Stareńka chora kotka ['] :( Druga kotka po amputacji ogonka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 20, 2019 9:43 Re: Stareńka bardzo chora kotka. Druga kotka po amputacji og

Jaka dupinka... Najwazniejsze, ze juz nie bedzie ją bolalo.

Babulenka taka biedniusia i slodka. Trafilo sie jej szczescie na koniec...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84526
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon maja 20, 2019 11:42 Re: Stareńka bardzo chora kotka. Druga kotka po amputacji og

zuza pisze:Jaka dupinka... Najwazniejsze, ze juz nie bedzie ją bolalo.

Chyba bez ogonka lepiej się czuje. :ok:

zuza pisze:Babulenka taka biedniusia i slodka. Trafilo sie jej szczescie na koniec...

Tak zuza, a wszystko miało być inaczej.....

Ogłaszam konkurs na imię dla Babuni
Lenka-propozycja od GOcha
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 21, 2019 17:43 Re: Stareńka bardzo chora kotka. Druga kotka po amputacji og

Byłam dzisiaj z Babunią w lecznicy. Kotunia dostała na miejscu zastrzyk i do domu zapas na tydzień. które mam robić co 8 godzin czyli 3x1 Florkem 300, do tego steryd co 3 dni oraz tabletka Mirtagen na apetyt 1x1 - 1/18 części.
Za tydzień dostanie znowu ten lek co ostatnio do uszu, bo teraz jeszcze poprzedni ma tydzień działania a całość 5 tygodni. Kotka waży 2,60kg. a ostatnio ważyła 2,50kg.
Rachunek nie wiem jaki dzisiaj wyszedł, ale doktor ma podliczyć i zapisać na zeszyt.

Obrazek

Kotka jest bardzo biedniusia, ale bardzo jest za mną.
Ja daję jej jeść, siedzę przy niej i podgarniam jedzonko aby lepiej jej było załadować koparkę :wink: bo bez tego nie może sobie poradzić, trwa to około 20 minut, bo bardzo długo glamie i rozwala poza talerzyk. Następnie pańcia myje buzię, aby nie była tak upaćkana.
Wczoraj musiałam ją już wykąpać bo wyglądała już jak nieboskie stworzenie :wink: i bardzo było ją czuć.
Nawet zniosła to wszystko dobrze ale i słabiutka jest to i tak się nie wyrywała. Po kąpieli dobrze ją wytarłam ręcznikami i porządnie wysuszyłam suszarką. Futerko od razu zrobiło się ładniejsze a i chyba kotce też ulżyło bez tego brudu. Miałam już to zrobić wcześniej, ale się bałam czy nie zaszkodzę, ale co kąpiel to kąpiel a nie tylko wycieranie.

Obrazek Obrazek

Zobaczcie Miciusię jak wygląda ten jej tył, ale zdecydowanie ulżyło jej jak nie ma tego bezwładnego ogona którego podgryzała i miała ranę. :(
Teraz kotka jest praktyczna cała biała, tylko uszka i nad oczkami ma inne futerko.
Ma też jakieś zmiany na skórze i lekarz powiedział, że mogą być alergiczne, skoro tyle czasu/cały czas się utrzymują.
Zabiorę ją za tydzień i zobaczymy jakie lekarz zaleci leczenie.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Pt lis 29, 2019 18:58 przez Anna61, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 21, 2019 17:47 Re: Stareńka bardzo chora kotka. Druga kotka po amputacji og

Pupcia ładnie się goi a Babunia słodka jest, taka Basia/Kasia z niej :)
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35104
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Śro maja 22, 2019 6:46 Re: Stareńka bardzo chora kotka. Druga kotka po amputacji og

Anna61 pisze:Kotka jest bardzo biedniusia, ale bardzo jest za mną.
Ja daję jej jeść, siedzę przy niej i podgarniam jedzonko aby lepiej jej było załadować koparkę :wink: bo bez tego nie może sobie poradzić, trwa to około 20 minut, bo bardzo długo glamie i rozwala poza talerzyk.

To super, że zaczęła jeść :) .

G0cha

 
Posty: 88
Od: Nie sie 05, 2018 12:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 22, 2019 9:40 Re: Stareńka bardzo chora kotka. Druga kotka po amputacji og

Jak ma nie nabierac wagi jak ja tak dokarmiasz :)

Dupinka ladnie sie goi, na pewno kotełce lepiej.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84526
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro maja 22, 2019 20:58 Re: Stareńka bardzo chora kotka. Druga kotka po amputacji og

Dziękuję LimLim za wpłatę 100 złotych dla Babuni. :1luvu: :201461

Obrazek

Na debecie było 23 złote+100=77 złotych na plusie.

W piątek pojadę do lecznicy po steryd, to opłacę zaległy rachunek. :ok: :)
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt maja 24, 2019 18:13 Re: Stareńka bardzo chora kotka. Druga kotka po amputacji og

Dzisiaj pozwoliłam odejść Babuni.['] :cry:
Jej umęczone ciałko tuliłam do serca gdy oddawała ostatnie tchnienie. :cry:


Obrazek Obrazek

Obrazek

Kiedy umiera zwierzę, które było w szczególny sposób bliskie komuś tu na ziemi, wówczas odchodzi na Tęczowy Most.
Są tam łąki i wzgórza dla wszystkich naszych Wyjątkowych Przyjaciół więc mogą biegać i bawić się razem.
Jest tam mnóstwo jedzenia, wody i słońca - nasi Przyjaciele żyją w cieple i dostatku.

Wszystkim zwierzętom, które były chore i starsze zostaje przywrócone zdrowie i wigor.
Ranne i okaleczone zostają uzdrowione i są znowu silne, tak jak wspominamy je w naszych snach z dni, które minęły.
Zwierzęta są tam szczęśliwe i zadowolone z wyjątkiem jednej, małej rzeczy: każde z nich tęskni za kimś wyjątkowym dla nich, kogo musieli pozostawić.

Wszystkie razem biegają i bawią się wspólnie, ale przychodzi taki dzień, kiedy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal.
Jego lśniące oczy patrzą uważnie a jego ciało zaczyna drżeć.
Nagle oddziela się od innych, zaczyna biec przez zieloną trawę a jego nogi niosą go szybciej i szybciej.

Poznał Cię!

I kiedy Ty i Twój Przyjaciel wreszcie się spotkaliście, przytulacie się do siebie w radości ponownego połączenia - już nigdy nie będziecie rozdzieleni. Deszcz szczęśliwych pocałunków na Twojej twarzy, ręce znowu tulą ukochaną głowę,
znów spoglądasz w ufne oczy Twojego Przyjaciela, które tak dawno odeszły z Twojego życia, ale nigdy nie zniknęły z Twojego serca.

Wtedy przechodzicie przez Tęczowy Most - razem.
Paul C. Dahm


Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt maja 24, 2019 18:51 Re: Stareńka chora kotka ['] :( Druga kotka po amputacji ogo

Babuniu (*)(*)(*)

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pt maja 24, 2019 19:02 Re: Stareńka chora kotka ['] :( Druga kotka po amputacji ogo

Aniu kochana tak mi przykro. Na ostatni czas życia była kochana. Dziękuję Ci za to ogromnie. Zawsze to ciut mniej boli. Babunia (*)

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt maja 24, 2019 19:22 Re: Stareńka chora kotka ['] :( Druga kotka po amputacji ogo

Babuniu (*)(*)(*) przykro mi :(

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt maja 24, 2019 20:57 Re: Stareńka chora kotka ['] :( Druga kotka po amputacji ogo

Jak smutno :(
Biedne stworzonko.
Bardzo współczuję, Aniu.

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt maja 24, 2019 20:59 Re: Stareńka chora kotka ['] :( Druga kotka po amputacji ogo

:cry:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Pt maja 24, 2019 21:43 Re: Stareńka chora kotka ['] :( Druga kotka po amputacji ogo

[*]

KULAK

 
Posty: 297
Od: Wto sie 09, 2016 22:17

Post » Pt maja 24, 2019 21:50 Re: Stareńka chora kotka ['] :( Druga kotka po amputacji ogo

:cry:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35104
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 205 gości