(4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię (*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lut 19, 2019 18:37 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

I tak i nie ponieważ pacjent w śpiączce w stanie nawet wegetatywnym może być kilka tygodni, miesięcy, lat... oczywiście to zależy od wielu czynników. Ale jeżeli doktor zakwestionował działanie oiomu to powinien być sam w porządku A też nie jest. Pierwsze zadzwonić i zrypcyc Panią ordynator za transport w takim stanie .Pacjenci z ZOl i wielokrotnie trafiają do szpitala a potem po wyrównaniu wracają do zakładu. Można umrzeć z powodu choroby ? Tak , ale nie z powodu zaburzeń na które mamy wpływ. Była cały czas mowa że jest stabilna
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Wto lut 19, 2019 18:48 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

majencja pisze:I tak i nie ponieważ pacjent w śpiączce w stanie nawet wegetatywnym może być kilka tygodni, miesięcy, lat... oczywiście to zależy od wielu czynników. Ale jeżeli doktor zakwestionował działanie oiomu to powinien być sam w porządku A też nie jest. Pierwsze zadzwonić i zrypcyc Panią ordynator za transport w takim stanie .Pacjenci z ZOl i wielokrotnie trafiają do szpitala a potem po wyrównaniu wracają do zakładu. Można umrzeć z powodu choroby ? Tak , ale nie z powodu zaburzeń na które mamy wpływ. Była cały czas mowa że jest stabilna

Doktor nie zakwestionował działania oiomu.
Nie wiem, co dostał - jaki dokument dostał z oiomu do kwalifikacji Mamy. Jeśli tylko to co nam przeczytał to faktycznie nie miał w ręku badań. Zresztą po tej kartce nam powiedział, że czasami muszą zaufać oddziałom, które przysyłają im pacjentów.
Sadzę, ze przy przyjęciu w piątek nie wczytywał się w wypis. Ale to jest moje zdanie i jeśli tak było, czyli: ze do kwalifikacji nie miał badań - a na pewno nie miał, bo Mama była kwalifikowana 25.01 a badania krwi są z 28.01 - i nie spojrzał w wypis który przyjechał z Mamą to faktycznie popełnił błąd...
Ja sie nie upieram na nic.. Ja po prostu nie mogę ogarnąć rozumem, ani emocjami, ani niczym w sobie, że to się przytrafiło mojej matce.. i ze z tego powodu odeszła.. tzn że lekarze w jakims stopniu się do jej śmierci przyczynili..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lut 19, 2019 18:57 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

Jeszcze raz: bo chaotycznie piszę: oiom wysłał do Konstancina Mamy dokumenty w piątek 25.01 do kwalifikacji, badania krwi w którym jest mega anemia są z 28.01 i są one w wypisie ze szpitala, który przyjechał z Mamą do Konstancina w czwartek 31.01.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lut 19, 2019 19:04 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

Marzenko jesteśmy

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Wto lut 19, 2019 19:07 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

asia2 pisze:Marzenko jesteśmy

Dziękuję.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lut 19, 2019 19:14 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

i ja, z ciepłymi myslami
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lut 19, 2019 19:27 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

Pozdrawiam i przytulam. :201461
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Wto lut 19, 2019 20:04 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

Eh.. w końcu i ja dotarłam.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lut 19, 2019 20:43 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

Jestem i ja
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto lut 19, 2019 21:08 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

Marzenia11 pisze:Jeszcze raz: bo chaotycznie piszę: oiom wysłał do Konstancina Mamy dokumenty w piątek 25.01 do kwalifikacji, badania krwi w którym jest mega anemia są z 28.01 i są one w wypisie ze szpitala, który przyjechał z Mamą do Konstancina w czwartek 31.01.


Kwalifikacja ok ale oni 31 pobrali w Konstancinie krew ( musieli widzieć że coś nie tak) i jak dostali wyniki to powinni zrobić chryję i reagować ponieważ to co się działo było potencjalnie odwracalne. Eeech szlag mnie czasem trafia niestety coraz cześciej to co się u nas dzieje....I nie dziwię się że ludzie psioczą :?
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Wto lut 19, 2019 21:14 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

majencja pisze:
Marzenia11 pisze:Jeszcze raz: bo chaotycznie piszę: oiom wysłał do Konstancina Mamy dokumenty w piątek 25.01 do kwalifikacji, badania krwi w którym jest mega anemia są z 28.01 i są one w wypisie ze szpitala, który przyjechał z Mamą do Konstancina w czwartek 31.01.


Kwalifikacja ok ale oni 31 pobrali w Konstancinie krew ( musieli widzieć że coś nie tak) i jak dostali wyniki to powinni zrobić chryję i reagować ponieważ to co się działo było potencjalnie odwracalne. Eeech szlag mnie czasem trafia niestety coraz cześciej to co się u nas dzieje....I nie dziwię się że ludzie psioczą :?

Pobrali krew w piątek 1.02 - i jak powiedział dr, nie są szpitalem, więc wyniki przyszły w poniedziałek rano, wtedy włączył leczenie.. I to było robione wiele badań, miał cały plik badań, nie tylko jedne Mamy..
Ja się nie upieram, ze dr w Konstancinie nie zrobił błędów, choć chciałabym, moje emocje tego potrzebują, aby była chociaż jedna osoba, która nie położyła lachy na mojej Mamie, łudzę się, że jeśli popełnił jkiś błąd to niezamierzenie, nie intencjonalnie..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lut 19, 2019 21:36 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

Pobrali 31.01 o godz 17:04. .
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Wto lut 19, 2019 22:02 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

majencja pisze:Pobrali 31.01 o godz 17:04. .

Sprawdziłam. Fakt. Ale data przyjęcia próbki do badania to 1.02 godz. 16:09. Oni wysyłają do laboratorium w warszawie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lut 19, 2019 22:14 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

Muszę jutro zadzwonić do naszych dziewczyn czy po takim czasie badanie ma sens jak krew tyle stoi. Natomiast jeżeli jest to nawet dopuszczalne to w przypadku bardzo złych wyników laboratorium ma obowiązek zareagować o nieprawidlowosciach.
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Wto lut 19, 2019 22:22 Re: (4) Mika(**), Tato(**), Mamunia(**), ból łzy i tęsknota.

majencja pisze:Muszę jutro zadzwonić do naszych dziewczyn czy po takim czasie badanie ma sens jak krew tyle stoi. Natomiast jeżeli jest to nawet dopuszczalne to w przypadku bardzo złych wyników laboratorium ma obowiązek zareagować o nieprawidlowosciach.

To jakiś kolejny obłęd
Nie wiem co robić żeby nie zwariować..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Kevinslema, Wojtek i 195 gości