Czy pozwalacie swoim futrzakom spać z Wami w łóżku?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 08, 2019 12:30 Czy pozwalacie swoim futrzakom spać z Wami w łóżku?

Hej Kociarze! Czy pozwalacie żeby Wasze kotki spały z Wami w łóżku?

Papina

 
Posty: 3
Od: Pt kwi 05, 2019 7:28

Post » Pon kwi 08, 2019 20:07 Re: Czy pozwalacie swoim futrzakom spać z Wami w łóżku?

Hej, nie jesteśmy masochistami. Oczywiście, że pozwalamy. Koty to ciepełko, koty to mruczenie, koty to pobudki deptaniem :)
02.09.15 Fran Fran na pokładzie! ★
07.10.16 Arłowa rodzinka w komplecie z Lili
14.03.17 Ełcia na pokładzie ✿ 25.01.2024 za tęczowym mostem
03.06.18 Kicia i Misia na pokładzie w nowym mieszkaniu ✔
07.11.18 Znajdźka Kipep na pokładzie ♪
25.10.19 Oposik ze skrzynki elektrycznej na pokładzie ☀
21.11.21 Czito ze wsi stał się mieszczuchem ❥

arłynaantresoli

Avatar użytkownika
 
Posty: 432
Od: Czw gru 29, 2016 21:13
Lokalizacja: Milanówek

Post » Pon kwi 08, 2019 20:26 Re: Czy pozwalacie swoim futrzakom spać z Wami w łóżku?

No pewnie. Co to za łóżko bez kota? :201461
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34184
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Pon kwi 08, 2019 20:27 Re: Czy pozwalacie swoim futrzakom spać z Wami w łóżku?

Pozwalają mi spać w moim łóżku.
Tylko najstarsza bluźni pod nosem, jeśli się za bardzo wiercę.
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23734
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Pon kwi 08, 2019 20:31 Re: Czy pozwalacie swoim futrzakom spać z Wami w łóżku?

Jak to: czy pozwalamy??? 8O Przecież to zaszczyt dla nas, gdy kotek przyjdzie do łóżka i grzeje, mruczy... To sama przyjemność. Tylko, że nieraz te cholery nie chcą z nami spać... :roll:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon kwi 08, 2019 20:44 Re: Czy pozwalacie swoim futrzakom spać z Wami w łóżku?

arłynaantresoli pisze:Hej, nie jesteśmy masochistami. Oczywiście, że pozwalamy. Koty to ciepełko, koty to mruczenie, koty to pobudki deptaniem :)


Bywam masochistką. Czasami pozwalam. Kotek to ciepełko, kotek to mruczenie, kotek to pobudka galopem z pazurami. Mam jeszcze ślady na przedramionach po tym jak osłaniałam twarz przed kotysiem który w napływie energii postanowił sobie podriftować. Po mnie.
Miałam już przerysowane w takich galopadach nogi i brzuch, zryte plecy ale o twarz (oczy! ) to się zlękłam ostatnio. Jak go zostawiam na noc, to śpię czujnie - najmniejszy odgłos rozbawienia czy gonitwy a wypraszam je natychmiast z sypialni.

Kiedyś w wątku wnerwionych żaliłam się na Burełkę, to okazało się, że takich kocich szajbusów na forum jest jeszcze kilka. Jedna z dziewczyn opowiadała, że fryzjerka jej się zapytała, czy miała jakiś wypadek a to kicio w nocy przebiegł jej po głowie i zafundował pamiątkę.

Podkreślę, że chodzi o bezmyślnego kocura. Ze Stefką takich jazd nie ma - ona jest grzeczna, a jak się rozbawi to nie wpada na mnie. Bureł w swoim rozbawieniu jest niebezpieczny po prostu.
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5845
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Pon kwi 08, 2019 20:56 Re: Czy pozwalacie swoim futrzakom spać z Wami w łóżku?

Oczywiście. Mój Melman się wtula i śpi, czasami budzi ale tylko po to żeby pomiziać. Ale mój to już pan w średnim wieku, nie w głowie mu zabawy już. Miziak straszliwy za to. I przytulas.

Tasha8562

 
Posty: 304
Od: Śro sty 02, 2019 16:19

Post » Pon kwi 08, 2019 21:34 Re: Czy pozwalacie swoim futrzakom spać z Wami w łóżku?

Moja grzecznie śpi. Gaszę światło, mówię dobranoc i idziemy spać. Oczywiście przed snem musi być obowiązkowy obchód, sprawdzenie wszystkiego wszędzie, trochę chrupek, okazjonalnie jeszcze siku. W zimie zakopuje się pod kołdrę, w lecie kładzie się przy głowie.

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon kwi 08, 2019 21:44 Re: Czy pozwalacie swoim futrzakom spać z Wami w łóżku?

Bastet pisze:Jak to: czy pozwalamy??? 8O Przecież to zaszczyt dla nas, gdy kotek przyjdzie do łóżka i grzeje, mruczy... To sama przyjemność. Tylko, że nieraz te cholery nie chcą z nami spać... :roll:

Święta racja!
Moja najstarsza ma prawie 13 lat, trafiła do nas jako kilkumiesięczny kocik i od początku ze mną spała. To był rytuał: tulenie, kołysanie, mruczenie i zasypiałam jak niemowlak. Kiedy leżałam jak placek po powikłaniach pogrypowych, przez miesiąc wychodziła spod kołdry tylko, by zjeść, napić się, załatwić. Długo kasłałam, zawsze przybiegała i wąchała mój oddech, mówiłam"żyję kiciusiu, już dobrze". Ból ucha, kotka położyła się na mojej głowie /śpię głównie na boku/ i rano nie mogłam sobie przypomnieć, co ważnego mam załatwić, a miałam iść z uchem do lekarza, tylko już nie było potrzeby :201461
To zaszczyt dla człowieka, spać z kotem, chyba, że ktoś ma ich duużo, wtedy to koty zajmują najlepsze miejscówki :ryk:

kajtek56

 
Posty: 362
Od: Nie maja 04, 2008 10:11
Lokalizacja: Zielonka

Post » Pon kwi 08, 2019 21:55 Re: Czy pozwalacie swoim futrzakom spać z Wami w łóżku?

Wręcz proszę...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto kwi 09, 2019 5:42 Re: Czy pozwalacie swoim futrzakom spać z Wami w łóżku?

Do mnie w łóżku przytula się kotka, a do męża kocur :mrgreen:
Każdy kot ma swojego faworyta :wink:
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Wto kwi 09, 2019 6:20 Re: Czy pozwalacie swoim futrzakom spać z Wami w łóżku?

W naszym stadzie brak kota w łóżku na zwykłych miejscach to sygnał, że coś się z kotem dzieje.

gusiek1

 
Posty: 1650
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 09, 2019 7:28 Re: Czy pozwalacie swoim futrzakom spać z Wami w łóżku?

Ja poczułam się zdradzona jak na jesieni kaloryfer zrobił się ciepły. Oba gady (wtedy miałam tylko dwa :) ) zdradziły mnie z kaloryferem. Teraz wróciły, bynajmniej nie skruszone :evil: .
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto kwi 09, 2019 8:03 Re: Czy pozwalacie swoim futrzakom spać z Wami w łóżku?

Mój Mars jak jest wg niego pora spania, to włazi do łóżka i się awanturuje, że nas jeszcze nie ma :roll:
No i co zrobić, gasimy telewizor, mąż bierze książkę, ja komórkę i idziemy spać.

Major woli miejscówkę pod łóżkiem, cały czas jeszcze nie nabrał śmiałości na tyle, aby spać z nami - więc przebiega co wieczór po mężu w drodze do swojego kąta.
Obrazek

Tyiga

Avatar użytkownika
 
Posty: 510
Od: Śro maja 30, 2012 18:51
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto kwi 09, 2019 11:11 Re: Czy pozwalacie swoim futrzakom spać z Wami w łóżku?

A po co mieć kota, jak miałby nie spać w łóżku?
Obrazek

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Cosmos, pimpuś..wampirek, PioByr19, skaz i 253 gości