Marzec- sterylizacja-ważne!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 04, 2019 13:24 Marzec- sterylizacja-ważne!

MatkaodKotów

 
Posty: 3
Od: Pt lut 08, 2019 8:06

Post » Wto mar 05, 2019 13:18 Re: Marzec- sterylizacja-ważne!

dziwną masz tą zbiórkę

gdzie mieszkasz? u jakiego veta będziesz sterylizować?
najprosciej byłoby jakby zapłata za sterylizację wpłynęła bezpośrednio do veta; i na pewno szybciej udałoby się nazbierać jakbyś podała nazwę miejscowości, veta u którego była szczepiona/oglądana, wiek i imię kotki , cenę sterylizacji

szukasz kotom domu? masz ogłoszenia na olx?
dlaczego ona jest zdziczała? piszesz, ze ją przygarnęłaś, jak była mała

tekst na pomagam/ i do tego zdjęcie czarnego kota na sniegu

Potrzebuję pilnie pieniędzy na sterylizację małej koteczki - przyszła do nas zimą zmarznięta i głodna. Dostała jedzenie i schronienie. Teraz najwyższy czas na sterylizację - suma niewielka, ale ponieważ mam już na utrzymaniu trzy kocie znajdy, wydatki zaczynają mnie trochę przerastać. Czas nagli, bo zaczął się już marzec - wiadomo co za tym idzie.

Będę wdzięczna za jakiekolwiek wsparcie!

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27162
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro mar 06, 2019 15:48 Re: Marzec- sterylizacja-ważne!

Co dziwnego jest w tej zbiórce? Nie bardzo rozumiem... Domu szukałam, ale ludzie zgłaszali sie, po czym rozmyślali. Kotka od poczatku była po prostu dzika, została troche oswojona przez nas, ale ciagle jest jeszcze płochliwa. Takim samym sposobem przygarnęłam juz trzy inne kotki, koszty sterylizacji i utrzymania troche mnie po prostu zaczęły przerastać.
Ostatnio edytowano Pt mar 08, 2019 19:54 przez MatkaodKotów, łącznie edytowano 1 raz

MatkaodKotów

 
Posty: 3
Od: Pt lut 08, 2019 8:06

Post » Śro mar 06, 2019 20:07 Re: Marzec- sterylizacja-ważne!

Jak dla mnie nic dziwnego. Fajnie, ze chcesz zadbac o kicie i jej sterylizacje! :) jesli mieszkasz w miescie, ktore wydaje talony na bezplatne kastracje to pewnie trzeba bedzie po niego isc do urzedu gminy. Jak to mniejsza miejscowosc to moze jakas wolontariuszka doradzi weta ktory tnie np w ramach Powszechnej Sterylizacji - to zawsze sa nizsze ceny niz komercyjnie. 3mam kciuki! :)
ObrazekObrazek

Romi85

Avatar użytkownika
 
Posty: 1808
Od: Wto lut 18, 2014 12:29
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 06, 2019 20:21 Re: Marzec- sterylizacja-ważne!

Do trzymania kciuków możesz dołączyć udostępnienie mojej zbiórki na swoim fb;)
Ostatnio edytowano Pt mar 08, 2019 19:55 przez MatkaodKotów, łącznie edytowano 1 raz

MatkaodKotów

 
Posty: 3
Od: Pt lut 08, 2019 8:06

Post » Czw mar 07, 2019 13:44 Re: Marzec- sterylizacja-ważne!

MatkaodKotów pisze:Co dziwnego jest w tej zbiórce? .Co w tym takiego niezwykłego?


nie podajesz żadnych konkretnych informacji, np miasta itd
zacznij od tego, że napisz miasto i veta, u którego będziesz sterylizować i koszt sterylizacji

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27162
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 281 gości