Jednooczek Zajączek w DS :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 30, 2020 23:40 Re: Jednooczek Zajączek- odpoczywa po zabiegu stomatologiczn

I już go pewnie nie boli pyś, stąd taki apetyt!!! :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 30, 2020 23:43 Re: Jednooczek Zajączek- odpoczywa po zabiegu stomatologiczn

Kotku Zajaczku, jesteś bardzo dzielny! :ok: :ok: :ok:
P.S. A jakby mu rozmoczyć to ulubione suche, to pewnie nie zje?

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Nie maja 31, 2020 7:07 Re: Jednooczek Zajączek- odpoczywa po zabiegu stomatologiczn

Cieszę się bardzo z dobrej kondycji Zająca! :D
Wygłaskaj go od ciotki :201461 :1luvu:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 31, 2020 8:25 Re: Jednooczek Zajączek- odpoczywa po zabiegu stomatologiczn

Nie chce być złym prorokiem ale pewnie go czeka takie na raty wyrywanie zębów jak u mnie.
No nic, nie ma co krakać, należy się cieszyć że wszystko ok

Z moich obserwacji coraz więcej kotów ma problemy z zębami,
cywylyzacja, jak mawiała Balcerkowa

Uściski dla was


Ps krew w Radomiu a zęby na Bemowie ?
Obrazek

dune

 
Posty: 11559
Od: Czw paź 22, 2009 8:20
Lokalizacja: WaWa

Post » Nie maja 31, 2020 8:51 Re: Jednooczek Zajączek- odpoczywa po zabiegu stomatologiczn

dune pisze:Ps krew w Radomiu a zęby na Bemowie ?

Nie :ryk: Wszystko w Wwie.
Moja wetka osiedlowa jest z Radomia (tam robiła dyplom wet. i jest zarejestrowana,stąd na paragonie takie dane). W Jej gabinecie robię wszystkie podstawowe badania i sterylizacje/kastrację (jest w tym b.dobra). Nie umiem Ci odpowiedzieć dlaczego jest w W-wie od 20lat ,a dane ma radomskie :roll: . Paragon daje z takimi,to biorę :) Nazywa się lek.wet.Aneta Wieczorek,ul.Radarowa4b Warszawa.Gdyby ktoś życzył sobie sprawdzić :) I dziękuję za to pytanie,bo chcę by była jasność przy publicznej (od Was)zbiórce pieniędzy na jego zabieg .
I brawo za Twoją czujność :ok:

Dziękujemy Cioci waance :1luvu: za glaski.

A co do przyszłości zębów Zająca,to dr Jodkowska powiedziała,że za 2lata reszta poleci :( . Ten typ tak ma.Też to widzę po nim. Ma skłonności do osadzania się płytki i stanów zapalnych,a przecieranie mu gazikiem zębów w ramach mycia, graniczy z cudem.On nic nie daje przy sobie zrobić. O wytarcie nosa z gila jest walka :? Broni się i boi,myślę że to po utracie oczka mogło się nasilić.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie maja 31, 2020 14:01 Re: Jednooczek Zajączek- odpoczywa po zabiegu stomatologiczn

Z zębiskami tak nieraz bywa, mój Jantar też za jakiś czas pewnie pozbędzie się reszty, a jeszcze dwóch lat nie ma. I pielęgnacja, codzienna, też niewiele zmieniła w temacie, bo on akurat z tych, co sobie dał gazikiem przecierać i z wodą utlenioną i specjalną past. A i tak już 5 poleciało zupełnie.
Trzymaj się Zajączku dzielnie.

Agwena

 
Posty: 803
Od: Sob maja 19, 2018 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie maja 31, 2020 14:48 Re: Jednooczek Zajączek- odpoczywa po zabiegu stomatologiczn

Jak dobrze, że już chęć do zabawy jest i apetyt dopisuje, dzielny Zajączek :201461

tabo10 pisze:I non stop mnie prosi łapeczką i ocieraniem o twarz,by mu dać suche.

Spryciarz kochany :1luvu: :1luvu:

Cała nadzieja w tych kuleczkach mięsnych... :wink:

olaa

 
Posty: 8
Od: Wto maja 26, 2020 21:48

Post » Nie maja 31, 2020 20:35 Re: Jednooczek Zajączek- odpoczywa po zabiegu stomatologiczn

tabo10 pisze:
dune pisze:Ps krew w Radomiu a zęby na Bemowie ?

Nie :ryk: Wszystko w Wwie.
Moja wetka osiedlowa jest z Radomia (tam robiła dyplom wet. i jest zarejestrowana,stąd na paragonie takie dane). W Jej gabinecie robię wszystkie podstawowe badania i sterylizacje/kastrację (jest w tym b.dobra). Nie umiem Ci odpowiedzieć dlaczego jest w W-wie od 20lat ,a dane ma radomskie :roll: . Paragon daje z takimi,to biorę :) Nazywa się lek.wet.Aneta Wieczorek,ul.Radarowa4b Warszawa.Gdyby ktoś życzył sobie sprawdzić :) I dziękuję za to pytanie,bo chcę by była jasność przy publicznej (od Was)zbiórce pieniędzy na jego zabieg .
I brawo za Twoją czujność :ok:

Dziękujemy Cioci waance :1luvu: za glaski.

A co do przyszłości zębów Zająca,to dr Jodkowska powiedziała,że za 2lata reszta poleci :( . Ten typ tak ma.Też to widzę po nim. Ma skłonności do osadzania się płytki i stanów zapalnych,a przecieranie mu gazikiem zębów w ramach mycia, graniczy z cudem.On nic nie daje przy sobie zrobić. O wytarcie nosa z gila jest walka :? Broni się i boi,myślę że to po utracie oczka mogło się nasilić.
Tak tylko zerknęłam bo Klemensiewicza to moje stare strony Wawy :) mieszkałam pół życia koło hali potem koło straży

A mówią że chrupki ścierają płytkę i osad...chyba niezbyt
Dobrze że zajac się szybko zregenerował po zabiegu, młodość. ;)
Obrazek

dune

 
Posty: 11559
Od: Czw paź 22, 2009 8:20
Lokalizacja: WaWa

Post » Nie maja 31, 2020 20:50 Re: Jednooczek Zajączek- odpoczywa po zabiegu stomatologiczn

dune pisze:
A mówią że chrupki ścierają płytkę i osad...chyba niezbyt


Slyszalam, ze to mit i ze tak samo one scieraja osad u kota, jak gdyby czlowiek sobie chcial scierac osad jedzac chrupiace ciasteczka :?
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4221
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Nie maja 31, 2020 20:57 Re: Jednooczek Zajączek- odpoczywa po zabiegu stomatologiczn

A może dałby sobie zakraplać kropelki do pysia? Czy on całkiem nie z tych?
Ja swojej rezydentce Kurce tak kropie do policzków i chybs jest lepiej.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie maja 31, 2020 21:00 Re: Jednooczek Zajączek- odpoczywa po zabiegu stomatologiczn

pibon pisze:
dune pisze:
A mówią że chrupki ścierają płytkę i osad...chyba niezbyt


Slyszalam, ze to mit i ze tak samo one scieraja osad u kota, jak gdyby czlowiek sobie chcial scierac osad jedzac chrupiace ciasteczka :?



Pewnie tylko kaleczą dziąsła






kwiryna pisze:A może dałby sobie zakraplać kropelki do pysia? Czy on całkiem nie z tych?
Ja swojej rezydentce Kurce tak kropie do policzków i chybs jest lepiej.


A co jej kropisz?
Obrazek

dune

 
Posty: 11559
Od: Czw paź 22, 2009 8:20
Lokalizacja: WaWa

Post » Pon cze 01, 2020 20:40 Re: Jednooczek Zajączek- odpoczywa po zabiegu stomatologiczn

olaa pisze:Cała nadzieja w tych kuleczkach mięsnych... :wink:


Czuję się jak chrząszcz-gnojak :mrgreen: Czy jakoś tak to było.
Taki z bajki "Pszczółka Maja". Tylko on tam toczył taką duuużą kulkę z ...kupy chyba :twisted: :wink:
Ps.Pamięta ktoś jak on miał na imię :D ?

Zając nic nie daje robić sobie. Ja robię wszystko na siłę,sposobem i bo mam wprawę,ale niedoświadczona osoba chyba nie da rady :?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon cze 01, 2020 22:12 Re: Jednooczek Zajączek- odpoczywa po zabiegu stomatologiczn

FreshAid.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto cze 02, 2020 14:45 Re: Jednooczek Zajączek- odpoczywa po zabiegu stomatologiczn

kwiryna pisze:FreshAid.

Znaczy się preparat na zęby,nie chrząszcz,czy żuk gnojak :twisted:

Zajączek oddechem niczym nie przypomina Zająca sprzed zabiegu. Można go całować do oporu. Zero zapachu.Aż czasem się dziwię,czy to nadal mój Zając, czy jakiś podrzutek :twisted:
Walka o chrupy trwa :strach: rozmaczać nie próbuję,bo musi też jeść inne karmy,a nie tylko dawaj suche. Natentychmiast :twisted:
Więc noszę,całuję,odwracam uwagę,a jak tylko stracę czujność już dopada co tam tylko komu zostało.
Dziś już bez przeciwbólowego.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto cze 02, 2020 15:04 Re: Jednooczek Zajączek- odpoczywa po zabiegu stomatologiczn

No wiecie Panstwo :strach: Kotku było dzielne, buzię już ma pachnącą, a chrupek nie dadza ani odrobiny.... Zajączku, glaski od Cioci na pociechę :201461 :201461 :201461 Duza niech zapoda!

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jacek1982 i 256 gości