ZAGINĄŁ KOT Kraków Czyżyny pomoc pilnie potrzebna

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 30, 2019 21:59 Re: ZAGINĄŁ KOT Kraków Czyżyny pomoc pilnie potrzebna

Nul pisze:Jestem z Krakowa, ale zupełnie nie z Czyżyn ani nawet z okolic... Gdzie go szukać???


Bardzo dziękuję za chęć pomocy. Będę się kontaktować na priv jakby co.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie mar 31, 2019 8:34 Re: ZAGINĄŁ KOT Kraków Czyżyny pomoc pilnie potrzebna

Nic z tego nie rozumiem, jakaś przedziwna ta adopcja/nie adopcja. Jakim sposobem kot znalazł się w tym domu? Tak rzucam pytanie w próżnię....

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie mar 31, 2019 11:43 Re: ZAGINĄŁ KOT Kraków Czyżyny pomoc pilnie potrzebna

8O Kot uciekł w tajemniczych okolicznościach , ale nie uciekł. Żyje, ale go nikt nie widział. Jakaś okropna historia nie z tej ziemi. :(
„ Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty. ” (Albert Schweitzer)

Norma0204

Avatar użytkownika
 
Posty: 1085
Od: Wto sie 18, 2015 16:55
Lokalizacja: Gliwice Zabrze

Post » Nie mar 31, 2019 12:51 Re: ZAGINĄŁ KOT Kraków Czyżyny pomoc pilnie potrzebna

Norma0204 pisze:8O Kot uciekł w tajemniczych okolicznościach , ale nie uciekł. Żyje, ale go nikt nie widział. Jakaś okropna historia nie z tej ziemi. :(


Widział widział, więc ustalone, że żyje na 100%, że nie uciekł też na 100%

Ewar, pytanie bardzo rzeczowe, same na nie próbowałyśmy sobie odpowiedzieć, po prostu osoby odpowiedzialne wdupiły koncertowo, tyle, że na ten moment nie ma co gdybać, oskarżać, bo "mleko się rozlało" dziewczyny zdają sobie sprawę co zrobiły. Baltimoore, mnie i męża interesuje wyciągnięcie kota, nie chce roztrząsać bo nic poza nerwami mi to nie da, dlatego skupiamy się na chwili obecnej i aktualnej sytuacji kota.
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Nie mar 31, 2019 14:39 Re: ZAGINĄŁ KOT Kraków Czyżyny pomoc pilnie potrzebna

Dziwna ta sprawa. Chyba towarzystwo od kota nie spodziewało się zainteresowania zaginionym? Wymyślono bajeczkę o zaginięciu i wydawało im się ,że nic się nie zadzieje? Nikt szukać nie będzie? Bo to tylko kot?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie mar 31, 2019 15:00 Re: ZAGINĄŁ KOT Kraków Czyżyny pomoc pilnie potrzebna

Mogę zapytac, jak ustałyście, że kot nie uciekł i żyje? Nie czepiam się Was, tylko interesuje mnie ta sprawa.
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Nie mar 31, 2019 15:27 Re: ZAGINĄŁ KOT Kraków Czyżyny pomoc pilnie potrzebna

kociołkowo pisze: po prostu osoby odpowiedzialne wdupiły koncertowo

A, co do tego nie ma wątpliwości. Wiesz, ja się denerwuję takimi sytuacjami. Moje koty siedzą na tymczasie bardzo długo, bo wystarczy jakieś "ale" i domek odrzucam. Tutaj piękny, bardzo adopcyjny kot być może spisany jest na straty. Ciężko mi się z tym pogodzić. Czasem też dochodzę do wniosku, że lepiej dla kota, aby był bezdomny, naprawdę. Jestem na forum od dawna, zauważam zmiany. Na gorsze.

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie mar 31, 2019 17:29 Re: ZAGINĄŁ KOT Kraków Czyżyny pomoc pilnie potrzebna

ewar pisze:
kociołkowo pisze: po prostu osoby odpowiedzialne wdupiły koncertowo

A, co do tego nie ma wątpliwości. Wiesz, ja się denerwuję takimi sytuacjami. Moje koty siedzą na tymczasie bardzo długo, bo wystarczy jakieś "ale" i domek odrzucam. Tutaj piękny, bardzo adopcyjny kot być może spisany jest na straty. Ciężko mi się z tym pogodzić. Czasem też dochodzę do wniosku, że lepiej dla kota, aby był bezdomny, naprawdę. Jestem na forum od dawna, zauważam zmiany. Na gorsze.

Też tak uważam. Adopcyjne koty w typie mogą przebierać w super domkach. Wydawać jak leci nie jest problemem.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie mar 31, 2019 20:43 Re: ZAGINĄŁ KOT Kraków Czyżyny pomoc pilnie potrzebna

Chyba ktoś usunął posta, zanim zdażyłam przeczytać :20147
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Nie mar 31, 2019 21:04 Re: ZAGINĄŁ KOT Kraków Czyżyny pomoc pilnie potrzebna

Na przykładzie mojego Baltazara pozwolę sobie stwierdzić, że dla "domnego" porzuconego kota bezdomność i tułaczka nie są najlepszym wyjściem :(
Baltazar, wyrzucony na peryferiach brytyjczyk z pseudo, krótki pobyt na wolności przypłacił utratą wzroku w jednym oku oraz prawie że niedrożnością jelit od folii po parówkach i tych sznurkowych siatek w które są okręcane pseudoszynki, bo takimi "resztkami" karmił się w okolicznych domach zanim mój TZ go nie zgarnął do nas.

Oczywiście zgadzam się, że z pomaganiem jest jak z miłością- trzeba mądrze.
Ostatnio edytowano Pon kwi 01, 2019 6:11 przez Baltimoore, łącznie edytowano 1 raz

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie mar 31, 2019 21:43 Re: ZAGINĄŁ KOT Kraków Czyżyny pomoc pilnie potrzebna

Muireade pisze:Mogę zapytac, jak ustałyście, że kot nie uciekł i żyje? Nie czepiam się Was, tylko interesuje mnie ta sprawa.


że nie uciekł podejrzewaliśmy już wcześniej, jednak ustalenie tego nie było proste...powiedzmy, że baba jest na tyle szurnięta, i tak pogubiła się w kłamstwach...sama się rypnęła, do tego narażając życie kota (by się uwiarygodnić) co tylko ją pogrążyło, kota widziała osoba nam pomagająca. Mąż w tym czasie odsypiał i nie pojechał na miejsce, za co mi się oberwało, że nie budziłam go na siłę itp itd...
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Pon kwi 01, 2019 10:31 Re: ZAGINĄŁ KOT Kraków Czyżyny pomoc pilnie potrzebna

Czyli nie dość, że podła i złośliwa, to jeszcze mało inteligentna. A udało się Wam już namierzyć, gdzie kotek bytuje? W miejscu, gdzie był widziany?
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Pon kwi 01, 2019 10:34 Re: ZAGINĄŁ KOT Kraków Czyżyny pomoc pilnie potrzebna

Ale ktoś tej babie kota oddał :evil:

ewar

 
Posty: 54972
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto kwi 02, 2019 17:29 Re: ZAGINĄŁ KOT Kraków Czyżyny pomoc pilnie potrzebna

Muireade pisze:Czyli nie dość, że podła i złośliwa, to jeszcze mało inteligentna. A udało się Wam już namierzyć, gdzie kotek bytuje? W miejscu, gdzie był widziany?

No nie do końca mało inteligentna. Tylko inaczej. Dostała co chciała i kota nie ma. Obawiam się ,że go cichcem wywiozą. Zgłosiłabym na Policję, że nie dotrzymano warunków umowy i zaginiecie kota. Wyśmieją czy nie (nas nie wyśmiano) ale przyjąć zgłoszenie muszą. Tylko musi to zrobić ktoś z "fundacji" mający wsie dokumenty.Może ktoś z nich podejdzie, można się umówić że na sygnał podjadą by wejść w majestacie ich munduru na posesją...
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw kwi 04, 2019 12:56 Re: ZAGINĄŁ KOT Kraków Czyżyny pomoc pilnie potrzebna

Coś nowego?...
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10664
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, gjakubowska i 269 gości