Stareńka chora kotka ['] :( Druga kotka po amputacji ogonka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 20, 2019 9:43 Re: Stareńka bardzo chora kotka. Druga kotka po amputacji og

Jaka dupinka... Najwazniejsze, ze juz nie bedzie ją bolalo.

Babulenka taka biedniusia i slodka. Trafilo sie jej szczescie na koniec...

zuza

Od: Sob lut 02, 2002 22:11

Post » Pon maja 20, 2019 11:42 Re: Stareńka bardzo chora kotka. Druga kotka po amputacji og

zuza pisze:Jaka dupinka... Najwazniejsze, ze juz nie bedzie ją bolalo.

Chyba bez ogonka lepiej się czuje. :ok:

zuza pisze:Babulenka taka biedniusia i slodka. Trafilo sie jej szczescie na koniec...

Tak zuza, a wszystko miało być inaczej.....

Ogłaszam konkurs na imię dla Babuni
Lenka-propozycja od GOcha
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

Od: Nie lis 25, 2007 20:27

Post » Wto maja 21, 2019 17:43 Re: Stareńka bardzo chora kotka. Druga kotka po amputacji og

Byłam dzisiaj z Babunią w lecznicy. Kotunia dostała na miejscu zastrzyk i do domu zapas na tydzień. które mam robić co 8 godzin czyli 3x1 Florkem 300, do tego steryd co 3 dni oraz tabletka Mirtagen na apetyt 1x1 - 1/18 części.
Za tydzień dostanie znowu ten lek co ostatnio do uszu, bo teraz jeszcze poprzedni ma tydzień działania a całość 5 tygodni. Kotka waży 2,60kg. a ostatnio ważyła 2,50kg.
Rachunek nie wiem jaki dzisiaj wyszedł, ale doktor ma podliczyć i zapisać na zeszyt.

Obrazek

Kotka jest bardzo biedniusia, ale bardzo jest za mną.
Ja daję jej jeść, siedzę przy niej i podgarniam jedzonko aby lepiej jej było załadować koparkę :wink: bo bez tego nie może sobie poradzić, trwa to około 20 minut, bo bardzo długo glamie i rozwala poza talerzyk. Następnie pańcia myje buzię, aby nie była tak upaćkana.
Wczoraj musiałam ją już wykąpać bo wyglądała już jak nieboskie stworzenie :wink: i bardzo było ją czuć.
Nawet zniosła to wszystko dobrze ale i słabiutka jest to i tak się nie wyrywała. Po kąpieli dobrze ją wytarłam ręcznikami i porządnie wysuszyłam suszarką. Futerko od razu zrobiło się ładniejsze a i chyba kotce też ulżyło bez tego brudu. Miałam już to zrobić wcześniej, ale się bałam czy nie zaszkodzę, ale co kąpiel to kąpiel a nie tylko wycieranie.

Obrazek Obrazek

Zobaczcie Miciusię jak wygląda ten jej tył, ale zdecydowanie ulżyło jej jak nie ma tego bezwładnego ogona którego podgryzała i miała ranę. :(
Teraz kotka jest praktyczna cała biała, tylko uszka i nad oczkami ma inne futerko.
Ma też jakieś zmiany na skórze i lekarz powiedział, że mogą być alergiczne, skoro tyle czasu/cały czas się utrzymują.
Zabiorę ją za tydzień i zobaczymy jakie lekarz zaleci leczenie.

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)

Anna61

Post » Wto maja 21, 2019 17:47 Re: Stareńka bardzo chora kotka. Druga kotka po amputacji og

Pupcia ładnie się goi a Babunia słodka jest, taka Basia/Kasia z niej :)
Obrazek

LimLim

Od: Sob lut 23, 2002 20:08

Post » Śro maja 22, 2019 6:46 Re: Stareńka bardzo chora kotka. Druga kotka po amputacji og

Anna61 pisze:Kotka jest bardzo biedniusia, ale bardzo jest za mną.
Ja daję jej jeść, siedzę przy niej i podgarniam jedzonko aby lepiej jej było załadować koparkę :wink: bo bez tego nie może sobie poradzić, trwa to około 20 minut, bo bardzo długo glamie i rozwala poza talerzyk.

To super, że zaczęła jeść :) .

G0cha

Od: Nie sie 05, 2018 12:26

Post » Śro maja 22, 2019 9:40 Re: Stareńka bardzo chora kotka. Druga kotka po amputacji og

Jak ma nie nabierac wagi jak ja tak dokarmiasz :)

Dupinka ladnie sie goi, na pewno kotełce lepiej.

zuza

Od: Sob lut 02, 2002 22:11

Post » Śro maja 22, 2019 20:58 Re: Stareńka bardzo chora kotka. Druga kotka po amputacji og

Dziękuję LimLim za wpłatę 100 złotych dla Babuni. :1luvu: :201461

Obrazek

Na debecie było 23 złote+100=77 złotych na plusie.

W piątek pojadę do lecznicy po steryd, to opłacę zaległy rachunek. :ok: :)
Obrazek Obrazek

Anna61

Post » Pt maja 24, 2019 18:13 Re: Stareńka bardzo chora kotka. Druga kotka po amputacji og

Dzisiaj pozwoliłam odejść Babuni.['] :cry:
Jej umęczone ciałko tuliłam do serca gdy oddawała ostatnie tchnienie. :cry:

Obrazek Obrazek

Obrazek

Kiedy umiera zwierzę, które było w szczególny sposób bliskie komuś tu na ziemi, wówczas odchodzi na Tęczowy Most.
Są tam łąki i wzgórza dla wszystkich naszych Wyjątkowych Przyjaciół więc mogą biegać i bawić się razem.
Jest tam mnóstwo jedzenia, wody i słońca - nasi Przyjaciele żyją w cieple i dostatku.

Wszystkim zwierzętom, które były chore i starsze zostaje przywrócone zdrowie i wigor.
Ranne i okaleczone zostają uzdrowione i są znowu silne, tak jak wspominamy je w naszych snach z dni, które minęły.
Zwierzęta są tam szczęśliwe i zadowolone z wyjątkiem jednej, małej rzeczy: każde z nich tęskni za kimś wyjątkowym dla nich, kogo musieli pozostawić.

Wszystkie razem biegają i bawią się wspólnie, ale przychodzi taki dzień, kiedy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal.
Jego lśniące oczy patrzą uważnie a jego ciało zaczyna drżeć.
Nagle oddziela się od innych, zaczyna biec przez zieloną trawę a jego nogi niosą go szybciej i szybciej.

Poznał Cię!

I kiedy Ty i Twój Przyjaciel wreszcie się spotkaliście, przytulacie się do siebie w radości ponownego połączenia - już nigdy nie będziecie rozdzieleni. Deszcz szczęśliwych pocałunków na Twojej twarzy, ręce znowu tulą ukochaną głowę,
znów spoglądasz w ufne oczy Twojego Przyjaciela, które tak dawno odeszły z Twojego życia, ale nigdy nie zniknęły z Twojego serca.

Wtedy przechodzicie przez Tęczowy Most - razem.
Paul C. Dahm

Obrazek
Obrazek Obrazek

Anna61

Post » Pt maja 24, 2019 18:51 Re: Stareńka chora kotka ['] :( Druga kotka po amputacji ogo

Babuniu (*)(*)(*)

Anna2016

Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pt maja 24, 2019 19:02 Re: Stareńka chora kotka ['] :( Druga kotka po amputacji ogo

Aniu kochana tak mi przykro. Na ostatni czas życia była kochana. Dziękuję Ci za to ogromnie. Zawsze to ciut mniej boli. Babunia (*)

aga66

Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt maja 24, 2019 19:22 Re: Stareńka chora kotka ['] :( Druga kotka po amputacji ogo

Babuniu (*)(*)(*) przykro mi :(

SabaS

Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt maja 24, 2019 20:57 Re: Stareńka chora kotka ['] :( Druga kotka po amputacji ogo

Jak smutno :(
Biedne stworzonko.
Bardzo współczuję, Aniu.
Obrazek

mb

Od: Czw kwi 13, 2006 5:51

Post » Pt maja 24, 2019 20:59 Re: Stareńka chora kotka ['] :( Druga kotka po amputacji ogo

:cry:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Od: Sob lis 23, 2013 0:42

Post » Pt maja 24, 2019 21:43 Re: Stareńka chora kotka ['] :( Druga kotka po amputacji ogo

[*]

KULAK

Od: Wto sie 09, 2016 22:17

Post » Pt maja 24, 2019 21:50 Re: Stareńka chora kotka ['] :( Druga kotka po amputacji ogo

:cry:
Obrazek

LimLim

Od: Sob lut 23, 2002 20:08

[poprzednia][następna]