KOTY, KOTY, KOTY..........

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 20, 2019 11:34 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

alessandra pisze:dobrze,ze sie zakolegowali :ok: Dziubelkowi będzie lepiej z kolegą :1luvu:


Oj nie tylko zakolegowali.Hardy robi za terapeutę i pielęgniarza.Myje Dziubka.Trenuje.Na szczęście robi to z dużym umiarem. :D
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto sie 20, 2019 11:36 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

aistionnelle pisze::1luvu: Merlin patrzy jakby ktoś jedzonko przyniósł :-)
Maksiu w ulubionej pozycji, na równie ulubionym daszku . :1luvu: :1luvu: Cudne kociska!


Tak.Bo i przyniósł.On ma śliczne oczy i długie wąsiska.Ulubiony daszek to teraz inny daszek tuż pod moimi oknami.Patrzy mi w okna i sie zastanawiam czy on moim kotom współczuje czy zazdrości :mrgreen: :lol:

Franuś natomiast od wczoraj na wybiegu.Chodzi po domu.Siedzi na oknie.Ale chyba tęskni na dwór bo mi pomiaukuje.Na noc go tylko dałam do klatki żeby nie majstrował przy siatkach w nocy.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto sie 20, 2019 11:51 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

iza71koty pisze:
alessandra pisze:dobrze,ze sie zakolegowali :ok: Dziubelkowi będzie lepiej z kolegą :1luvu:


Oj nie tylko zakolegowali.Hardy robi za terapeutę i pielęgniarza.Myje Dziubka.Trenuje.Na szczęście robi to z dużym umiarem. :D

Proszę jaki zaangażowany.Zawsze to starszy, bardziej doświadczony kolega.Ćwiczenia w koordynacji na pewno się przydadzą :)

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Wto sie 20, 2019 11:55 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

iza71koty pisze:
aistionnelle pisze::1luvu: Merlin patrzy jakby ktoś jedzonko przyniósł :-)
Maksiu w ulubionej pozycji, na równie ulubionym daszku . :1luvu: :1luvu: Cudne kociska!


Tak.Bo i przyniósł.On ma śliczne oczy i długie wąsiska.Ulubiony daszek to teraz inny daszek tuż pod moimi oknami.Patrzy mi w okna i sie zastanawiam czy on moim kotom współczuje czy zazdrości :mrgreen: :lol:

Franuś natomiast od wczoraj na wybiegu.Chodzi po domu.Siedzi na oknie.Ale chyba tęskni na dwór bo mi pomiaukuje.Na noc go tylko dałam do klatki żeby nie majstrował przy siatkach w nocy.

Tak właśnie myślałam, jak w baaaaardzo starej piosence :czy te oczy mogą kłamać ?Spojrzenie z cyklu: tu jestem, TUUUU, no gdzie idziesz z ta miską ?
Maksiu może jest ciekawy jak tam na piętrze koledzy żyją ? Bez daszku i trawki ? I bez bluszczyku ? :ryk:
Franciszkowi natomiast zaraz powiem żeby się zastanowił dwa razy zanim sobie na swojej wymarzonej wolności nabije kolejnego guza. :oops:
Ostatnio edytowano Wto sie 20, 2019 11:59 przez aistionnelle, łącznie edytowano 1 raz

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Wto sie 20, 2019 11:56 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

aistionnelle pisze:
iza71koty pisze:
alessandra pisze:dobrze,ze sie zakolegowali :ok: Dziubelkowi będzie lepiej z kolegą :1luvu:


Oj nie tylko zakolegowali.Hardy robi za terapeutę i pielęgniarza.Myje Dziubka.Trenuje.Na szczęście robi to z dużym umiarem. :D

Proszę jaki zaangażowany.Zawsze to starszy, bardziej doświadczony kolega.Ćwiczenia w koordynacji na pewno się przydadzą :)


Tak.Sam po przejściach i widzi że z Dziubkiem coś nie halo to robi co może.To dobrze.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto sie 20, 2019 12:01 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

aistionnelle pisze:
iza71koty pisze:
aistionnelle pisze::1luvu: Merlin patrzy jakby ktoś jedzonko przyniósł :-)
Maksiu w ulubionej pozycji, na równie ulubionym daszku . :1luvu: :1luvu: Cudne kociska!


Tak.Bo i przyniósł.On ma śliczne oczy i długie wąsiska.Ulubiony daszek to teraz inny daszek tuż pod moimi oknami.Patrzy mi w okna i sie zastanawiam czy on moim kotom współczuje czy zazdrości :mrgreen: :lol:

Franuś natomiast od wczoraj na wybiegu.Chodzi po domu.Siedzi na oknie.Ale chyba tęskni na dwór bo mi pomiaukuje.Na noc go tylko dałam do klatki żeby nie majstrował przy siatkach w nocy.

Tak właśnie myślałam, jak w baaaaardzo starej piosence :czy te oczy mogą kłamać ?
Maksiu może jest ciekawy jak tam na piętrze koledzy żyją ? Bez daszku i trawki ? I bez bluszczyku ? :ryk:
Franciszkowi natomiast zaraz powiem żeby się zastanowił dwa razy zanim sobie na swojej wymarzonej wolności nabije kolejnego guza. :oops:


Nie wiem.Może z nim trzeba wychodzić na chwilę albo co.Mnie to najbardziej dziwi ze on wogóle nie reaguje na moje koty ani te ż moje nie reagują na niego.Czyli całkiem jak swój.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto sie 20, 2019 12:41 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

Taaaak smyczkę nabyć i wyprowadzać, na siusiu i na rozpoznanie: DDD
A ja myślałam, że siedzi w klatce bo agresywny albo koledzy go nie polubili. Tymczasem koty to mądre stworzenia.wiedzą dobrze jak się sprawy mają.

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Wto sie 20, 2019 14:35 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

Zapraszam na Bazarek :D

Śliczne buciki od :1luvu: aistionnelle :1luvu:

viewtopic.php?f=20&t=193407
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto sie 20, 2019 16:25 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

aistionnelle pisze:Taaaak smyczkę nabyć i wyprowadzać, na siusiu i na rozpoznanie: DDD
A ja myślałam, że siedzi w klatce bo agresywny albo koledzy go nie polubili. Tymczasem koty to mądre stworzenia.wiedzą dobrze jak się sprawy mają.



No na rozpoznanie to nie koniecznie. :lol: Nie no siedział w klatce jako pacjent.Zresztą ja też nie do końca wiedziałam jak zareaguje na koty.Jak go z tym ropniem przyniosłam to syczał i na mnie i na nie.Teraz jest juz całkiem inny.Wyluzowany.Znalazł sobie półeczkę przy oknie.Jak mu się nudzi to idzie na parapet do mniejszego pokoju albo siada i siedzi sobie na drapaczku.No zwiedza kąty.Ale tak na spokojnie.Luzacko bez stresu.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto sie 20, 2019 19:41 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

No dzisiaj Dziubek przeszedł samego siebie.Poszedł się sam bawić do drugiego pokoju.Szkoda mi go bo on nie rozumie czemu jest inny i że jak mu poturlałam piłeczkę -to owszem zerwał się do galopu- tylko potem jakoś mu się łapki splątały.No nic.Niech się szkoli.Dobra wola to już dużo.

Zerwał się normalnie wyrwał do piłeczki a potem tak jakby łapek zabrakło.To poszedł sobie i trochę pozaczepiał kocyk co z łóżka zwisa. :roll:

Jak widziałam ten jego galop za piłeczką to serio nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać..... :roll: :oops: A on wczoraj dostał od Duszka :1luvu: taką pyszną puszeczkę dla niemowlaków kocich.Podzieliłam mu ją na dwa dni jako przysmaczek.Nawet marchewka tam jest.Pasztecik taki ale bardzo bogaty w witaminy. :D
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro sie 21, 2019 9:18 Re: zakładam wątek- proszą nie pisać.

iza71koty pisze:Obrazek


Jedną z moich pasji jest malowanie obrazów na płótnie- techniką olejną.Dziewczyny z forum dość mocno i skutecznie mnie zmotywowały. Obrazy, które maluję są potem oferowane na sprzedaż na kocim bazarku, a zysk z obrazów przeznaczam do kociej skarbonki;Część zysku przeznaczam na zakup kolejnych materiałów do malowania( podobrazia, pędzle, farby, oleje itp.).
W moim wypadku kocia skarbonka oznacza bieżące kocie potrzeby- zakup jedzenia, zakup polarków( w sezonie przygotowawczym na jesień ),wizyty u weterynarza i zakup leków w razie potrzeby, a także paliwa i wielu innych...

Żeby pozyskać środki na opiekę nad stadem propaguję Adopcje wirtualne organizuję bazarki- najczęściej z perfumami, lub srebrną biżuterią- kupowane przeze mnie taniej z myślą o odsprzedaży na bazarku. Niewielki zysk przeznaczam na potrzeby stada, natomiast wkład w zakup zazwyczaj ponownie inwestuję.
Zdarza się, że okazjonalnie "Ktoś" zorganizuje dla nas bazarek, lub podaruje nam jakieś fanty za co bardzo serdecznie
dziękuje :1luvu:
Dziękuję Opiekunom wirtualnym :1luvu: i Darczyńcom :1luvu: , którzy wspierają nas w formie karmy i/lub pomocy finansowej.
Dziękuję również wszystkim "Kupującym' :1luvu: oraz "Wspierającym" :1luvu: za to, że jesteście.



Nasze aktualne bazarki:


Bazarek nr. 1
Moje prace- obrazy olejne:
viewtopic.php?f=20&t=190892&p=12171671#p12171671

Bazarek nr. 2
viewtopic.php?f=20&t=191250

Bazarek nr. 3
viewtopic.php?f=20&t=191432

Bazarek nr. 4
viewtopic.php?f=20&t=191477

Bazarek nr. 5
viewtopic.php?f=20&t=191935&p=12196935#p12196935


Hej świetna tabela - uzmysławia jakie kwoty warto przelewać i jak bardzo pomoc jest potrzebna. Powiedz proszę, jakiej wielkości to "stadka".

JaskaJot

 
Posty: 3
Od: Śro sie 21, 2019 9:01
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro sie 21, 2019 9:34 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

iza71koty pisze:Jeśli można to chciałabym zgłosić delikatną prośbę o suche jedzonko..... :roll: :oops: :oops: :oops: to bardzo ważne dla nas.

:1luvu: aistionnelle :1luvu: Podarowała nam na Bazarek butki.Bardzo ładne.Rozmiar pomiędzy 39 a 40.Nowe i takie może z dwa razy założone ale stan idealny. :ok: Postaram się potem o Bazarek.Zapraszam potem. :D



Przypomnę Kochani może Ktoś...... :roll: :oops: :oops: :oops: Zapraszam też na nasze Bazarki.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw sie 22, 2019 11:17 Re: zakładam wątek- proszą nie pisać.

JaskaJot pisze:
iza71koty pisze:Obrazek


Jedną z moich pasji jest malowanie obrazów na płótnie- techniką olejną.Dziewczyny z forum dość mocno i skutecznie mnie zmotywowały. Obrazy, które maluję są potem oferowane na sprzedaż na kocim bazarku, a zysk z obrazów przeznaczam do kociej skarbonki;Część zysku przeznaczam na zakup kolejnych materiałów do malowania( podobrazia, pędzle, farby, oleje itp.).
W moim wypadku kocia skarbonka oznacza bieżące kocie potrzeby- zakup jedzenia, zakup polarków( w sezonie przygotowawczym na jesień ),wizyty u weterynarza i zakup leków w razie potrzeby, a także paliwa i wielu innych...

Żeby pozyskać środki na opiekę nad stadem propaguję Adopcje wirtualne organizuję bazarki- najczęściej z perfumami, lub srebrną biżuterią- kupowane przeze mnie taniej z myślą o odsprzedaży na bazarku. Niewielki zysk przeznaczam na potrzeby stada, natomiast wkład w zakup zazwyczaj ponownie inwestuję.
Zdarza się, że okazjonalnie "Ktoś" zorganizuje dla nas bazarek, lub podaruje nam jakieś fanty za co bardzo serdecznie
dziękuje :1luvu:
Dziękuję Opiekunom wirtualnym :1luvu: i Darczyńcom :1luvu: , którzy wspierają nas w formie karmy i/lub pomocy finansowej.
Dziękuję również wszystkim "Kupującym' :1luvu: oraz "Wspierającym" :1luvu: za to, że jesteście.



Nasze aktualne bazarki:


Bazarek nr. 1
Moje prace- obrazy olejne:
viewtopic.php?f=20&t=190892&p=12171671#p12171671

Bazarek nr. 2
viewtopic.php?f=20&t=191250

Bazarek nr. 3
viewtopic.php?f=20&t=191432

Bazarek nr. 4
viewtopic.php?f=20&t=191477

Bazarek nr. 5
viewtopic.php?f=20&t=191935&p=12196935#p12196935


Hej świetna tabela - uzmysławia jakie kwoty warto przelewać i jak bardzo pomoc jest potrzebna. Powiedz proszę, jakiej wielkości to "stadka".


Przepraszam że wczoraj nie odpisałam.Padłam normalnie jak mucha. :oops: Pytasz o to jakiej wielkości są grupy które karmie o to chodzi?
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw sie 22, 2019 11:20 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

Kochani.Znowu mamy problem z rybą.Nie wiem czy to przejściowe.Do tego jak zwykle koniec miesiąca więc i finanse nie najlepiej.I to bardzo nie najlepiej. :roll: :oops: Zapraszam serdecznie do pomocy.Udziału w naszych Bazarkach.Potrzebujemy Waszego wsparcia.Przyszło wczoraj suche jedzonko :D i amciu dla Franusia. :D Potem napisze podziękowanie.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw sie 22, 2019 16:41 Re: Co w trawie piszczy.....Koty Szczecin.

Henio i Fela
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, misiulka, skaz i 191 gości