KOTY, KOTY, KOTY..........

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 14, 2020 22:12 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Marmolada18 pisze:Hej, co u Was? Bo taka cisza nastała. Zaczynam się martwić, bo nie ma czego podczytywać.
Wierny Podczytywacz (zaniepokojony)


Dziękujemy za pamięć.

Nie piszemy, bo byśmy musieli się żalić np. małą dostępnością potrzebnych kocich artykułów. Albo cenami, np. wywindowanymi cenami korpusów. Albo tym, ze nie mamy żadnych zapasów kociego jedzenia. Jednym słowem nie mamy dobrych nastrojów. W stadzie spokój. Koty nie panikują -inaczej niż obecnie ludzie. Codziennie czekają na jedzenie i my mimo przeciwności codziennie to jedzenie dostarczamy.
Zdjęcia z dzisiaj...

Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Sob mar 14, 2020 22:19 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Jesteście strasznie dzielni. A zdjęcia naprawdę ładne i oryginalne :)
Pewnie suchego jedzonka najbardziej brakuje?

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Sob mar 14, 2020 22:25 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Bąbel 1
Obrazek

Szarak Opiekun wirtualny Cindy
Obrazek

Kiciula
Obrazek Obrazek

Mordusia
Obrazek Obrazek Obrazek

Bazowicz
Obrazek

Czarny Nosek
Obrazek Obrazek

Maksiu Opiekun wirtualny aga66
Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Sob mar 14, 2020 22:30 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Marmolada18 pisze:Jesteście strasznie dzielni. A zdjęcia naprawdę ładne i oryginalne :)
Pewnie suchego jedzonka najbardziej brakuje?


Zdjęcia ładne, bo koty ładne :ok: . Niespecjalnie trzeba się starać żeby je fajnie sfotografować. Obróbka zdjęć przed wstawieniem na wątek to chwila, a w takiej formie to przynajmniej jakieś urozmaicenie. Gdybym miał wymieniać czego brakuje.... to zajęłoby to trochę czasu :oops: :oops: .

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Sob mar 14, 2020 22:39 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Nooo, że Koty są świetne, to bez wątpliwości :) Ale fotografie naprawdę są udane.
Wiem, że potrzebujecie wielu rzeczy :( Ale napisz, czego w pierwszej kolejności, ok? I jeszcze potrzebuję instrukcji, jak zamówić kuriera, żeby dotarł do Was - adres, nr tel.? Może na PW? Coś zawsze dam radę podrzucić, a coś to zawsze więcej, niż nic :)

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Sob mar 14, 2020 23:08 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Kocury przepiękne .I jeszcze piękniej uchwycone w obiektywie.
I bardzo dobrze, że nie widzą tego szaleństwa które zapanowało.
Póki co trzymam bardzo mocno kciuki żeby dojechało zamówienie z Bitiby

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Nie mar 15, 2020 7:50 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Obrazek

moja idolka :1luvu: :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie mar 15, 2020 11:00 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Marmolada18 pisze:Jesteście strasznie dzielni. A zdjęcia naprawdę ładne i oryginalne :)
Pewnie suchego jedzonka najbardziej brakuje?


Brakuje suchego i mokrego.Ledwo ogarniam kupno mięsa.Jest problem z wpłatami nie tylko u nas ale i na zbiórce jak widać.Powód znany.

Wczoraj musiałam dokupić węgla w workach oraz kilka worków pelletu do kuwet i zapłacić za transport.Pellet jest juz u nas nigdzie niedostępny - bo koniec sezonu a na tradycyjne żwirki mnie nie stać.Mało tego w poniedziałek musze zapłacic za drzewo.Miał mi facet przywieżć w piątek= ale musiałam odwołać bo mieliśmy awarię z pradem w mieszkaniu i musieliśmy czekać na elektryka.

A to i tak nie wszystko.Musiałam w tym tygodniu pilnie na juz kastrować Hardego.Odbiło mu całkiem.Teraz tylko czekamy aż sie hormony troche wycisza bo nadal znaczy teren.Wydałam 120 zł.Chciałam nawet na Forum poprosić o wsparcie - ale potem uznałam ze to chyba nie jest dobry moment i nie ma co liczyc na pomoc.Jest bardzo ciężko.Pozdrawiam.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie mar 15, 2020 17:31 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

aistionnelle pisze:Kocury przepiękne .I jeszcze piękniej uchwycone w obiektywie.
I bardzo dobrze, że nie widzą tego szaleństwa które zapanowało.
Póki co trzymam bardzo mocno kciuki żeby dojechało zamówienie z Bitiby


Zgodzę się Dziewczyny. Damian :D :ok: ma oko do zdjęć. A te obrobione zdjęcia wyglądają naprawdę fajnie i ciekawie. Aczkolwiek wymagają trochę dodatkowej pracy.

Koty nie są świadome obecnej sytuacji. Martwi nas to, aby tego "szaleństwa" nie odczuły w żaden sposób. :roll: :| Wiesz co mam na myśli, bo zareagowałaś od razu. Zadzwoniłaś i wypytałaś :201494 :1luvu: no i teraz na kolejne zamówienie od Ciebie, które jest już w drodze czekamy.

W okolicach 5 marca dotarło od Ciebie aistionnelle :1luvu: duże zamówienie - sucha karma i puszki było też zamówienie - od Madie :1luvu: -dotarło w tym samym dniu- niestety na dzień dzisiejszy nic z tego jedzenia nam nie zostało i już od 10 kupuję na bieżąco co mogę. W międzyczasie dostałam też worek suchej karmy Josera od alicat :1luvu: .Wszystkim Wam ogromnie dziękuję. :1luvu: :201494 :1luvu: :201494

W całej sytuacji jednak fakt pozostaje faktem, a wizja tego co się dzieje jest dla nas dużo gorsza niż przygotowanie zapasów na czas świąteczny. Zawsze wtedy było to dla mnie utrudnienie, ale teraz sytuacja jest ekstremalna .O tyle, że nie dotyczy tylko kotów w domu, ale także masy kotów, dla których nie sposób zdobyć zabezpieczenia na tak długi okres, bo i środki i możliwości na to nie pozwalają.

Dlatego bardzo Ci dziękuję aistionnelle że pomimo dużego wydatku jaki poniosłaś na początku miesiąca :oops: :oops: :oops: i pomimo braku jakichkolwiek środków na zbiórce kolejny raz dokonałaś zamówienia. :1luvu: :oops:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie mar 15, 2020 19:26 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Jakieś wariactwo z mięsem teraz jest. Drób znika błyskawicznie, nie wiem co ludzie z tym mięsem robią. Chodzi mi o koty oczywiście bo ja mięsa nie jem.

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie mar 15, 2020 19:39 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

iza71koty pisze:[...]Pellet jest juz u nas nigdzie niedostępny - bo koniec sezonu[...]

pellet możesz zamówić tu -> https://grilliogrod.pl/index.php/pellet-c-90
z dostawą do domu
można kupować na worki
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 15, 2020 20:11 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

aga66 pisze:Jakieś wariactwo z mięsem teraz jest. Drób znika błyskawicznie, nie wiem co ludzie z tym mięsem robią. Chodzi mi o koty oczywiście bo ja mięsa nie jem.


Mi dla kotów codziennie odkładają ale to chyba tyle co ogólnie przychodzi na sklep -bo jak przychodzę to mi przyniosi z zaplecza.Tyle tylko że ja dziennie potrzebuję 12 kg wiec zgromadzenie większej ilości kiedy się nie ma ani na to odłożonej kasy ani samochodu- pomijam już skutki latania po marketach.Odpada.Wszystko odpada.Wychodzę po mięso dopiero wtedy kiedy wiem ze już nie ma takich kolejek.Unikam ludzi gdzie się da.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie mar 15, 2020 20:17 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

ewa_mrau pisze:
iza71koty pisze:[...]Pellet jest juz u nas nigdzie niedostępny - bo koniec sezonu[...]

pellet możesz zamówić tu -> https://grilliogrod.pl/index.php/pellet-c-90
z dostawą do domu
można kupować na worki
---
:smokin:


Nie no zamówić przez internet to można.Nawet na allegro są oferty.Tyle tylko że tutaj na miejscu jak miałam i jak poprosiłam Dobrego Duszka to mi kupił albo ja pojechałam z Duszkiem kupić.Było mnie stać na worek - brałam worek.Było na 4 worki brałam 4 a teraz kupić worek i płacić za wysyłke to nieopłacalne.Worek mi schodzi na dwa dni.

Zamówiłam na miejscu bo potrzebowałam też wegla ale jak pisałam wtedy muszę wziąść więcej na raz bo nie opłaca mi sie płacić za transport przy mizernym zakupie.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon mar 16, 2020 19:12 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Hej, poszedł grosik dla kotków :) Uważajcie na siebie.

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Wto mar 17, 2020 12:52 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Marmolada18 pisze:Hej, poszedł grosik dla kotków :) Uważajcie na siebie.


Pięknie dziękujemy :D :1luvu: :201494
Dotarło 100zł.
Dziękujemy za pamięć i troskę. :D :ok:

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 285 gości