(4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię (*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 19, 2019 18:47 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Wczoraj i dzisiaj nawiedzałam biedną DeeDee i robiłam jej rożne rzeczy :twisted:
Ja nie jestem pewna czy ona mnie jeszcze lubi chociaż wykazuje się nieustannym dobrym wychowaniem i zrównoważeniem, pozwalając się miętosić i ugniatać w przerwach między nakłuwaniem albo gmyraniem w biednej łapeczce :1luvu:
Swoją chorobę znosi z dużą godnością i cierpliwością mimo pewnych niedogodności niewątpliwych (kubrak, opatrunek na łapce), nie mam wrażenia by cierpiała, powiedziałabym nawet że z dużą radością czerpie profity tego stanu rzeczy - dużo głasków, zainteresowania, mizania i innych takich ;)
Dzisiaj pół mojej wizyty leżała rozciągnięta na kanapie, w plamie słońca i się grzała.
Troszkę jej humor popsułam kroplówką, zastrzykiem i zmianą opatrunku, ale chyba nie jakoś strasznie ;)

Bardzo prosimy o kciuki :201494
Bo choć to wspaniałe i dobroduszne od losu że DeeDee tak wspaniale zniosła operację i obecne leczenie - to jest bardzo chorą koteczką :(
Bardzo dużo zależy od wtorkowej wizyty u lekarki onkolog, od jej oceny jej stanu, wizji dalszego postępowania.
I każde kciuki są na wagę życia, każda ciepła myśl i życzenia zdrowia.
Biorąc pod uwagę całokształt: wyniki i to co się dzieje, trudno mieć wielką nadzieję że nie jest nowotwór złośliwy, ale nawet złośliwce są różne i różnie reagują na działania onkologów.
DeeDee jest w bardzo dobrej formie jak na to co się dzieje - to daje szansę popróbowania różnych działań.
Ale kciuki, kciuki są bardzo potrzebne!

Zapraszamy też wszystkich na bazarki na rzecz wsparcia w spłacaniu kosztów leczenia koteczki, idą już w tysiące :strach:

Książi, etui na telefon i szybka
Plecaki i torebki

Blue

 
Posty: 23530
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Nie maja 19, 2019 19:25 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Kciuki są cały czas!

aga66

 
Posty: 6168
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie maja 19, 2019 20:07 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

:ok: :ok: :ok:

Anna2016

 
Posty: 10511
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Nie maja 19, 2019 20:11 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Marzenia11, zajrzyj do nas, do Funduszu Onkologicznego :arrow: viewtopic.php?f=56&t=169971
Już napisałam na wątku FO, że zajrzysz.

ciotka59

 
Posty: 6889
Od: Sob sie 15, 2009 15:32

Post » Nie maja 19, 2019 20:18 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

:ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55382
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>


Post » Nie maja 19, 2019 21:15 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

ciotka59 pisze:Marzenia11, zajrzyj do nas, do Funduszu Onkologicznego :arrow: viewtopic.php?f=56&t=169971
Już napisałam na wątku FO, że zajrzysz.

Marzenia11 koniecznie zajrzyj. Zapraszamy.
Obrazek

vega29

 
Posty: 6487
Od: Pt lip 31, 2009 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Post » Nie maja 19, 2019 21:52 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Przepraszam, bardzo dzisiaj się źle czuję. Perspektywa kolejnego odejścia jest koszmarna.
Dziękuję ze jesteście ze mną. Nie umiem wyrazić wdzięczności.
Czytam, ale nie umiem pisać. Dlatego poprosiłam Blue.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35344
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon maja 20, 2019 0:52 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Marzenko kciuki za DeeDee i za Ciebie też! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60724
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 20, 2019 5:46 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Kciuki za Was :ok:

Anna2016

 
Posty: 10511
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pon maja 20, 2019 5:59 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Jesteśmy z Wami myślami

gusiek1

 
Posty: 1666
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 20, 2019 10:48 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Dziękuję Wam z głębi serca.

Wracamy z kontrolnej wizyty. Szwy zdjęte, kubrak też. Od piątku nocy Dee normalnie karmiona trzyma wagę, co mnie cieszy. Lapa się goi ale może być tylko w skarpetce,opatrunek odpada,musi być dostęp powietrza.
i teraz:
-wg dr wynik his pat jest bardzo dobrze napisany bo co tu więcej pisać, dla onkologa to jest pełna i wystarczająca informacja
-przerzuty jak najbardziej mogą być prosto do pyszczka bez zajęcia innych narządów wewn
-enzymow trawiennych nie ma potrzeby dawać bo to zapalenie a nie niewydolność trzustki.

Od dzisiaj mam kota onkologicznego.
Nie wiem czy to zaakceptowałam,ale tak jest i moje zdanie,moje potrzeby,mone emocje są tu kompletnie bez znaczenia.

Wracając oglądaliśmy kwitnące drzewa a Dee wahała zakwitle żółte irysy.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35344
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon maja 20, 2019 12:31 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

W przypadku zapalenia zawsze jest niewydolność trzustki bo jak ma być wyrok na skoro chora? :twisted: I dlatego pacjentom po OZT czy przy PZT daje się enzymy trawienne
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Pon maja 20, 2019 12:41 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

majencja pisze:W przypadku zapalenia zawsze jest niewydolność trzustki bo jak ma być wyrok na skoro chora? :twisted: I dlatego pacjentom po OZT czy przy PZT daje się enzymy trawienne

ano.... choc ona mówiła o niewydolności zewnątrzwydzielniczej, o ile dobrze pamiętam..
Zreszta mój Tata był w śpiączce z powodu ostrego martwiczego zapalenia trzustki, które już sprawiło poronnośc jelit i brak perystaltyki i od początku po wybudzeniu i wdrożeniu karmienia zwykłegfo dostawał kreon.
Zresztą potem były takie sytuacje mrożące krew w żyłach jak np. dzwoni mama i przerażona pyta, co ma robić bo ojciec je śledzie w oleju z cebulą i zagryza szarlotką. :strach: No tak jadł. I żyl po tym prawie dwa lata, zmarł nagle, nawet nie wiadomo na co.. ale nie na trzustkę na pewno. To był mocny facet :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35344
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon maja 20, 2019 14:23 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Miałam tyle dzisiaj zrobić - a po powrocie połozyłam się pod kocem na wersalce, a Dee w środku, tak jak lubi. Zdecydowanie ma lepszy apetyt bez kubraka. moze sobie zrobię herbaty i wezmę się za rozliczenia, paragony itpo. Przepraszam, ze ciągle obiecuję, a jeszcze nie zrobiłam..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35344
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Google [Bot], uga i 129 gości