjeżdżają tam ciężarówki. Jeżeli Bobika nie ma w okolicy, to mógł zostać wywieziony, a wtedy każde udostępnienie, każdy ułamek zasięgu, jest na wagę złota!!!
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Pon cze 10, 2019 11:38 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Squbi czy dawałeś posty na takich grupach fejsbukowych:
https://www.facebook.com/groups/ZaginioneWarszawa/

Myślę, że na nich można zyskać większy zasięg niż na prywatnym wydarzeniu.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14232
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pon cze 10, 2019 12:42 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Dawałem, na spotted też (ale nie wszèdzie chcieli zamieścić). Jak wrócę do mieszkania, to zamieszczę tu linki. Ogłaszam Bobcia wszędzie po kolei.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Pon cze 10, 2019 15:14 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Dużo trudu i zmęczenia przed Tobą. Mocno kciuki trzymam.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon cze 10, 2019 15:39 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

udostępniłam po raz chyba piąty, z adnotacją, że może podróżować.
A w tej firmie, co to ciężąrówki, to bym powiesiła plakat z "wołami" zamiast liter. Kierowcy często mają stałe trasy, może ochrona zna tych, co byli w piątek.
Niemniej ja jednak stawiam, że jest gdzieś zamknięty...co zważywszy panujące upały wcale nie jest pocieszające :evil:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15073
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon cze 10, 2019 16:53 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

izka53 pisze:udostępniłam po raz chyba piąty, z adnotacją, że może podróżować.
A w tej firmie, co to ciężąrówki, to bym powiesiła plakat z "wołami" zamiast liter. Kierowcy często mają stałe trasy, może ochrona zna tych, co byli w piątek.
Niemniej ja jednak stawiam, że jest gdzieś zamknięty...co zważywszy panujące upały wcale nie jest pocieszające :evil:


To jest duży teren, gdzie jest kilka firm. Samochody jeżdżą w różne miejsca i sporo osób z różnych miejsc dojeżdża też większymi autami. Wiszą plakaty i ulotki na głównym wejściu i bramach, powiadomieni są ci pracownicy, których udało mi się złapać, ochroniarze znają sprawę i na portierni i ochronie leżą ulotki z Bobim. Jeszcze jutro osobiście obdzwonię wszystkie firmy, które mają tam lokalizację.

W okolicy znalazłem kolejny pustostan, też się tam wybiorę. Dzwoniły jakieś dzieciaki, że jest podobny kot, ale to chyba chodziło o kotkę mojego ojca - wychodząca, też krówka. Dzwonili też rano, że podobny kot błąka się w lesie przy Michalinki. Zwiedziłem, nic. Wybiorę się tam jak będzie cicho i mniejszy ruch.

Jeszcze dziś postaram się przykleić sąsiadom informacje żeby sprawdzili w domach, komórkach, garażach. Rozmawiałem już z tymi, którzy są, ale w ramach przypominajki. Znalazłem też kolejne blaszako-baraki, ale w tej chwili jest tam za głośno, żeby kiciać. Są szczelne, kot sam by tam nie wlazł, chyba, że ktoś by go zamknął - ale to w takiej lokalizacji, że wątpię.

Ogłoszenia na fejsie są na grupach:
- Zaginione/Znalezione zwierzęta - WARSZAWA i okolice
- Zaginione/Znalezione zwierzęta WAWER Warszawa
- KOTY Warszawa i okolice (zaginione/znalezione)
- Spotted Wawer i okolice-Otwock, Józefów ogłoszenia

Spotted Falenica i spotted Warszawa nie wstawili ogłoszenia, nie wiem czemu.
Do powyższych ogłoszeń wkleiłbym linki, ale nie umiem.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Pon cze 10, 2019 16:59 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

sqbi90, też udostępniłam, bo - a nuż?. Ja daleko od Ciebie ale ... kto wie?
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon cze 10, 2019 17:00 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Dzięki. Niech udostępnia kto może, jeżeli nie jest gdzieś zamknięty, tylko wywieziony, to może być WSZĘDZIE.

Wysłałem prośbę o udostępnienie ogłoszenia na stronę fb Koty zaginione/Koty znalezione.

CZY KTOŚ Z WAS MA PSA KTÓRY GANIA KOTY?????? KTOŚ Z OKOLIC FALENICY/RADOŚCI/OTWOCKA???
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Pon cze 10, 2019 18:27 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

dlaczego pytasz?
ja mam takiego psa w Swidrze ale na pewno nie nadaje się na zwiady bo w nowym terenie to chodzi i wszystko wącha tylko
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Pon cze 10, 2019 18:36 Re: Warszawa/Wawer/Falenica ZAGINIONY BOBI

Na dogo mi polecili, zebym poszukal kogos z psem, ktory goni koty i przeszedl z nim tam, gdzie sa za geste chaszcze i slaby dostep.
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 414 gości