KOTY, KOTY, KOTY..........

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 23, 2020 21:37 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Andzia Opiekun wirtualny alicat
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Ostatnio edytowano Pon mar 23, 2020 22:18 przez Damian- iza71koty, łącznie edytowano 1 raz

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Pon mar 23, 2020 21:44 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Maruda Foto nr. 1 z Doris- kotka wychodząca. Właściciele Doris to ludzie, którzy mieszkają niedaleko jednej ze stołówek. Kicia czasem przychodzi na chrupeczki. Widać, że zakolegowała się z kilkoma kotami wolnozyjącymi.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Pon mar 23, 2020 22:12 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Mona
Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Pon mar 23, 2020 22:32 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Sówka z dziećmi
Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Wto mar 24, 2020 13:00 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

ROZLICZENIE Marzec ZA OKRES OD 01.03.2020 DO 31.03.2020R.



Wpłaty oraz karma od Opiekunów wirtualnych:

1. :1luvu: alicat Opieka wirtualna Andzia -100zł

2. :1luvu: Megana Opieka wirtualna Borysek -50zł

3. :1luvu: Willow_ Opieka wirtualna Szarusia -50zł

4. :1luvu: Cindy Opieka wirtualna Szarak -50zł

5. :1luvu: Afatima Opieka wirtualna Szaruś -50zł

6. :1luvu: Jola Sz. Opieka wirtualna Merlinka -40zł

7. :1luvu: Aksamitne_Futerko Opieka wirtualna Niusia -30zł

8. :1luvu: magnolia.bb Opieka wirtualna Róża -30zł

9. :1luvu: Marmolada18 Opieka wirtualna Frodo -50zł

10. :1luvu: mir.ka Opieka wirtualna Hania -30zł

11. :1luvu: aga66 Opieka wirtualna Maksiu -50zł



Wpłaty oraz karma od Darczyńców:

1. :1luvu: inaid dla kotków -50zł

2. :1luvu: kena dla kotków -20zł

3. :1luvu: Marmolada18 dla kotków -100zł



Będziemy w tym poście aktualizować w miarę możliwości na bieżąco. Bardzo dziękujemy wszystkim :1luvu: Opiekunom wirtualnym :1luvu: oraz :1luvu: Darczyńcom :1luvu:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro mar 25, 2020 12:10 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Od jutra mamy kolejny problem.Brak pelletu. :(
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw mar 26, 2020 11:49 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Damian- iza71koty pisze:Dostaliśmy od aistionnelle informację, że na zbiórce jest uzbierane 390zł. Poprosiliśmy żeby tym razem- wyjątkowo uzbieraną kwotę przelała na konto Izy. Obecna sytuacja finansowa wygląda nieciekawie i potrzebne są środki na utrzymanie obu stad.
Przy okazji dziękujemy :1luvu: aistionnelle za obsługę zbiórki :201494

Ze względu na pandemię pomoc prawdopodobnie w tym miesiącu będzie mniejsza niż zazwyczaj( już to widzimy), natomiast kocie wydatki są ciut większe - gównie ze względu na ceny mięsa, które były wyższe niż normalnie.
Mieliśmy zacząć akcję sterylizacyjną na lotnisku- stoi ona teraz pod dużym znakiem zapytania.


Obecna sytuacja finansowa jest ciężka. Poprosiliśmy aistionnelle o to żeby przelała na konto Izy środki, które są na zbiórce- 390zł. Będą one przeznaczone na codzienne kocie wydatki. Jest to sytuacja wyjątkowa.

Filmiki w obecnej sytuacji nie będą wstawiane- jest to czasochłonne, obciąża wątek i wydaje mi się, że w obecnej sytuacji jest to całkowicie bezcelowe. YT pokazuje ilość wyświetleń- dwa ostatnie filmiki obejrzała 1 Osoba, wcześniejszy 4 Osoby- Natomiast wcześniej filmiki wyświetlano po kilkanaście, a czasem po kilkadziesiąt razy- rekordem były filmiki z raną Hardego- ponad 60 wyświetleń oraz 59 wyświetleń filmik z Sówką z działek. Natomiast nie do pobicia jest filmik z Dziubkiem 121 wyświetleń.

Zdjęcia będą wstawiane rzadziej. Prawdopodobnie też będą gorszej jakości, ponieważ aparat, którym robimy zdjęcia coraz częściej się buntuje. Czas karmienia chcielibyśmy skrócić do minimum, więc nie będzie czasu na robienie zdjęć. Kilka Osób pisało, że mam oko do zdjęć... to nieprawda. Po prostu podczas karmienia robię zdjęcia... w ciągu jednego dnia np. 200- 250 zdjęć i potem wybieramy z nich te najfajniejsze. Wstawimy następnie kilkanaście zdjęć na wątek. Zrobienie tylu zdjęć wymaga bardzo dużo czasu(np. trasa, gdzie karmimy koty na "Czarnej dróżce i u Idy" bez aparatu zajmuje 30 minut, natomiast z aparatem ponad 45 minut. A jest to jedna z 5 tras, które pokonujemy każdego dnia. Nie przesadzam- karmienie z sesją fotograficzną powoduje, ze wykorzystujemy 1 -2 godzin dodatkowo każdego dnia. A potem zdjęcia trzeba jeszcze wstawić na wątki... Iza już od dłuższego czasu mówi, ze przesadzam z ilością wstawianych filmików i zdjęć i chyba w obecnej sytuacji ma rację.

Wczoraj jadąc w ostatnią trasę byłem sprawdzany przez Policję. Na szczęście nie było żadnych problemów i moje uzasadnienie, czemu nie jestem w domu było wystarczające. Zasugerowali, żebym brał jakiś dokument poświadczający, że kamienie kotów to prace społeczne. Iza ma kartę Społecznego Opiekuna Kotów Wolno żyjących, więc będę ja brał ze sobą.


Dbajcie o Siebie i Bliskich. Życzymy Zdrowia :201494 :1luvu: :201461

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Czw mar 26, 2020 12:40 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Zatem zgodnie z Waszą decyzją przelewam kwotę pozostałą na zbiórce, tj 390 złotych na konto bankowe Izy.

Chciałabym pod koniec marca przygotować rozliczenie zbiórkowych wydatków za pierwszy kwartał tego roku, mam faktury za wszystkie poczynione przez siebie zakupy, ale będe także potrzebować paragonów czy faktur na tę kwotę

Nie pisałabym o tym, ale chciałabym abyśmy mieli klarowną sytuację, a widzę, że nie wszystkie zakupione przez Darczyńców w tym i przeze mnie artykuły zostały uwzględnione w rozliczeniu za marzec.
I choć rozumiem trudności, obciążenie i ogólnie zły czas w jakim sie znaleźliśmy - uważam że jest to konieczne


Pozdrawiam :201461 :1luvu:

Edit : okazało się, że uzbieraliśmy 407 złotych i takąż kwotę przelałam

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Czw mar 26, 2020 13:29 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

aistionnelle pisze:Zatem zgodnie z Waszą decyzją przelewam kwotę pozostałą na zbiórce, tj 390 złotych na konto bankowe Izy.

Chciałabym pod koniec marca przygotować rozliczenie zbiórkowych wydatków za pierwszy kwartał tego roku, mam faktury za wszystkie poczynione przez siebie zakupy, ale będe także potrzebować paragonów czy faktur na tę kwotę

Nie pisałabym o tym, ale chciałabym abyśmy mieli klarowną sytuację, a widzę, że nie wszystkie zakupione przez Darczyńców w tym i przeze mnie artykuły zostały uwzględnione w rozliczeniu za marzec.
I choć rozumiem trudności, obciążenie i ogólnie zły czas w jakim sie znaleźliśmy - uważam że jest to konieczne


Pozdrawiam :201461 :1luvu:

Edit : okazało się, że uzbieraliśmy 407 złotych i takąż kwotę przelałam


Damian- iza71koty pisze:
Kwota 390 zl jest potrzebna na bieżące potrzeby- makaron, mięso, paszteciki, sucha karma- w zależności od potrzeby konkretnego dnia. Nie będziemy robili jednego zamówienia w sklepach online, ani tym bardziej nie będziemy robili zapasów, bo po prostu te środki są potrzebne na codzienne wydatki. Ze względu na to, że Iza robi zawsze zakupy dla wszystkich kotów( koty domowe nie są utrzymywane z pieniędzy z wątków) to wydaje się całkowicie bezcelowe zbieranie paragonów- bo jak udowodnimy, że to co na paragonie to zakupy dla kotów lotniskowych, lub kotów z pierwszego wątku. Po za tym NIKT z nas nie bierze paragonów w obecnej sytuacji, Iza stara się płacić tylko kartą bezdotykowo.

Osobiście uważam, że nikt nie ma wątpliwości, ze pieniądze są wydawane na koty... Poniżej paragony z dzisiaj zebrane specjalnie żeby udowodnić po raz kolejny koszty- Przepraszam, ale aistionnelle sama na PW mi sugerowałaś, ze ciągłe wrzucanie paragonów zniechęca ludzi do pomocy, bo widzą jakie to są naprawdę koszty.

Obrazek Obrazek
Obrazek


Do tej kwoty trzeba doliczyć jeszcze mleko i makarony- 4x 1,70 + 6zł= ok. 13zl. Oraz zakupy, które Iza zrobi w Rossmanie- później wkleję paragon na kwotę 20-30zł- w zależności od tego na co Iza może sobie dzisiaj pozwolić. SĄ to tylko zakupy dla kotów wolno żyjących.
Policzyć łatwo:
1. mleko i makaron- 13zł
2. Promocja na kości po 0.99zł- łącznie 15 zł dzisiaj.
3. Zakupy Rossman - 20-30zł. Później paragon.
4. Puszki Rafi- na dzisiaj dla kotów wolno żyjących- dzisiaj jest to kwota 18zł

RAZEM 66- 76zł. Mnożymy x 30 dni- 1980- 2280zł. PROMOCJA na mięso trwa tylko kilka dni- zazwyczaj cena oscyluje w granicach +/- 2zł/ kg. Ostatnio prawie 3zł było za 1kg.

Gdyby nie pomoc :1luvu: Darczyńców w postaci wpłat oraz karmy, to utrzymanie obu stad byłoby niemożliwe. W tym miesiącu uzbierane około 700zł z kwoty 2300, którą potrzebujemy każdego miesiąca.
Gdyby nie karma, którą otrzymujemy potrzebna byłaby kwota około 3- 3,5 tysięcy złotych miesięcznie. Wiem, ze nie uzupełniliśmy jeszcze kupionej karmy w rozliczeniach, ale mamy tyle stresu każdego dnia, ze dla NAS akurat nie jest to najważniejsze. Przepraszam, postaramy się dzisiaj nadrobić.

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Czw mar 26, 2020 14:24 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Przecież nikt nie kwestionuje tego, że pieniądze ze zbiórki można wykorzystać na bieżące zakupy i że nie muszą się one odbyć w Bitibie czy Zooplusie, ale na przykład w sklepie spożywczym gdzie kupuje się świeże mieso, mleko, makaron - i wszystko inne czego potrzebują koty.

Ja tylko przedstawilam swoje stanowisko:uważam że zakupy czynione z środków ze zbiórki powinny być rozliczane, ponieważ jest to fundusz bazujący na dobrowolnych wpłatach od osób pomagających kotom. Czym innym jest wklejanie osobno każdego kwitka za zakup 1 kg mięsa, a czym innym zbiorcze zestawienie z kwotą wskazującą ile zostało wydane, nawet jeśli miałyby to być skolekcjonowane paragony.

Rozumiem ograniczenia higieniczne, ale wobec tego nie wiem jak to rozwiązać.
Nie wyobrażam sobie jednak żebym prowadziła zbiórkę z rozliczeniami "na oko ".

Skoro nie możemy się porozumieć, może po prostu ktoś inny się tego podejmie ?

I jeszcze pozwolę sobie wyjaśnić kwestię "wklejania paragonów "moja wypowiedź z listopada czy grudnia została oderwana od kontekstu - "że jeśli treścia wątku maja być paragony"-nie zdjęcia,czy filmy, czy rozmowa to faktycznie nie bardzo ma to sens.
Okoliczności w jakich coś zostało powiedziane miewaja duże znaczenie :)

I uprzedzając ciąg dalszy - rozumiem, że w tej chwili możliwość wykonywania zdjęć i filmów jest mocno ograniczona.
Myślę,że każdy zdrowy na ciele i duszy człowiek to rozumie

Zamieszczanie na bieżąco wszystkich datków i wpłat ma sens o tyle,że kiedy ktoś coś zaoferował, przysłał, oplacił i widzi, że nie ma na ten temat słowa albo pojawia się ono po wielu dniach, czuje się tak sobie.Myślę,że niektóre osoby w tej sytuacji zastanawiają się czy jedzenie dotarło.Pamiętajmy - to jest dobra wola,gest życzliwości, a bywa że pewne wyrzeczenie ze strony Darczyńcy
Na tym polega wyjątkowość tego, co wspólnie tutaj robimy

Inni, czyli Obserwatorzy, Czytelnicy z kolei mają błędny obraz sytuacji- taki oto - że zostaliście zostawieni bez wsparcia i pomocy

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Czw mar 26, 2020 15:12 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

aistionnelle pisze:Zamieszczanie na bieżąco wszystkich datków i wpłat ma sens o tyle,że kiedy ktoś coś zaoferował, przysłał, oplacił i widzi, że nie ma na ten temat słowa albo pojawia się ono po wielu dniach, czuje się tak sobie.Myślę,że niektóre osoby w tej sytuacji zastanawiają się czy jedzenie dotarło.Pamiętajmy - to jest dobra wola,gest życzliwości, a bywa że pewne wyrzeczenie ze strony Darczyńcy
Na tym polega wyjątkowość tego, co wspólnie tutaj robimy

Inni, czyli Obserwatorzy, Czytelnicy z kolei mają błędny obraz sytuacji- taki oto - że zostaliście zostawieni bez wsparcia i pomocy


Przepraszam, ale każda Osoba dostaje informację np. mailem, lub PW, że jedzonko dotarło. Wraz z tą informacją są podziękowania.
Ok, zdarza się, ze z opóźnieniem uzupełniamy wpis na wątku, ale przy codziennym dbaniu o ponad 130 kotów trudno wymagać pamięci/chęci uzupełniania na bieżąco wszystkiego.

Z karmy, którą dostaliśmy od :1luvu: Darczyńców( mowa o Osobach z Forum) na dzień dzisiejszy nie mamy nic, więc nie jest to błędny obraz sytuacji... mamy worek 10kg Josera Catelux od :1luvu: Dobrego Duszka tutaj na miejscu i tyle...

Co do kwestii wyrzeczeń... My też mamy wyrzeczenia... Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc- która jest DOBROWOLNA I NIEPRZYMUSOWA. Jeśli KTOŚ czuje się do czegoś zmuszany to prosimy żeby odpuścił...
Jedynie Iza MUSI tak naprawdę, bo podjęła się pomocy kotom i nie może pozwolić teraz sobie na zostawienie ich bez pomocy, chociaż nawet Iza ostatnio zastanawiała się, czy nie powinniśmy zacząć karmić części kotów co drugi dzień. Nie o wszystkich problemach piszemy, niektórymi się dzielimy, innymi częściowo.

Jeśli problemem jest prowadzenie zbiórki to wezmę to na swoje barki. Dziękujemy za pomysł zorganizowania zbiórki i za jej prowadzenie. I tutaj będę uszczypliwy... materiału na zbiórkę jest dużo na wątku... a zbiórka nie jest na bieżąco aktualizowana- ostatni raz 21.02.20, a od nas wymagasz ciągłego aktualizowania na bieżąco wszystkiego....

Najzwyczajniej w świecie proszę Ciebie żebyś zrozumiała, ze nie ma możliwości wszystkiego ogarnąć tu i teraz, zaraz..

Myślę, że wchodzenie dalej w dyskusję na ten temat na wątku nie ma sensu... resztę wątpliwości wyjaśnimy na PW.

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Czw mar 26, 2020 15:33 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Podziwiam Was, jak to ogarniacie w tym ciężkim okresie. Postaram się coś wpłacić, ale dopiero w przyszłym tygodniu :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 26, 2020 15:37 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Damian, rozumiem to doskonale. Ale na bieżaco, a z miesięcznym poślizgiem to pewna różnica -przyznasz ?
I nie jest to zarzut skierowany do Ciebie.W ogóle nie jest to zarzut- raczej pewna okoliczność- która może prowadzić do niemiłych, niepożądanych konsekwencji

Proszę Cię nie daj się nakręcać i nie przedstawiaj faktów w zmanipulowany sposób.To nie jest Twoja bajka.

Spójrz na to co napisałeś - czy to, że już nie macie nadesłanej karmy oznacza, że jej nie otrzymaliście?!Czy fakt,że coś się skończyło, czegoś JUŻ nie ma naprawdę oznacza że nigdy tego nie było?

Naprawdę tak uważasz ? Bo ja wiem -że nie
I dalej - jako konsekwencja tutaj zaaplikowanego sposobu myślenia - wiem że nie jest to Twój sposób -problemem nie jest prowadzenie zbiórki ale rozliczenie jej w sytuacji kiedy nie będzie na poczynione zakupy żadnych dowodów .

A zbiórka nie jest aktualizowana, rzeczywiście .Dlaczego - pisalam o tym.
Trochę trudno prosić o datki w sytuacji kiedy większość ludzi w obawie o przyszłość - oszczędza

Choć oczywiście nadal są wyjatkowe osoby, które dzielą się tym co mają

I chyba nie jest dobrze kiedy czytają, że ich pomoc powinna być "dobrowolna i nieprzymusowa" czyli pozbawiona oczekiwania stosownej reakcji na nią

Widzę, że ta dyskusja miedzy nami zaczyna przybierać niepożądany obrót-taki, w którym odpowiedzią na moje obawy i jak sądzę rzeczowe argumenty jest "łapanie za słówka", pozbawianie wypowiedzi kontekstu i zmienianie jej sensu.

Argument, że jeśli ktoś ma świadomość, że czegoś się wyrzeka żeby pomóc innym oznacza, że robi coś na siłę i nie powinien pomagać jest tego żywym przykładem

Dlatego pozwolisz, że ja zakończę swoje wypowiedzi, ponieważ nie czuję sie słuchana tylko atakowana

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Czw mar 26, 2020 16:04 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

aistionnelle pisze:Damian, rozumiem to doskonale. Ale na bieżaco, a z miesięcznym poślizgiem to pewna różnica -przyznasz ?
I nie jest to zarzut skierowany do Ciebie.W ogóle nie jest to zarzut- raczej pewna okoliczność- która może prowadzić do niemiłych, niepożądanych konsekwencji

Proszę Cię nie daj się nakręcać i nie przedstawiaj faktów w zmanipulowany sposób.To nie jest Twoja bajka.

Spójrz na to co napisałeś - czy to, że już nie macie nadesłanej karmy oznacza, że jej nie otrzymaliście?!Czy fakt,że coś się skończyło, czegoś JUŻ nie ma naprawdę oznacza że nigdy tego nie było?


Staram się za wszystko dziękować na bieżąco na wątku.. przykłady niżej... podziękowaliśmy za zakupy i zazwyczaj dziękujemy w ten sposób, a potem dopisujemy do rozliczenia. Jest możliwość, ze coś pominąłem, ale w rozliczeniu podsumowującym miesiąc nie ma takiej opcji, że jakiegoś wpisu nie ma.
Damian- iza71koty pisze:
aistionnelle pisze:Kocury przepiękne .I jeszcze piękniej uchwycone w obiektywie.
I bardzo dobrze, że nie widzą tego szaleństwa które zapanowało.
Póki co trzymam bardzo mocno kciuki żeby dojechało zamówienie z Bitiby

Jedzonko wczoraj dotarło.
Obrazek

Pięknie :201461 :201494 :1luvu: dziękujemy




iza71koty pisze: :1luvu: Ala i Darek :1luvu: pięknie dziękujemy za 3 worki pelletu :ok: które kupiliście kotkom :D i dostarczyliście nam w poniedziałek.



Damian- iza71koty pisze:
Marmolada18 pisze:Hej, poszedł grosik dla kotków :) Uważajcie na siebie.


Pięknie dziękujemy :D :1luvu: :201494
Dotarło 100zł.
Dziękujemy za pamięć i troskę. :D :ok:


...........................................................................................

aistionnelle pisze:I chyba nie jest dobrze kiedy czytają, że ich pomoc powinna być "dobrowolna i nieprzymusowa" czyli pozbawiona oczekiwania stosownej reakcji na nią


Przecież wyżej są zacytowane posty, w których dziękujemy. Fakt, ze nie ma tego dopisanego do rozliczenia( pełne rozliczenie staram się robić pod koniec miesiąca, lub w pieszych dniach kolejnego i myślę, ze robię je najrzetelniej jak potrafię- do tej pory nikt nie pisał, że został pominięty), ale podziękowanie było... no i zdjęcia to tez forma podziękowania z naszej strony.

aistionnelle pisze:Dlatego pozwolisz, że ja zakończę swoje wypowiedzi, ponieważ nie czuję sie słuchana tylko atakowana

To nie są ataki, tylko tłumaczenie naszych ograniczeń. Dziękujemy praktycznie za wszystko osobnymi postami, potem raz w miesiącu jest pełne rozliczenie, do tego mnóstwo zdjęć i filmiki... ja nie wiem jak bardziej mógłbym wyrazić swoją wdzięczność... staramy się dziękowac także na PW, a potem raz w miesiącu wklejamy bardzo rzetelne rozliczenie- np tak wyglądało te za luty:

Damian- iza71koty pisze:
Damian- iza71koty pisze:ROZLICZENIE ZA LUTY ZA OKRES OD 1.2.2020 DO 29.2.2020R.



Wpłaty oraz karma od Opiekunów wirtualnych:

1. :1luvu: alicat Opieka wirtualna Andzia -100zł

2. :1luvu: Megana Opieka wirtualna Borysek -50zł

3. :1luvu: Willow_ Opieka wirtualna Szarusia -50zł

4. :1luvu: Ultra75 Opieka wirtualna Madzia -50zł

5. :1luvu: Cindy Opieka wirtualna Szarak -50zł

6. :1luvu: Afatima Opieka wirtualna Szaruś -50zł

7. :1luvu: Jola Sz. Opieka wirtualna Merlinka -40zł

8. :1luvu: Aksamitne_Futerko Opieka wirtualna Niusia -30zł

9. :1luvu: magnolia.bb Opieka wirtualna Róża -30zł

10. :1luvu: Marmolada18 Opieka wirtualna Frodo -50zł

11. :1luvu: haw5 Opieka wirtualna Biedroneczka -60zł/ styczeń i luty.

12. :1luvu: aistionelle Opieka wirtualna Merlin i Henio- 100zł.

13. :1luvu: wiora Opieka wirtualna Czarnuszka -25zł.

14. :1luvu: aga66
Opieka wirtualna Maksiu -50zł


Wpłaty oraz karma od Darczyńców:[/b]

1. :1luvu: aistionnelle- 10kg makaronu. 20 opakowań po 500gram.

2. :1luvu: aistionnelle-
Zestaw Animonda vom Feinsten Kitte Baby Pate, 30x 100gram( dla kotka lotniskowego- Filipka),
Royal Canin Kitten- 2kg( dla kotka lotniskowego- Filipka),
Josera Catelux 2x 10kg,
Zestaw Animonda Carny Adult- 72 puszki po 400gram.

3. :1luvu: Madie- puszki Butchers( różne smaki) po 400gram- 120sztuk

4. :1luvu: JózefK.- Ala z Darkiem
- 10kg Josera Catelux,
- 6 puszek Mac's po 200gram,
-6 puszek Concept for life po 200gram,
-12 puszek Smilla po 400gram,
-3 puszki Cosma Pure love po 70gram,
- 4x makaron po 500gram.

5. aistionnelle - 4 styropianowe budki dla kotów. 2 dla kotów z tego stada oraz 2 dla kotów ze stada "lotniskowego"

6. aistionnelle - 2 butelki Vitoparu. 2x 500ml spray- Vitopar Fresh- bioaktywny neutralizator przykrych zapachów kotów.

7. :1luvu: inaid dla kotków -50zł

8. :1luvu: LimLim dla kotków -150zł

9. :1luvu: kena dla kotków -20zł

10. :1luvu: malgosiab. dla kotków -50zł

11. :1luvu: mir.ka dla kotków- 30zł.

12. :1luvu: alicat- 10kg Josera Catelux. Dwa kartonowe drapaczki, paczka podkładów 60x60cm- 50sztuk.

13. :1luvu: Marmotka - 30zł dla kotków.


Będziemy w tym poście aktualizować w miarę możliwości na bieżąco. Bardzo dziękujemy wszystkim :1luvu: Opiekunom wirtualnym :1luvu: oraz :1luvu: Darczyńcom :1luvu:


Dziękujemy aga66 oraz :1luvu: Marmotka.

Uzupełniliśmy ostatnie brakujące wpisy w rozliczeniu za miesiąc luty. Jeśli Kogoś pominąłem to z góry przepraszam i proszę o informację, zrobię korektę.
W lutym udało się Dzięki Wam zebrać( mam nadzieje, ze dobrze wszystko policzyłem)

Wpłaty łącznie( od :1luvu: Opiekunów oraz od :1luvu: Darczyńców)- 1065zł
Sucha karma w kg- 42kg.
12kg makaronu
4 styropianowe budki,
2x spray neutralizator zapachów 2x 500ml,
2 kartonowe drapaczki dla kotów w domu,
podkłady dla
Dziubka - 50sztuk,

Puszki-
3 puszki po 70gram,
12 puszek po 200gram,
30 puszek po 100gram,
204 puszki po 400gram,


Bardzo serdecznie Wszystkim dziękujemy. :1luvu: :201494 :1luvu:

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Czw mar 26, 2020 16:06 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

mir.ka pisze:Podziwiam Was, jak to ogarniacie w tym ciężkim okresie. Postaram się coś wpłacić, ale dopiero w przyszłym tygodniu :(


Dziękujemy pięknie :D :ok:

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: haaszek, Zeeni i 155 gości