Magazyn KOT SPRZEDAM

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 02, 2019 7:28 Magazyn KOT SPRZEDAM

Nie wiem czy to dobre miejsce na takie ogłoszenie, ale z nadzieją na dotarcie do najwłaściwszych odbiorców, publikuję tutaj:
Po mojej hodowli zostały mi egzemplarze magazynu Kot, w którym zawsze było miejsce na Rasy - szczegółowe omówienie wybranej rasy podparte wyjątkowymi zdjęciami (pochodzenie, wygląd i standard, zachowania, wywiady z hodowcami, zasady oceny na wystawach, wypowiedzi sędziów felinologicznych)
Co kot to kot - rubryka Maryli Weiss, byłej redaktor naczelnej "Kocich Spraw" jest poświęcona nierasowym, zwyczajnym kotom domowym, a w niej felietony, opowiadania, wywiady ze znanymi właścicielami kotów, informacje dotyczące pomocy bezdomnym zwierzakom
Zdrowie - lekarz weterynarii omawia przyczyny i objawy danej choroby, metody zapobiegania i leczenia
Żywienie - porady lekarza weterynarii i specjalistów w dziedzinie żywienia kotów.
Zagrożenia - omówienie niebezpieczeństw, jakie czyhają na kota w domu i poza nim; na początek: trujące rośliny doniczkowe.
Wystawy - informacje o wystawach kotów w kraju i za granicą, reportaże.
Recenzje - prezentacje ciekawych książek poświęconych kotom.
Do sprzedania mam numer z
maja 2006 o kotach syberyjskich (Kilka egzemplarzy - dawałam do wyprawek)
Września 2009 o kotach rosyjskich
Czerwca 2007 - birmy
Kwiecień 2008 - O kotach o białym umaszczeniu
Wrzesień 2006 - norweski leśny
Lipiec/sierpień 2007 wydanie wakacyjne o kotach domowych
Czerwiec 2006 - syjamskie
Kwiecień 2006 - ragdolle
Maj 2009 - neva masquerade (Kilka egzemplarzy - dawałam do wyprawek)
Luty 2007 - colourpointy
Wrzesień 2006 - kot egzotyczny
Pazdziernik 2006 - turecki van
Październik 2007 - devon rex
Listopad 2007 - koty o czarnym umaszczeniu
Sierpień 2006 cornish rex
Luty 2009 kot i człowiek, światowy dzień kota
Kwiecień 2007 korat - 2 egz.
Marzec 2006 - koty abisynskie

Koszt 7 zł za egzemplarz (Ja płaciłam od 6.5 do 7.9) + 7 koszt wysyłki PP list ekonomiczny, można odebrać osobiście - Warszawa, Ursynów.
Proszę o kontakt mailowy.

dorozd

 
Posty: 1002
Od: Sob maja 26, 2007 22:31



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości