KOTY, KOTY, KOTY..........

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 11, 2020 19:34 Re: Bestialsko zakatowany- lista

Dzikusek ma punkt obserwacyjny, miejsce bezpieczne, z którego widać stołówkę. Zdarza się, ze wchodzi wyżej.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Andzia
. Opiekun wirtualny alicat

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Szarak Opiekun wirtualny Cindy
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Nusia Opiekun wirtualny Aksamitne_Futerko
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mordusia
Obrazek

Portos
Obrazek

Szara z bazy
Obrazek
Obrazek

Henio nie chciał pozować, wolał jeść :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bazowicz i Kiciula
Obrazek

Bazowicz
Obrazek

Kiciula
Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Wto sie 11, 2020 19:39 Re: Bestialsko zakatowany- lista

Wszystkie są piękne ale preguski sa taaakie "dzikie" i pierwotne :love: Normalnie maja w sobie cos tygrysiego :)

Z Dzikuska to prawdziwy Tarzan 8)
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Śro sie 12, 2020 10:48 Re: Bestialsko zakatowany- lista

Jakie cudne i zadbane kiciusie :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Czy mogę poprosić o dopisanie do wątku Maksia ? :201494

inezka70

 
Posty: 201
Od: Nie lip 21, 2019 12:40

Post » Czw sie 13, 2020 10:17 Re: Bestialsko zakatowany- lista

Damian- iza71koty pisze:Musimy się spiąć i w końcu nowy watek założyć. Sprawa z Maksem bardzo nam życie utrudniła. do tego pogoda. Wczoraj burze, przedwczoraj upały, nawet koty mniejsze apetyty mają i tylko chłodniejszych miejsc szukają.

Z zaległych spraw -wiemy co z Hanią. W sumie to Iza już jakiś czas temu się dowiedziała, ale zapomnieliśmy napisać.
Hania jest cała i zdrowa. Nie przychodzi już do nas, lub przychodzi ukradkiem jak nie ma bandyty- znaczy się Bąbelka. Hania już od jakiegoś czasu dostawała jedzonko od osób pracujących na terenie firmy. Kierownik oraz pracownicy firmy z początku dawali jej małe porcje i sporadycznie, ale Hania nie była chyba zbyt cierpliwa z czekaniem na nas i zrobiła się odważniejsza. Zaczęła z ludźmi stamtąd spędzać sporo czasu, dostała nawet swoje pomieszczenie. I tak teraz się do niej przywiązali, że została "stróżem- maskotką" na firmie w zamian za kącik i jedzonko.

I tutaj pada pytanie do Opiekuna wirtualnego Hani, czyli do mir.ka:
Ponieważ nie mamy możliwości robienia zdjęć Hani, Iza proponuje wzięcie pod opiekę wirtualną innego kotka, padła propozycja kotki bez łapki. I tutaj druga zaległa sprawa- kotka bez łapki to teraz Trzykrotka :D - pięknie dziękujemy pomysłodawcy za imię.
Kicia bardzo by się ucieszyła z Opiekuna, jest każdego dnia i dostaje jedzonko kilka razy dziennie, straszny łasuszek :catmilk: .


Ale gapa ze mnie, ze takie super wieści o Hani przegapiłam :( Ale mam usprawiedliwienie, mój piesio jest na intensywnym leczeniu niewydolnosci nerek to to mnie zajmuje.
Umiała się Hania urządzić, cieszę się bardzo :D
A Trzykrotkę chętnie "adoptuję", mam w domu Stokrotkę (Daisy), to tu mogę mieć Trzykrotkę :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sie 13, 2020 11:06 Re: Bestialsko zakatowany- lista

mir.ka pisze:Ale gapa ze mnie, ze takie super wieści o Hani przegapiłam :( Ale mam usprawiedliwienie, mój piesio jest na intensywnym leczeniu niewydolnosci nerek to to mnie zajmuje.
Umiała się Hania urządzić, cieszę się bardzo :D
A Trzykrotkę chętnie "adoptuję", mam w domu Stokrotkę (Daisy), to tu mogę mieć Trzykrotkę :wink:


Za psiaka kciuki :ok: :ok:
Jak będzie chłodniej to Hania będzie zaglądać, więc jak się pojawi to Damian jakieś foto porobi.

Trzykrotka Opiekun wirtualny mir.ka

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw sie 13, 2020 12:48 Re: Bestialsko zakatowany- lista

iza71koty pisze:
mir.ka pisze:Ale gapa ze mnie, ze takie super wieści o Hani przegapiłam :( Ale mam usprawiedliwienie, mój piesio jest na intensywnym leczeniu niewydolnosci nerek to to mnie zajmuje.
Umiała się Hania urządzić, cieszę się bardzo :D
A Trzykrotkę chętnie "adoptuję", mam w domu Stokrotkę (Daisy), to tu mogę mieć Trzykrotkę :wink:


Za psiaka kciuki :ok: :ok:
Jak będzie chłodniej to Hania będzie zaglądać, więc jak się pojawi to Damian jakieś foto porobi.

Trzykrotka Opiekun wirtualny mir.ka

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

bure jest piękne :1luvu: :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sie 17, 2020 15:43 Re: Bestialsko zakatowany- lista

Srebro 925- zapraszam na bazarek:
viewtopic.php?f=20&t=202947&p=12377224#p12377224
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro sie 19, 2020 10:17 Re: Bestialsko zakatowany- lista

Zapraszam na bazarek.
Do sprzedania bransoletka wykonana ze srebra- uniseks na mniejszy nadgarstek. Obwód ok. 16-17cm w przegubie.

viewtopic.php?f=20&t=203000&p=12377974#p12377974

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Pt sie 21, 2020 18:26 Re: KOTY, KOTY, KOTY..........

Mordusia
Obrazek


Kiciula i Aramis
Obrazek Obrazek

Kiciula
Obrazek

Bąbelek
Obrazek Obrazek


Ida
Obrazek Obrazek

Frodo Opiekun wirtualny Marmolada18
Obrazek
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt sie 21, 2020 18:56 Re: KOTY, KOTY, KOTY..........

Fajna okolica ale nogę skręcić można. Ale koty lubia takie haszczowiska .

A jak kocia mama z dzieciakami :) ?
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pt sie 21, 2020 20:04 Re: KOTY, KOTY, KOTY..........

Wszystkie koty piękne :)
A Ida zrobiła przednią minę :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10658
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt sie 21, 2020 21:40 Re: KOTY, KOTY, KOTY..........

LimLim pisze:Fajna okolica ale nogę skręcić można. Ale koty lubia takie haszczowiska .


Takich chaszczy mamy sporo, ale to dobrze. Przynajmniej jest bezpiecznie.
Przestaliśmy już praktycznie zostawiać jedzenie w miejscu, gdzie zabito Maksia.
Szary kocurek przeniósł się do Meli.

Tutaj Mela
Obrazek Obrazek

Wegielek ( Opiekun wirtualny Willow_ ) je teraz na opuszczonym domu. Niedaleko, ale żeby się tam dostać trzeba otworzyć furtkę, która jest zamykana na zasuwę. Wystarczająco dużo czasu to zajmuje żeby dać kotu czas na ucieczkę.
Obrazek Obrazek


Najwięcej stresu daje karmienie Marudy. na przeciw domu gościa, który zabił Maksa. Na szczęście w tym miejscu nie przebywa całymi dniami, tylko zjawia się w porze karmienia. Wiele razy próbowaliśmy go przenieść, ale on jest uparty. Jest bardzo dziki, my możemy się zbliżyć na max. 1,5-2 metry. Bardzo szybko się płoszy. Musimy pilnować cały czas podczas karmienia. I odchodzimy dopiero jakz je i się oddali. Jest tam bardzo dużo krzaków, więc później jest bezpieczny.
Obrazek Obrazek

Sówka z dzieciakami. W sumie to już rzadko kiedy przychodzi komplet, czyli Sówka i 5 Czarnuszków.
Praktycznie codziennie jest kicia i 3 chłopaków. jest komplet, ale teraz na działkach ROD-u jest sporo ludzi. Jeden z kocurków do kogoś chodzi. Jeszcze nie wiemy dokładnie do kogo, bo teraz to trudno znaleźć tam osobę komunikatywną( znaczy się trzeźwą), lub taką, która coś więcej wie. Jeden facet mówił, ze jacyś młodzi z kontenerkiem próbowali łapać jednego kota, ale nie wie, czy im się udało. Faktycznie jeden kocurek prze kilka dni nie przychodził. Potem ten sam facet mówił, ze oni chyba na działkach mieszkają, bo ich często widzi. Drugi mówił, żeby pierwszego nie słuchać, bo głupoty plecie.
Obrazek Obrazek Obrazek

Najbardziej wyluzowany kocurek w stadzie, Szarak Opiekun wirtualny Cindy.
Obrazek Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Pt sie 21, 2020 21:47 Re: KOTY, KOTY, KOTY..........

Stomachari pisze:Wszystkie koty piękne :)
A Ida zrobiła przednią minę :)


Wcześniej mieliśmy dużo lepszy aparat, teraz trudno robić zdjęcia tym co mamy.
Teraz korzystamy z aparatu Olympus VG-120. Niby ma dużo lepsze parametry niż poprzedni, ale jakość zdjęć bez porównania.
Wcześniej mieliśmy Panasonic z 12 mpix, teraz mamy Olympus z 14 mpix. I dzisiaj z 78 zdjęć udało mi się wybrać tylko kilka, które i tak jakością nie powalają. Nie tylko Ida robi fajne miny, ale na kolejne podobne zdjęcia trzeba będzie poczekać, chyba, ze jakimś cudem aparat zacznie współpracować i zdjęcia zaczną wychodzić fajniejsze.

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Sob sie 22, 2020 8:24 Re: KOTY, KOTY, KOTY..........

piękne koty
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie sie 23, 2020 9:29 Re: KOTY, KOTY, KOTY..........

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 153 gości