(4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię (*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 13, 2019 22:01 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..ogromy dług za

To chociaż dobra wiadomosć, że poczta się sprawiła i z kociną lepiej bo w pracy mnie wqrwili na maxa. :evil:
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Wto maja 14, 2019 7:11 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..ogromy dług za

majencja pisze:To chociaż dobra wiadomosć, że poczta się sprawiła i z kociną lepiej bo w pracy mnie wqrwili na maxa. :evil:

a co się stało? :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 14, 2019 7:13 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..ogromy dług za

Wczoraj padłam z emocji. Nawet przysnłęam i dużo póxniej niż trzeba dałam metronidazol. No trudno. Ale mozę nie powinnam polegać na swoim leczeniu skoro tak się dzieje tylko zostawiac ją w lecznicy. Mimo wszystko.
Wieczorem nie chciała intestinala - Milenka i Nutka się o niego pobiły za to - ale chętnie leżąc ze mną w łózku zjadła 10 conva, tego gęstszego. A potem się pucowała i pucowała... zwłaszcza łapkę po wenflonie.

Dziękuję jolabuk i aga66 za wpłaty :1luvu: :1luvu: :1luvu:
zaktualizowałam pierwszy post.

Zabieram się do skonczenia bazarku z torbami.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 14, 2019 7:32 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..ogromy dług za

Kolejny bazarek dla Dee - torebki - bazarek z ceną wywoławczą bez licytacji :wink:viewtopic.php?f=20&t=191175&p=12178212#p12178212. Zapraszam! Opisy będę uzupełniać w miarę czasu i na pewno na potrzeby kupujących szybko.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 14, 2019 8:06 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..ogromy dług za

Lepszego dnia dla Wszystkich :P

Anna2016

 
Posty: 10455
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto maja 14, 2019 10:11 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..ogromy dług za

Ani wczoraj wieczorem, ani dzisiaj rano Dee nie chciała intestinala. Liznela ledwo. Za to chętnie zjadła conva w strzykawce. Gęstszego 10ml.
Myślę że była wczoraj w lecznicy bardzo głodna i zestresowana i dlatego zjadła. Moję koty nie jadły nigdy saszetek RC. Wprawdzie wet powiedziała wczoraj, że najlepiej się sprawdzają, ale juz przemilczalam umowę lecznicy z firmą.. tym bardziej,ze powiedziała ze innych nie zna. To skąd wie ze te najlepiej się sprawdzają? Wiem, czepiam się.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 14, 2019 13:38 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..ogromy dług za

Dotarłm pędem i w pędzie do pracy. Błoga cisza, ciepło i spokój, prawie bezruch. Przysnęłam oparta na dłoniach głowa nad biurkiem..
Nie jestem zadowolona, bo nie zdążyłam dać przed wyjsciem do pracy DeeDee jedzenia. Zjadła ok 10 10ml gęstszego conva, a potem było bieganie do wet po leki, na pocztę odebrać awizo od majencji, która zasypała mnie convem :1luvu: :201494 :1luvu: :201494 , do apteki po płyn do kroplowki na jutro no i tak wyszło..
Jak wróciłam zeby podac Dee synulox leżała w mojej pościeli - usiadła na łapach i tak wyglądala jakby jakaś przyćpana była, taka otumaniona lekko. No i oczywiście znow mam wątpliwości, czy dobrze zrobiłam rezygnując dzisiaj z zawiezienia jej na kroplowkę dozylną do lecznicy.
Za trzy tabletki synuloxu i jeden zastrzyk synuloxu zaplacilam.... 5zł.. To nie są normalne ceny - w drugą teraz stronę - bo to zupełnie bez narzutu, no ale widać jaką marzę sobie lecznica uiszcza.
Martwić się tym zamuleniem DeeDee? Właściwie dzisiaj pierwszy dzień bez wychodzenia jej z domu... TEST. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 14, 2019 14:47 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..ogromy dług za

Ona w ogóle bez kroplowek została? Po tygodniu intensywnych dożylnych? Może być odwodniona bo organizm był nastawiony na intensywne pozbywanie sie płynów. Tak robią kulturysci. Kilka dni piją bardzo duzo a w dzień pokazów nic. Podskornie tez nie dostaje? Tym bardziej ze je zageszczonego conva. Ona troche nawadniania musi być.

Blue

 
Posty: 23494
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Wto maja 14, 2019 15:08 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..ogromy dług za

Ma mieć kroplowki co drugi dzień pod skórę. Od jutra. Czyli dzisiaj dzień przerwy.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 14, 2019 17:19 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..ogromy dług za

Marzenia11 pisze:Ma mieć kroplowki co drugi dzień pod skórę. Od jutra. Czyli dzisiaj dzień przerwy.


Interesujące zalecenie ;)
Najpierw przez tydzień kroplówki tylko dożylne 150 ml na raz, codziennie.
A teraz kroplówki podskórne (moim zdaniem o wiele bardziej dla kotki przyjazne) co 2 dzień - z dzisiejszą przerwą po tym cyklu intensywnego płukania aż do obrzęku łapek włącznie i podanie nawet wtedy płynów do żyły.
Jakbym była miłośniczką spiskowych teorii to bym może i nawet pomyślała że dzisiejsza ospałość kotki to wcale nie taka przypadkowa sprawa tylko mała lekcja pokory dla Ciebie - ale to przecież niemożliwe ;)

Daj kotce jak będziesz w domu więcej płynów do pyszczka - bardziej rozwodnione jedzonko.
Nic złego nie powinno się stać.
Sama będziesz jej kroplówki dawała?
Jeśli tak - to podaj jej w nocy albo rano, nie czekaj zbyt długo, chyba że Dee ewidentnie ożyje :)

Blue

 
Posty: 23494
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Wto maja 14, 2019 17:34 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..ogromy dług za

Blue, co Ty wypisujesz o lekcji pokory????
Nie ogarniam tego wszystkiego, zaczynam się poddawać normalnie... bo nie wiem co mam robić.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 14, 2019 17:39 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..ogromy dług za

4 miesiące temu rozpoczął się, o czym nie wiedziałam , horror z pseudo ratowaniem moje Mamy. Przez te doświadczenie nie ufam nikomu - ani ludzkim lekarzom, ani weterynarzom. Wtedy razem z siostrą zarzucałysmy sobie, ze dałyśmy się zbyć opowieściami o leczeniu, wynikach badań i stanie Mamy od lekarzy. Teraz , wczoraj nie chciałam, aby tak było. Miałam obawy, wręcz poważne lęki o DeeDee i stanowczo rozmawiałam z lekarzami - to usłyszałam, że trudno leczyć hgdy wszystko neguj.
Dosz urcze, tak źle i tak niedobrze. A ja muszę się uporać z tym sama. I wiedzieć co zrobić.
Nie czuję się w tej chwili na tyle władna emocjonalnie, psychicznie, aby z dystansem i rcjonalnie podejmować decyzje i różne działania. Za dużo mam obciążeń. Wiem, ze nie ja jedna, ze wielu osobm tutaj sięchrzani w zyciu, ale mi się też chrzani i to w mega dawce. Dlatego potrzebuję jak najwięcej spokoju, a mogę go mieć m.in gdy będę wiedziała, że np. DeeDee jest dobrze prowadzona.
A teraz to co mam zrobić? Zadzwonię do lecznicy to mi każą przyjechać.
O co w tym wszystkim chodzi???
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 14, 2019 17:41 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..ogromy dług za

Mam poczucie, ze sama uśmiercę DeeDee.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 14, 2019 17:54 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..ogromy dług za

:(

aga66

 
Posty: 6131
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto maja 14, 2019 18:01 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..ogromy dług za

Zadzwoniłam do lecznicy - mają oddzwonić. Mam nadzieję zastać Dee zywą po powrocie do domu.
W aptece mam zamówione kroplowki, odbieram po pracy. Mogę jej zrobić w domu, zobaczę co mi powiedzą.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 302 gości