Jednooczek Zajączek w DS :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 19, 2019 21:20 Re: Jednooczek Zajączek wielkanocny - szuka domu

O Zajączka zero zapytań. ZERO. A to cudowny miziak się zrobił. Wciera mi się w twarz. DOSŁOWNIE wciera. Jest super kotem. Choć b.dominującym w stadzie i zawadiaką,leje innych i nikogo się nie boi. Natomiast człowieka kocha. Łapeczką pokazuje,że chce jeść .Tu i teraz czeka i żeby mu dawać. Słodziak mamy chuliganek :twisted:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto gru 31, 2019 18:26 Re: Jednooczek Zajączek wielkanocny - szuka domu

Mam kilka wątków,ale postanowiłam napisać u Zająca,bo pusto tu.

Kończymy 2019 rok :balony: :balony: :balony: :balony:
Z tej okazji zwykle robię podsumowanie adopcyjne.
Ten rok był dość skąpy w adopcje,wydaje mi się ,że prawe nikogo nie wyadoptowałam,a jednak :ok:

W 2019roku dom stały udało się znaleźć dla czterech kotów :piwa: .
Mam jak zwykle niedosyt,bo do adopcji wciąż czeka kolejka,ale bardzo cieszy każda adopcja,naprawdę każda udana adopcja.

I tak w styczniu DS znalazła ruda Dyńka

Obrazek

zaraz po niej,niemalże w tym samym tygodniu stycznia DS przyjechał po
ślicznego Pico

Obrazek

W marcu tego roku szczęście adopcyjne uśmiechnęło się także do
trikolorki Miry
Obrazek

I po 9mcach kompletnej adopcyjnej ciszy ,niedawno odbyła się kolejna adopcja Kota X,ale póki co więcej o niej nie napiszę.



Za ogłoszenia,bez których te adopcje nie miały by szans dziękuję serdecznie Arcana :201494 :1luvu:
za zdjęcia dziękuję mimbla64 :201494

Wszystkim,którzy nas wsparli finansowo w tym roku ,czyli color1,Madie,waance,kotydwa12 ,bardzo,bardzo dziękuję :201494 .
Z Waszą pomocą łatwiej mi było pomagać kotom :)

Wyżej wymienionym oraz Wam Wszystkim,czyli Czytelnikom naszych wątków,także nieujawniającym się skrytym Podczytywaczom życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2020 :balony: :balony: :balony: :201478 :201478 :201478
Spokoju i zdrowia dla Was i Waszych Kociastych,a szalejącym dzisiejszej nocy na parkietach życzę szampańskiej zabawy i połamania szpilek,a bawiącym się pod chmurką ,by wytrwali jak najdłużej i nie używali petard hukowych :201494

A sama znikam do łóżka,bo jestem zaziębiona jak niewiemco i jak dawno nie byłam :201442

Do siego Roku Kochani!

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto gru 31, 2019 18:26 Re: Jednooczek Zajączek wielkanocny - DO SIEGO ROKU:)

Szczęśliwego Nowego Roku! Niech będzie DOBRY dla Was!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60382
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 31, 2019 20:09 Re: Jednooczek Zajączek wielkanocny - DO SIEGO ROKU:)

Zdrowia i Szczęśliwego Nowego Roku! :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10678
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro sty 01, 2020 11:20 Re: Jednooczek Zajączek wielkanocny - DO SIEGO ROKU:)

Myślałam,że my,jako społeczeństwo,jesteśmy z każdym rokiem bardziej świadomi stresu ,jaki wywołują sylwestrowe wystrzały u zwierząt. I że apele w tv,reklamy petard przyjaznych zwierzętom,bezhukowych przyniosą jakiś odzew. Że będą wybierane te. Nic bardziej błędnego! Prymitywny lud musi dać popis swojej głupoty i egoizmu. Im więcej tym lepiej. Liczy się tylko ich zalana szampanem i wódą przyjemność robienia hałasu,niczyje więcej odczucia ważne nie są.

W tym miejscu chciałam bardzo podziękować wszystkim egoistycznym debilom,którzy walili bez opamiętania pół wieczoru,niemalże do drugiej w nocy na moim osiedlu i wokół niego! Oby Wam też ktoś sprawił taki prezent hukowy np. jak będziecie nieruchomo leżeć kiedyś na SORze ,bez możliwości ucieczki i wytłumienia odgłosów,najlepiej z wielkim bólem głowy lub zaburzeniami depresyjno-lękowymi :twisted: Niech łeb Wam rozsadzi i stres spowoduje ,że narobicie pod siebie! A potem niech nadejdzie najbardziej seksowna pielęgniara oddziałowa was przebrać,żebyście umarli ze wstydu :twisted:

Rok temu strzelanie było jakby mniejsze. Wczoraj przeszło wszelkie oczekiwania. Myślałam,że mi szyby wylecą (mieszkamy na 9piętrze i huk walił w okno balkonowe jak z artylerii,odbijał się od nich jak na polu bitwy). Łudziłam się,że fajerwerki są drogie i może niewielu na nie się pokusi. Ciekawe ile 500+ na to poszło :evil: A ile za taki zestaw petard można by kupić puszek dla bezdomnych kotów! W końcu 199zł za mega zestaw to dużo,dla mnie dużo. Za dużo,by w kilka sekund w powietrze wyleciało. Ale nie za dużo dla sąsiadów. Za to żaden z nich nie da nawet 1zł na saszetkę dla bezdomnych kotów z osiedla,to dla nich zbyt dużo. Dziś wokół śmietnika i na okolicznych trawnikach masa powystrzałowych zestawów. Większości nawet z trawnika pod kosz na śmieci nie chciało się niedopałków przenieść. Bo po co. Śmietnik ma być,póki MPO nie sprzątnie.Od czego wszak jest? Do drugiej w nocy waliła także burżujska mokotowska Marina,osiedle strzeżone,zamknięte,tam bogacze mieli kasę,którą radośnie z dymem puszczali ile wlazło.
Pierwszy raz w życiu :oops: cieszyły mnie wiadomości w TV,że płonie hala handlowa z fajerwerkami we Włochach,że ktoś został zraniony wybuchem petardy,czy stracił palec/ma uszkodzone oko :twisted: Wcale mi ich nie żal! Klaszczę w ręce,byle więcej takich wypadków :ok: ,może to w końcu kogoś czegokolwiek nauczy! Choć wątpię...

Moje koty szczęśliwie pochowały się w bezpiecznych kryjówach (pod łóżkiem,pod stołem i w szafie . Tylko Zając biegał podenerwowany,zerkał jednym oczkiem czujnie w okno i na mnie,w okno i na mnie. Nie wiedział co się dzieje. Tuliłam,głaskałam,uspojajałam i przetrwał.
Najbardziej serce mi pękało myśląc o bezdomnej koteczce z działek. Walili petardami na moście i tuż przy niej,przy działkach. Serce mi pękało,kiedy wyobrażałam sobie co ona musi tam czuć..Zaszyta w mysią dziurę,struchlała z zimna,przerażona i sparaliżowana strachem,który nie pozwalał jej się ruszyć.Gdybym wyleciała na dwór w tym szale wściekłości ,który mnie rozsadzał pół wieczora,gotowa byłabym zrobić Odpalaczom krzywdę gołymi rękami lub sobie,próbując niszczyć ich zakichane petardy.
Na szczęście maleńka była z rana na swoim miejscu,pobiegłam z ciepłym mleczkiem bez laktozy,by rozgrzać dupeńkę i nakarmić. Z duszą na ramieniu cz wyjdzie,ile będę musiała się nakićkać w krzakach. Ale była! Nie było tylko wczoraj bezdomnego kocurka,który przychodzi pod klatkę późnym wieczorem.Ale to było oczywiste. Kićkałam tylko chwilę sprawdzając na ostatnim spacerze z moim psem,ale nie było szans. Oby dziś przyszedł,bo przez tych debili ,będzie głodny całą dobę.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro sty 01, 2020 11:34 Re: Jednooczek Zajączek wielkanocny - DO SIEGO ROKU:)

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Tobie i Kotom życzę spokoju, dostatku, forsy , braku chorób i fajnych adopcji.

Mam takie same wrażenie w kwestii petard. Ten rok był apogeum. Nigdy tak nie walili jak teraz. Dosłownie ostrzał był ciągły wiele, wiele godzin. Huk i smród wdzierał się do mieszkań.
Adopcje 2019? Kiepskie. Rok już były był najgorszym w tej kwestii. Przynajmniej u mnie. Tysiące rozmnażaczy odkryło internet i koty, jak odświeżane bułeczki są i były wydawane na oczy i fajną gadkę. Gdzie mamy swoje miejsce my, z "zasadami"?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro sty 01, 2020 11:53 Re: Jednooczek Zajączek wielkanocny - DO SIEGO ROKU:)

Smrodu petard nie czułam tylko przez to,że jestem b.zakatarzona, mocno przeziębiona i NIC nie czuję.Kompletnie. Za to mój pies kichał na dworzu,bo on czuje bardzo dobrze. Huk za to był obezwładniający.Absolutnie.

ASK@ Ty i tak chyba więcej ode mnie wyadoptowałaś tego roku :ok:
Gdzie te lata ,że po 20 maluchów i po kilka dorosłych/problematycznych kotów szło do adopcji? W minionym roku ode mnie poszły same oswojone,domowe koty,które zostały niedopilnowane w swoich poprzednich domach i się zagubiły, Dyńka zaś celowo została podrzucona do piwnicy Karmicielki na moim osiedlu. Czyli każdy kot miał wcześniej kiepski dom :cry: Nie były to dziczki złapane do np.kastarcji,albo urodzone z dzikich kotek ,jakie wyadoptowywałam kiedyś...I tylko takie.

Wam również najlepszego w Nowym Roku ,bez chorób i z większą ilością adopcji :ok:

jolabuk5, Stomachari dziękujemy za życzenia i wzajemnie! Najlepszego 2020!

ps.a poza tym mam wrażenie,że to forum umiera :? coraz nas mniej,coraz mniej nowych osób ze wsparciem. FB zgarnia żniwo pewnie. Szkoda tylko kotów,które tu wciąż szukają DS :cry:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro sty 01, 2020 12:13 Re: Jednooczek Zajączek wielkanocny - DO SIEGO ROKU:)

Nie lubię FB. Szkoda, że kociarze tam przechodzą, zamiast korzystać z własnego forum :(
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60382
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 01, 2020 17:47 Re: Jednooczek Zajączek wielkanocny - DO SIEGO ROKU:)

Szczęśliwego Nowego Roku, bogatego i bogatego w adopcje :wink:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Śro sty 01, 2020 22:00 Re: Jednooczek Zajączek wielkanocny - DO SIEGO ROKU:)

jolabuk5 pisze:Nie lubię FB. Szkoda, że kociarze tam przechodzą, zamiast korzystać z własnego forum :(

rękami i nogami się mogę podpisać, choć ostatnio korzystam, niejako muszę i to mi się nie bardzo podoba :(
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw sty 02, 2020 14:46 Re: Jednooczek Zajączek wielkanocny - DO SIEGO ROKU:)

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! :) :) :) Duuuużo zdrówka Tobie i Twoim Kociastym!

P.S. Też nie lubię TwarzoKsiążki :(

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Śro sty 08, 2020 16:48 Re: Jednooczek Zajączek wielkanocny - DO SIEGO ROKU:)

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro sty 08, 2020 17:11 Re: Jednooczek Zajączek wielkanocny - DO SIEGO ROKU:)

Dosiego Roku Tabo10, Zajaczku i reszta spolki!:-)
Nie zblizam sie nawet do twarzoksiazki, tweetera i innych netfliksow.
Ale duzo ludzi korzysta to pewno i zasieg jest wtedy wiekszy i szybszy, zapewne.
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4249
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Czw sty 23, 2020 9:32 Re: Jednooczek Zajączek wielkanocny - DO SIEGO ROKU:)

Obrazek

Zając szaleje :D Bardzo fajny do człowieka kocurek. Przytulak i namolny wcierający się w człowieka kot.
Ani jeden telefon w jego sprawie nie zadzwonił :(
Ludzie okrutni są.
Liczą się tylko koty ładne. I zdrowe mają być. Wszystko mieć w pakiecie. Nawet jak dzwoniący nie ma bladego pojęcia ,co to FIV/FELV wymaga nieudolnie "czy te testy JAKIEŚ to kot ma?"
A co poniektórzy nawet przy adopcjach twierdzą ,że NIEEE,kolor to nie ma znaczenia. Hipokryci.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt sty 24, 2020 10:47 Re: Jednooczek Zajączek wielkanocny - DO SIEGO ROKU:)

Tak, hipokryzja króluje. Mam pół długowłosego kota o fajnym charakterze i sami debile dzwonią. Tyle mojego ,że łykam gulę nerwów. A o Precusia, najcudniejszego kota świata, NIKT nie pyta. Bo czarny i zwykły. Czy o siostrę pożądanego cuda Yoco, co jest przefajna, nie ma zapytań. Jest pingwisią zwykłą.

Zajączek ma piękny kolor. Znajdzie domek, wierzę w to!
Ale rzesza rozmnażaczy nas wypiera. Oddają koty za ładne słowo, od reki. Odkryli neta i fb więc szaleją z rozdawnictwem.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, indianeczka, magnificent tree, ryniek, Zeeni i 484 gości