(4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię (*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 19, 2019 14:26 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

Po zatorach (obu) łapki Migusi były chłodne i opuszki blade (miała różowe opuszki) i bezwładne, lekko przykurczone do środka. Łapki nie były opuchnięte.

Po tych wcześniejszych incydentach kulawizny wet nie sprawdzał chyba ciepłoty stopki a mi nie przyszło to do głowy, nigdy w życiu nie widziałam zatoru u kota, nie znałam się...

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto mar 19, 2019 14:32 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

majencja pisze:To pytanie do Anny ponieważ jeżeli problem chodzenia byłby wynikiem zatoru to łapka powinna być chłodną( niedokrwienie) a jak zakrzepicy to obrzęknieta

to też dla mnie cenna wiedza
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto mar 19, 2019 14:51 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

Czyli jak był problem z 2 ma łapkami to zator był na tozwidlenou aorty brzusznej na końcu jak się rozdziela na konczyny
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Wto mar 19, 2019 15:11 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

Tak jest.
Był też w jednej przedniej łapce. Podobno zdarza się to rzadko, ale był i to było na pewno to, stopka chłodna, bezwładna, i kot krzyczący z bólu :cry: :cry: to taki krzyk, którego do końca życia się nie zapomina :cry:

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto mar 19, 2019 15:13 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

Biedactwa... Okropne są te kocie choroby. Ludzkie zresztą też.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto mar 19, 2019 15:59 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

Anna2016 pisze:Tak jest.
Był też w jednej przedniej łapce. Podobno zdarza się to rzadko, ale był i to było na pewno to, stopka chłodna, bezwładna, i kot krzyczący z bólu :cry: :cry: to taki krzyk, którego do końca życia się nie zapomina :cry:

Tak to typowo jak u ludziów, ból nie do wytrzymania. Ale zatorowosć mogą też powodować nowotwory i zaburzenia hormonalne czy nadkrzepliwosć
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Wto mar 19, 2019 17:48 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

Jakieś dwie godziny temu w prcy napadła mnie taka tkliwa, dojmująca i przeraźliwa tęsknota i żal za Mamą.. często było e mając trochę luzu dzwoniłam do niej a ona mi mówiła, że lezy na wersalce po kocykiem i czeka na Koło Fortuny. Albo jak by gorszy, bardziej pochmurny dzień i spała to mówiła: "nie dadzą mi pospać, to jedna przeszkadza, to druga"....
Kurcze, komu zależało na tym, aby mi to zabrać?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto mar 19, 2019 22:13 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

Spadlam w pracy ze schodów. Poobijalam się nieco, najbardziej boli mnie nadgarstek prawej ręki.
Wracam do domu.
Bardzo bardzo mi smutno i samotnie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto mar 19, 2019 22:40 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

:( :( :(
Smutek i pustka wlewają się do życia, taki strumyk co życie wypełnia osamotnieniem, poczuciem, że już nie ma kogoś, komu na nas tak rodzinnie zależy...

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto mar 19, 2019 23:52 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

Marzenia11 pisze:Spadlam w pracy ze schodów. Poobijalam się nieco, najbardziej boli mnie nadgarstek prawej ręki.
Wracam do domu.
Bardzo bardzo mi smutno i samotnie.

Rany! to najpierw kota, a teraz Ty? Jak to u mnie dziadkowie mawiali przy podobnych nieszczęściach: musiałaś kotu pozazdrościć. Eh.... lepiej sprawdz sobie nadgarstek,żeby nie wyszło jak u mojej sąsiadki,gdzie po dłuższym czasie wyszło,że uszkodzony.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro mar 20, 2019 16:04 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

Jestem po rozmowie nt mojej pracy - ocena pracownika. Umowa przedłużona na kolejny rok plus podwyżka. Uffff :P

Atta najbardziej mnie boli kolano i łokieć.. Nadgarstek ok,ruszam bez problemu.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro mar 20, 2019 17:20 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

Dobra wiadomość w sprawie pracy! Ja dalej nie wiem co ze mną , chyba wygram zakłady bo optowałam, że będą rozmawiać 29.03 o godz 14.00 bo później się nie da :ryk:
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Śro mar 20, 2019 18:55 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

za pół godziny ide do wet z DeeDee - nie może chodzić, rozkracza tylne łapy - ale cieple ma poduszki. Syczy i warczy jak ją dotykam... szlag.
Jak zadzwoniłam do dr to mi powiedziała: niech już pani przestanie z tymi swoimi kotami.. odparłam ze bardzo tego pragnę.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro mar 20, 2019 18:56 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

majencja pisze:Dobra wiadomość w sprawie pracy! Ja dalej nie wiem co ze mną , chyba wygram zakłady bo optowałam, że będą rozmawiać 29.03 o godz 14.00 bo później się nie da :ryk:

gorszy scenariusz - nie będą rozmawiac, dostaniesz papier do podpisania o godz 15.15
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro mar 20, 2019 19:06 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

Kciuki
Te teksty wetów ... bezcenne
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], KotSib, Silverblue i 201 gości