Kastracja kocurków

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 29, 2019 18:46 Re: Kastracja kocurków

Zrzutka jest na karmy ze zdjęć,jeśli uda się uzbierać całość od razu zamówię i przedstawię fakturę tutaj. Oczywiście nikogo nie zmuszam,nie nalegam tylko proszę o pomoc.

Obrazek

Obrazek

Flowers77

Od: Pt sie 25, 2017 0:46

Post » Śro maja 29, 2019 18:54 Re: Kastracja kocurków

anka1515 pisze:Tak ,co by nie robił to się szuka dziury

Niezupelnie tak.
Zaskoczona jestem procedura (zakladam, ze zalecona przez weta) w krotkich odstepach czasu odrobaczeniem, odpchleniem i kastracja.
Chwile temu byla akcja szukania transporterow, by dowiezc koty na zabieg. Transportery znalazly sie, sa u OP, za to zamiast zabieg podanie srodkow na pasozyty.
Moze i u kotow tak sie robi wszystko w komplecie?
Generalnie zaskakuje mnie caloksztalt postepowania.

FuterNiemyty

Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Śro maja 29, 2019 19:05 Re: Kastracja kocurków

Pytka jak był malutki :D
Obrazek
Czarnuszek z Pytką :)
Obrazek
Białasek z czarnuszkiem :D
Obrazek

Flowers77

Post » Śro maja 29, 2019 19:09 Re: Kastracja kocurków

FuterNiemyty pisze:
anka1515 pisze:Tak ,co by nie robił to się szuka dziury

Niezupelnie tak.
Zaskoczona jestem procedura (zakladam, ze zalecona przez weta) w krotkich odstepach czasu odrobaczeniem, odpchleniem i kastracja.
Chwile temu byla akcja szukania transporterow, by dowiezc koty na zabieg. Transportery znalazly sie, sa u OP, za to zamiast zabieg podanie srodkow na pasozyty.
Moze i u kotow tak sie robi wszystko w komplecie?
Generalnie zaskakuje mnie caloksztalt postepowania.

FuterNiemyty zabieg będzie,ale to ja już się dogaduje z Carmen na pw,czasami wyskakują rzeczy czy sytuacje na które nie mamy wpływu i tak się stało w przypadku Carmen,ale tutaj nie będę wyjaśniała,bo to sprawa Carmen,jestem w stałym kontakcie z nią i czekam na wieści od niej.

Flowers77

Post » Czw maja 30, 2019 16:51 Re: Kastracja kocurków

Zatem tak: sprawa Carmen to taka sprawa, że kot mi się rozchorował, nic poważnego, ale za to bardzo dramatycznie to wyglądało, Najmłodszy to facet pełną gębą - raptem gorączka i ból gardła, a kot umierający, przelewający się przez ręce, i fajerwerki takie, że podejrzewane było zjedzenie przez niego toksycznych konwalii :roll:
Rozmawiałam z P. Weterynarzem, dostałam od niego dziś numer konta i zaraz zrobię przelew za kastrację bezpośrednio na konto lecznicy - taka jest moja umowa z Flowers i z wetem.
Flowers, zadzwoń proszę do niego jutro po południu i umów się na termin, i daj znać, przeleję Ci wtedy kasę na transport.
Mam nadzieję, że wszystko się uda.

Carmen201

Od: Pt maja 07, 2010 7:49

Post » Czw maja 30, 2019 18:18 Re: Kastracja kocurków

Carmen201 pisze:Zatem tak: sprawa Carmen to taka sprawa, że kot mi się rozchorował, nic poważnego, ale za to bardzo dramatycznie to wyglądało, Najmłodszy to facet pełną gębą - raptem gorączka i ból gardła, a kot umierający, przelewający się przez ręce, i fajerwerki takie, że podejrzewane było zjedzenie przez niego toksycznych konwalii :roll:
Rozmawiałam z P. Weterynarzem, dostałam od niego dziś numer konta i zaraz zrobię przelew za kastrację bezpośrednio na konto lecznicy - taka jest moja umowa z Flowers i z wetem.
Flowers, zadzwoń proszę do niego jutro po południu i umów się na termin, i daj znać, przeleję Ci wtedy kasę na transport.
Mam nadzieję, że wszystko się uda.

Ok Carmen,mam nadzieję,że z Twoim kociakiem już wszystko w porządku i nic mu nie jest :)

Flowers77

Post » Czw maja 30, 2019 18:28 Re: Kastracja kocurków

Kochane myślałam, że karmy mam więcej a teraz patrzę zostało 16 puszek na 3 koty,nie wiem na ile starczy to dla nich,dlatego bardzo prosimy o wsparcie zrzutki bądź jakimkolwiek innym sposobem np. zakup karmy na mój adres,tu nie chodzi o mnie tylko o zwierzaki. Carmen jutro zadzwonię i mam nadzieję,że po niedzieli kotki będą już po zabiegu, bardzo Ci dziękujemy za pomoc z całego serca :)

https://zrzutka.pl/ajugj9

Flowers77

Post » Pt maja 31, 2019 15:14 Re: Kastracja kocurków

Dzwoniłam do weterynarza i wstępnie jesteśmy umówieni na sobotę za tydzień,w piątek następny mam zadzwonić potwierdzić i ustalimy wtedy godzinę. Także kocurki już nie długo będą po kastracji ;)drogie dziewczyny prosimy o wsparcie z karmą chociażby dla samych kotków zostało mi już tylko tyle puszek :(
Obrazek

Flowers77

Post » Pon cze 03, 2019 8:57 Re: Kastracja kocurków

Będziemy bardzo wdzięczni,a najbardziej kocurki :kotek: :kotek: chociaż żeby uzbierać 124 zł na kocią karmę bo się kończy :( teraz już brakuje 114 zł.

https://zrzutka.pl/ajugj9

Flowers77

Post » Wto cze 04, 2019 13:34 Re: Kastracja kocurków

Otóż tak partner dorabia kosząc trawę itd. ja mu pomagam sprzątając działki odpłatnie oczywiście nie on mi płaci tylko osoby do których działki należą,on pracuje a to jest zajęcie dodatkowe przy którym i ja zarobię parę groszy,ale jak wiadomo nie trafia się to codziennie,ale mam nadzieję, że jesteśmy na dobrej drodze :)

Flowers77

Post » Wto cze 04, 2019 15:58 Re: Kastracja kocurków

Tym,którzy nas wspierają kociaki i ja bardzo dziękujemy ;)

Flowers77

Post » Wto cze 04, 2019 17:02 Re: Kastracja kocurków

Zdjęcie z teraz Pytka pozdrawia ;) troszkę zaspany

Obrazek

Flowers77

Post » Wto cze 04, 2019 17:30 Re: Kastracja kocurków

Z przed chwili Fęfunio pozdrawia wszystkich forumowiczów miau.pl
Obrazek

Flowers77

Post » Śro cze 05, 2019 15:11 Re: Kastracja kocurków

Kochani bardzo prosimy o wpłaty karmy już praktycznie nie ma zostało 6 puszek :(

Flowers77

Post » Śro cze 12, 2019 22:35 Re: Kastracja kocurków

Kociaki proszą o wsparcie,szczerze nie mam już w ogóle karmy dla nich :( i nie mam funduszy,żeby karmę zamówić.

Flowers77

[poprzednia][następna]