Koty a kubki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 25, 2019 13:04 Re: Koty a kubki

i zaden pies jej nie ustawi do poziomu?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27173
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lut 25, 2019 13:16 Re: Koty a kubki

Patmol pisze:i zaden pies jej nie ustawi do poziomu?

A skąd! To ona rządzi, psy się podporządkowały :kotek: . Fizycznej krzywdy nie robi, np. gdy suczka po operacji, leżała okryta i z termoforami, kicia podeszła, powąchała, popatrzyła swym jedynym okiem /drugie zabrał koci katar/, położyła się na suczce, ogrzewała, kontrolowała oddech :1luvu: Ogólnie to dobre z niej panisko

kajtek56

 
Posty: 366
Od: Nie maja 04, 2008 10:11
Lokalizacja: Zielonka

Post » Pon lut 25, 2019 13:20 Re: Koty a kubki

kajtek56 pisze:wychlapuje część wody, a na końcu sika i z godnością odchodzi. Kiedy w domu pojawiła się druga kotka, rezydentka koniecznie chciała się jej pozbyć, wywalała i chowała jej miseczkę, a gdy przekonała się, że tak się intruza nie pozbędzie...po nasypaniu suchej karmy, zagapiłam się i nie zamknęłam puszki, koci potwór popatrzył na mnie, kucnął na krawędzi i szszsz :strach: No tak i tyle karmy wyrzucę? Na szczęście w wierzchu leżała miarka-głęboka łyżka i napełniła ją po brzegi, a jak mi ręka drżała, żeby nie rozlać :201494 .
Ale to przynajmniej jest kocidło z charakterem :201461


Powiem ci tak....
O w mordęż....zaniemówiłam

Jak wróciłam ze szpitala z pierwszym ludzkim młodym mój Barnaba wywalił kwiat z doniczką z półki tivi i zrobil błyskawiczną kupę w rozsypaną ziemię
A ja w tym czasie ze ssakiem przy cycku metr od kota patrzyłam oniemiała. Też się próbował pozbyć intruza ;)
Ale twoja maupa jest lepsza
Obrazek

dune

 
Posty: 11559
Od: Czw paź 22, 2009 8:20
Lokalizacja: WaWa

Post » Sob sty 07, 2023 23:06 Re: Koty a kubki

Moje kocidło wsadza mordę do kubka tylko w jednym przypadku. Jak rozmrażam w kubku karmę dla rybek (larwy komarów, solowce itp) i zapomnę schować kubek do szafki. Już pare razy zdarzyło się, że chcę karmić rybki a tu wylizane do czysta 8O

szczurbobik

 
Posty: 48
Od: Pon maja 27, 2013 20:29

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, Chanelka, kasiek1510, magic99, magnificent tree, ryniek i 521 gości