KOTY, KOTY, KOTY..........

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt kwi 03, 2020 9:38 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Wszędzie kolejki.Ludzie się kłócą o wszystko.Wyproszono mnie z mięsnego po tym jak stałam ponad pół godziny w kolejce po mięso dla kotów.Nie załapałam się przed 10.00.Musze jechać po 12.00.A to przez to bo musiałam zaliczyć aptekę po drodze.A tam też kolejka jak diabli więc straciłam cenny czas.Nie wiem jak teraz żyć w tym kraju.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt kwi 03, 2020 11:21 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

:strach: żeby ze sklepu rano wypraszali... rozumiem przed nocnym zamknięciem, ale tak
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pt kwi 03, 2020 12:18 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

LimLim pisze::strach: żeby ze sklepu rano wypraszali... rozumiem przed nocnym zamknięciem, ale tak


No w myśl nowych zaostrzeń pomiędzy 10,00 a 12.00 obsługiwane są osoby powyżej 65 r.życia.Ja tam byłam sporo przed 10.00 niestety kolejka była długa.Więc zanim doszłam- doszłam po nic.Dopiero teraz odebrałam.Kolejne pół godziny stania.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt kwi 03, 2020 13:18 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

iza71koty pisze:
LimLim pisze::strach: żeby ze sklepu rano wypraszali... rozumiem przed nocnym zamknięciem, ale tak


No w myśl nowych zaostrzeń pomiędzy 10,00 a 12.00 obsługiwane są osoby powyżej 65 r.życia.Ja tam byłam sporo przed 10.00 niestety kolejka była długa.Więc zanim doszłam- doszłam po nic.Dopiero teraz odebrałam.Kolejne pół godziny stania.


Stania na dworze oczywiście. Kolejka do Apteki i do Poczty( mięsny i te punkty są koło siebie) ... kolejka miesza się strasznie, przez co ludzie co chwilę krzyczą. U nas już awantury pod sklepami się robią. W ciągu ostatniego tygodnia byłem sprawdzany 4 razy przez Policję i pytany o powód wyjścia. Raz strasznie ich opierniczyłem... przejechali koło 5 "łebków" ok. 18 lat, zaopatrzonych w piwa i strasznie agresywnych. Policyjny radiowóz się zatrzymał i tylko patrzeli na nich, po czym chyba zwątpili, bo po prostu odjechali. Kilka minut później zatrzymali mnie do kontroli. Powiedziałem, że mają spier... bo nie dopełnili obowiązków służbowych i, ze nie będą mnie sprawdzać. Śmieszne miny mieli, ale nic więcej nie zrobili to poszedłem dalej karmić koty.
Mamy nieźle utrudnioną kocią pracę obecnie. Ostatnio nie mam dobrego humoru, raz, że odeszły koty Murzynek i Szarusia, a dwa, że takie akcje. Nie mogłem się powstrzymać i dogoniłem młodzież( wcześniej kiciali i coś do mnie krzyczeli) i ich trochę nastraszyłem.
Potem miałem kolejną przygodę- tego samego dnia i na końcu tej samej trasy. Na działkach facet sobie biegał. Zatrzymał się żeby pogadać i zaczął od tego, że jest na obowiązkowej kwarantannie, po czym zaczął pytać, czy kupię mu "browary i fajki"? Nie będę cytować co mu powiedziałem...

Nerwowy czas...

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Pt kwi 03, 2020 13:25 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Na zdjęcia z ostatniej trasy trzeba jeszcze czekać. Próbowałem trochę wczoraj porobić, ale słabej jakości wszystko- przykład niżej.
Od lewej
Merlin Opiekun wirtualny aistionelle,
Kubuś,
Niusia Opiekun wirtualny Aksamitne_Futerko
Mela

Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Pt kwi 03, 2020 15:33 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Damian- iza71koty pisze:
iza71koty pisze:
LimLim pisze::strach: żeby ze sklepu rano wypraszali... rozumiem przed nocnym zamknięciem, ale tak


No w myśl nowych zaostrzeń pomiędzy 10,00 a 12.00 obsługiwane są osoby powyżej 65 r.życia.Ja tam byłam sporo przed 10.00 niestety kolejka była długa.Więc zanim doszłam- doszłam po nic.Dopiero teraz odebrałam.Kolejne pół godziny stania.


Stania na dworze oczywiście. Kolejka do Apteki i do Poczty( mięsny i te punkty są koło siebie) ... kolejka miesza się strasznie, przez co ludzie co chwilę krzyczą. U nas już awantury pod sklepami się robią. W ciągu ostatniego tygodnia byłem sprawdzany 4 razy przez Policję i pytany o powód wyjścia. Raz strasznie ich opierniczyłem... przejechali koło 5 "łebków" ok. 18 lat, zaopatrzonych w piwa i strasznie agresywnych. Policyjny radiowóz się zatrzymał i tylko patrzeli na nich, po czym chyba zwątpili, bo po prostu odjechali. Kilka minut później zatrzymali mnie do kontroli. Powiedziałem, że mają spier... bo nie dopełnili obowiązków służbowych i, ze nie będą mnie sprawdzać. Śmieszne miny mieli, ale nic więcej nie zrobili to poszedłem dalej karmić koty.
Mamy nieźle utrudnioną kocią pracę obecnie. Ostatnio nie mam dobrego humoru, raz, że odeszły koty Murzynek i Szarusia, a dwa, że takie akcje. Nie mogłem się powstrzymać i dogoniłem młodzież( wcześniej kiciali i coś do mnie krzyczeli) i ich trochę nastraszyłem.
Potem miałem kolejną przygodę- tego samego dnia i na końcu tej samej trasy. Na działkach facet sobie biegał. Zatrzymał się żeby pogadać i zaczął od tego, że jest na obowiązkowej kwarantannie, po czym zaczął pytać, czy kupię mu "browary i fajki"? Nie będę cytować co mu powiedziałem...

Nerwowy czas...


ciężkie czasy :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt kwi 03, 2020 18:50 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Ludzie są beznadziejni, niczym się nie przejmują i narażają innych.

Jeśli chodzi o te godziny 10-12 to oni mówili, że to raczej dla młodszych zakaz chodzenia w tym czasie do sklepu, żeby zabezpieczyć osoby starsze, a nie nakaz dla starszych, ze tylko te 2 h mają na zakupy.
Obrazek

evik75

 
Posty: 807
Od: Czw mar 29, 2012 21:26

Post » Pt kwi 03, 2020 19:12 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

evik75 pisze:Ludzie są beznadziejni, niczym się nie przejmują i narażają innych.

Jeśli chodzi o te godziny 10-12 to oni mówili, że to raczej dla młodszych zakaz chodzenia w tym czasie do sklepu, żeby zabezpieczyć osoby starsze, a nie nakaz dla starszych, ze tylko te 2 h mają na zakupy.


No tak zgadza się.Ale ja jeszcze nie mam 65 lat więc mnie nie obsłużono.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt kwi 03, 2020 19:28 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Kochani wiem że dużo tych pożegnań ostatnio ale pisałam już kiedyś.....od lat taka niezmienna zasada u nas się wcieliła w życie ze koty odchodzą trójkami......Od lat się to nie zmienia.Dlatego zawsze bardzo się boję kiedy odchodzi pierwszy kot- bo wiem że to nie koniec.Nigdy nie kończy się wtedy na jednym.

W ubiegłym roku kiedy odszedł Franuś a potem jego mama Fruzia tak sobie pomyślałam że po Fruzi został nam jeszcze Misio oraz Kubuś.Kubuś to akurat jest moim kotem domowym.Bo to było takie małe ostatnie wariactwo Fruzi.No i teraz okazuje się że został już tylko mój Kubuś bo Misio poszedł do mamy......


Znalazłam dzisiaj Misia w budce.Jeszcze wczoraj zaniepokojona pytałam Damiana- kiedy widział Misia- bo ja go już nie widziałam z 3 dni.Właściwie to byłam pewna że gdzieś wędruje - bo on ostatnio bardzo powiększył krąg swojego terytorium.Można go było spotkać nawet w mieście.Poza tym że może nieco miał ostatnio mniejszy apetyt- może nie tyle mniejszy co bardziej wybredny- nie zauważyłam w jego zachowaniu nic szczególnego.A tego akurat kota miałam na oku - bo raz że to bliska trasa przy domu gdzie karmię sama, dwa Misiu często przychodził do nas na podwórko.Często odwiedzał nas nawet po 2 lub 3 razy w ciągu dnia.Misiu był z nami prawie 9 lat.

Żegnaj Misiu[*] ......
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt kwi 03, 2020 20:44 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Smutna bardzo ta tegoroczna wiosna :(

Szkoda bardzo kocurka :(
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pt kwi 03, 2020 20:58 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Misiu :(


Współczuję Wam "przygód". Zachowania pana na kwarantannie nie skomentuję. A zachowanie policjantów to standard :evil:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10672
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt kwi 03, 2020 21:28 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Bardzo mi przykro, ze macie taki trudny czas.
Misiu [*] :(
Policjanci - szkoda slow.
Jadac latem rowerem przejechalam po przejsciu dla pieszych - nie bylo drozki rowerowej, a ulica balam sie jechac ze wzgledu na duzy ruch, wiec chodnikiem i potem po przejsciu. Za chwile slysze pisk opon, i widze, ze to auto nieoznakowane, jednak z okna wylania sie reka ze swiatlem, ktore mocuje na dachu i z przerazliwa predkoscia i na sygnale auto zawrocilo i z piskiem opon wjechalo na chodnik zajezdzajac mi droge. Panowie chcieli sobie chyba sie rozerwac, troszke postraszyc mandatem, ale bardziej chyba chodzilo zeby sobie pogawedzic :evil: W momencie gdy tak z piskiem opon zawrocili pomyslalam sobie, oho, chyba jakiegos mafioza scigaja czy co, a to nie, to chodzilo o zatrzymanie rowerzystki :201436 Doceniam, ze nie daliscie mi mandatu ale jestescie burakami.
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4236
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Sob kwi 04, 2020 7:55 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Misiu [*]

alicat

 
Posty: 703
Od: Pt maja 04, 2012 18:18

Post » Sob kwi 04, 2020 10:45 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Bąbelek 1
Obrazek Obrazek

Funia
Obrazek

Kiciulka
Obrazek Obrazek

Żabunia
Obrazek

Zezolek
Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Sob kwi 04, 2020 10:59 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Hania Opiekun wirtualny mir.ka
Obrazek Obrazek

Henio Opiekun wirtualny aistionelle
Obrazek

Szarak Opiekun wirtualny Cindy
Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 408 gości