KOTY, KOTY, KOTY..........

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lut 18, 2020 17:08 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Szarusia Opiekun wirtualny Willow_

Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Wto lut 18, 2020 19:48 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

aistionnelle pisze:
Cindy pisze:I trawa u sasiada tez zawsze bardziej zielona :wink:

To się rozumie samo przez się, że bardziej !
Ja kolegę popieram, podzielone zazwyczaj smakuje lepiej niż własne :)


Oj nie Andzia pod tym względem to indywidualistka.Wystarczy że na jej terenie pojawi się jakiś kot- zwykle jest to Szarak- tym razem był Henio i ona zaraz się obraża.Nie je.Nawet jak dostanie w innym miejscu- to tylko patrzy ukradkiem co ten drugi kot robi.A jedzenie z jej miseczek to już prawie profanacja.Ona taka uczuciowa jest.Kocha swoje miseczki, pokochała swoją budkę- i zaraz jakiś czort ją jej zajął.Nie żeby na zawsze - ale ona po obcych nie wejdzie.Mi się wydaje - ale nie mam pewności - że ona w niej już nie śpi.I chyba trzeba będzie zanieść drugą albo w tej wymienić posłanko i spróbować zmienić zapach.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto lut 18, 2020 20:24 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Dzwonek na tronie.
Obrazek
Obrazek

Sówka z chłopakami.
Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Wto lut 18, 2020 20:39 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

To na tym zdjęciu widać, że Gang Czarnuszków nieźle podrósł :mrgreen:
:20141

JózefK.

 
Posty: 215
Od: Sob wrz 28, 2019 19:28

Post » Wto lut 18, 2020 22:04 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

iza71koty pisze:
aistionnelle pisze:
Cindy pisze:I trawa u sasiada tez zawsze bardziej zielona :wink:

To się rozumie samo przez się, że bardziej !
Ja kolegę popieram, podzielone zazwyczaj smakuje lepiej niż własne :)


Oj nie Andzia pod tym względem to indywidualistka.Wystarczy że na jej terenie pojawi się jakiś kot- zwykle jest to Szarak- tym razem był Henio i ona zaraz się obraża.Nie je.Nawet jak dostanie w innym miejscu- to tylko patrzy ukradkiem co ten drugi kot robi.A jedzenie z jej miseczek to już prawie profanacja.Ona taka uczuciowa jest.Kocha swoje miseczki, pokochała swoją budkę- i zaraz jakiś czort ją jej zajął.Nie żeby na zawsze - ale ona po obcych nie wejdzie.Mi się wydaje - ale nie mam pewności - że ona w niej już nie śpi.I chyba trzeba będzie zanieść drugą albo w tej wymienić posłanko i spróbować zmienić zapach.


Nigdy bym nie pomyślała, że ona taka księżniczka :)

A Czarnidełka od Sówki śliczne !

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Śro lut 19, 2020 0:25 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

aistionnelle pisze:
iza71koty pisze:
aistionnelle pisze:
Cindy pisze:I trawa u sasiada tez zawsze bardziej zielona :wink:

To się rozumie samo przez się, że bardziej !
Ja kolegę popieram, podzielone zazwyczaj smakuje lepiej niż własne :)


Oj nie Andzia pod tym względem to indywidualistka.Wystarczy że na jej terenie pojawi się jakiś kot- zwykle jest to Szarak- tym razem był Henio i ona zaraz się obraża.Nie je.Nawet jak dostanie w innym miejscu- to tylko patrzy ukradkiem co ten drugi kot robi.A jedzenie z jej miseczek to już prawie profanacja.Ona taka uczuciowa jest.Kocha swoje miseczki, pokochała swoją budkę- i zaraz jakiś czort ją jej zajął.Nie żeby na zawsze - ale ona po obcych nie wejdzie.Mi się wydaje - ale nie mam pewności - że ona w niej już nie śpi.I chyba trzeba będzie zanieść drugą albo w tej wymienić posłanko i spróbować zmienić zapach.


Nigdy bym nie pomyślała, że ona taka księżniczka :)

A Czarnidełka od Sówki śliczne !


Andzia to Anioł wcielony. :1luvu: Ona się po prostu boi kotów.Ostatnio jak Szarak jej tam zaczął rządzić :roll: to się wyniosła na dwa dni.No daleko nie poszła - ale była jak na wygnaniu.Ja ją uwielbiam i za każdym razem jak ją widzę - od razu przypominam sobie jaka była dzielna i grzeczna. :1luvu: Ona jak miała ponad roczek to pisałam już - guza u niej odkryłam.Miała usuniętą cała listwę mleczną.Półtora miesiąca o ile dobrze pamiętam się u mnie kurowała.Gdyby wtedy nie pozwoliła mi się wybadać- mogłoby być bardzo żle.Takie rzeczy postępuja bardzo szybko. :|

A tak jest z nami. :1luvu: Myślę że szczęśliwa. :ok: :D
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro lut 19, 2020 23:13 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Kochani chciałam bardzo mocno podziękować :1luvu: Ali- JózefK. :1luvu: za dzisiejsze prezenty. :oops: :1luvu: :1luvu: :1luvu: Ala pocięła całą belkę polarków i dotargała dzisiaj do nas sama cały worek.A oprócz tego przyniosła pychotkę dla mniejszych kociaczków. :201461 Pojedzą i szaruski i berbeć na lotnisku czyli Filipek. :D Dostaliśmy worek 6,5 kg - karmy suchej Purizon for Kitten,mniam....... :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw lut 20, 2020 0:49 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

A my z kolei baaardzooo dziękujemy P.Pawłowi z firmy Tiron za okazaną pomoc i przesłanie całej belki polaru :1luvu: :1luvu: Nasza radość była ogromna zwłaszcza, iż przesyłka dotarła do nas całkiem niespodziewanie :ryk: W imieniu wszystkich kocich mordek jeszcze raz bardzo dziękujemy 8)
:20141

JózefK.

 
Posty: 215
Od: Sob wrz 28, 2019 19:28

Post » Czw lut 20, 2020 13:02 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Super, ze sa jeszcze wspaniali, godni wszystkiego co najlepsze LUDZIE na tym swiecie :ok: <3 <3 <3 <3 <3 <3 :ok:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw lut 20, 2020 18:06 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

JózefK. pisze:A my z kolei baaardzooo dziękujemy P.Pawłowi z firmy Tiron za okazaną pomoc i przesłanie całej belki polaru :1luvu: :1luvu: Nasza radość była ogromna zwłaszcza, iż przesyłka dotarła do nas całkiem niespodziewanie :ryk: W imieniu wszystkich kocich mordek jeszcze raz bardzo dziękujemy 8)


Ojej to faktycznie- :1luvu: byłam pewna że napisałaś petycję. :roll: :oops:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw lut 20, 2020 18:11 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Kochani mam problem z podkładami.Dużo mi tego idzie.Dziubek jak wchodzi - to nie siada normalnie tylko się w tych podkładach czasem przewraca.Zdarza mu się że zamiast nasikać na podkład robi pomiędzy.No kupiłam w tym miesiącu na allegro takie spore dosyć.Paczke 25 sztuk.Wyszło razem z wysyłka 40 zł.Tanio nie było ale co z tego jak starczyło zaledwie na 5 dni.Te w Rossmanie z kolei za drogo mnie kosztują.Paczka 15 zł - 10 sztuk no chyba że są akurat w promocji - są połowę mniejsze w dodatku.No nie wyrabiam.Nawet myślałam czy nie kupić mu kuwety dla szczeniaka :roll: ale jakoś tego nie widzę za specjalnie. :roll: :|

Może ma Ktoś na zbyciu ....... :oops: :oops: :oops:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw lut 20, 2020 22:15 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

No prośbę o polarki napisałam - bo na lotnisku panuje epidemia i jest tragiczna sytuacja:) Tylko myślałam że P.Paweł zbiera ścinki polarków, a tu nagle cała belka przyjechała:)
:20141

JózefK.

 
Posty: 215
Od: Sob wrz 28, 2019 19:28

Post » Sob lut 22, 2020 19:30 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

Ida
Obrazek

Funia
Obrazek

Kiciula
Obrazek

Czarny Nosek
Obrazek

Mordusia
Obrazek

Fela
Obrazek

Szara z Bazy
Obrazek

Portos
Obrazek

Aramis
Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Pon lut 24, 2020 12:53 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

poszedł grosik dla kotków
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72514
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lut 25, 2020 16:18 Re: Co w trawie piszczy? Ponad 70 kotów. Szczecin.

mir.ka pisze:poszedł grosik dla kotków

:1luvu: :201494

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 226 gości