(4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię (*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 01, 2019 12:45 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

:dance2: :dance: :dance2: :dance2: :dance: :dance2: Jak dobrze! :)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pon lip 01, 2019 12:59 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Kotulki :201461
Miau Milenko , ja też mam bure futerko i ząbki do czyszczenia. .. Zunia

Anna2016

 
Posty: 10443
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pon lip 01, 2019 15:12 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Tak sobie czytam wpisy w poszukiwawczym watku Bobiego i myślę jak prawdziwe są stare przyslowia pszczół :mrgreen: jedno z nich mowi,ze sukces ma wielu ojców... kot w domu - cel osiągnięty a reszta...niech zostanie milczeniem. :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 01, 2019 15:29 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Marzeniu, wybacz, że u Ciebie piszę, wiele złego się u Ciebie wydarzyło i masz prawo być "zniechęcona do egzystencji" :) . To nie tak, że sukces ma wielu ojców. To nie tak, że wszyscy, którym nieobojętny był los Bobiego zapomną o Twoim zaangażowaniu. Jestem pełna podziwu dla Ciebie, że pomimo własnych peregrynacji (z DeeDusią m. in.) znalazłaś siłę i chęć żeby szukać cudzego kota. Odnalezienie Bobiego to, m.in. Twój sukces. Wpisałaś się w Jego historię. Chcesz, czy nie, to także Twój sukces.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon lip 01, 2019 16:03 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Marzenia11 pisze:
jolabuk5 pisze:Oby Bobiś wrócił - i najlepiej żebyś to Ty się do tego przyczyniła - oj przydałby się taki pozytyw w Twoim życiu! Kciuki nieustanne! :ok: :ok: :ok:

Bobi w domu.
Wprawdzie nie ja się do tego przyczyniłam, ale dobrze, zę jest pozytywne zakończenie sprawy, w której brałam jakis tam udział..
I dobrze ze jest, bo ja nie bardzo juz w tym tyg mogłam pomóc..


Marzeniu to w dużej części i twoja zasługa! Coś Ci sie udało! A wsparcie Sqbiego w trakcie poszukiwań na pewno było bezcenne :)

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon lip 01, 2019 16:59 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Ojtam ojtam. Ale masz rację, teraz natłuką więcej stron niż jak szukać było trzeba.
Edycja: ale wiesz, to dobrze, niech ludzie cieszą się. Ważne, że się znalazł. I niech ta historia bedzie nauką dla innych. Choćby taką, że warto szukać i nie poddawać się :ok:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pon lip 01, 2019 17:53 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Pewnie,ze niech się cieszą. Jako i my się cieszymy.
Tylko szkoda,tak jak rozmawialysmy,ze warszawa się nie odezwała, choćby nie mogę bo się źle czuje itp żeby było wiadomo, że sa,chca,nie olewaja. Za to teraz jest pomoglismy,wspieralismy,kciuki trzymalismy! No baaass, brawo wy!
Ale żeby nie było - bardziej mnie to bawi niż smuci. Naprawdę :)
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 01, 2019 17:55 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

aga66 pisze:
Marzenia11 pisze:
jolabuk5 pisze:Oby Bobiś wrócił - i najlepiej żebyś to Ty się do tego przyczyniła - oj przydałby się taki pozytyw w Twoim życiu! Kciuki nieustanne! :ok: :ok: :ok:

Bobi w domu.
Wprawdzie nie ja się do tego przyczyniłam, ale dobrze, zę jest pozytywne zakończenie sprawy, w której brałam jakis tam udział..
I dobrze ze jest, bo ja nie bardzo juz w tym tyg mogłam pomóc..


Marzeniu to w dużej części i twoja zasługa! Coś Ci sie udało! A wsparcie Sqbiego w trakcie poszukiwań na pewno było bezcenne :)

Było trudne,bo emocje podbijane zmęczeniem dawały znać o sobie. Ale cieszę sie,ze mogłam pomoc i wiem,ze pomogłam bardzo.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 01, 2019 22:18 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

ŚWIĘTUJEMY odnalezienie Bobiego!!!!!
Pigulom dzisiaj mowie "nie" :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 01, 2019 23:24 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Odnalezienie Bobiego to najlepsza pigułka na poprawę nastroju! Ja nic pomóc nie mogłam, więc się w wątku Bobiego nie wpisuję, ale aż mi się oczy spociły, jak przeczytałam, że się znalazł. Ty Marzenko bardzo pomogłaś i naprawdę masz co świętować! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60210
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 02, 2019 9:10 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Tak, odnalezienie Bobiego to piguła na poprawę nastroju mega. A na chęć do życia - gorzej.
Dzisiaj się obudziłam ze łzami w oczach bez powodu.
Może to efekt schodzenia stresu.
Czas wrócić znowu do swojego życia. Pociągnąć i rozsupłać sznureczki spraw.

Wczoraj świętowałam z tą kolezanką od pretensji o brak zachwytu nad zdjęciami ze ślubu jej córki, pewnie pamiętacie. Miałyśmy chyba pierwszy raz od dłuższego czasu dużo czasu i ja nie płakałam bardzo będąc na adrenalinie bobisiowej, na pogadanie. Szczere. Powiedziałam, że przegięła wtedy. Zaczęła się tłumaczyć, ale mi nie o tłumaczenia chodziło, bo sytuację naszą wtedy dobrze znam i pamiętam. Przyznała. Przegięła. Przeprosiła. Ok.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lip 02, 2019 9:20 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

O, widzisz, to bardzo ważne, że się dogadałyście ! To takie podziękowanie od Bobika za pomoc w poszukiwaniach :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60210
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lip 02, 2019 14:39 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Tak naprawdę sobotnia noc w poszukiwaniu Bobiego mocno mnie nadwyrężyła jeśli chodzi o siły fizyczne. Własnie wszedł kolega do pracy i patrzy na mnie, patrzy, patrzy.. No to pytam czy coś nie tak z moim wyglądem? A on, ze widzi ze nie jest dobrze :mrgreen:
Miły, co? :ryk:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lip 02, 2019 14:42 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Marzenia11 pisze:Tak naprawdę sobotnia noc w poszukiwaniu Bobiego mocno mnie nadwyrężyła jeśli chodzi o siły fizyczne. Własnie wszedł kolega do pracy i patrzy na mnie, patrzy, patrzy.. No to pytam czy coś nie tak z moim wyglądem? A on, ze widzi ze nie jest dobrze :mrgreen:
Miły, co? :ryk:

Noooo mistrzem w komplementowaniu to nie jest :)

SabaS

 
Posty: 4508
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto lip 02, 2019 14:46 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

SabaS pisze:
Marzenia11 pisze:Tak naprawdę sobotnia noc w poszukiwaniu Bobiego mocno mnie nadwyrężyła jeśli chodzi o siły fizyczne. Własnie wszedł kolega do pracy i patrzy na mnie, patrzy, patrzy.. No to pytam czy coś nie tak z moim wyglądem? A on, ze widzi ze nie jest dobrze :mrgreen:
Miły, co? :ryk:

Noooo mistrzem w komplementowaniu to nie jest :)

I tak go uwielbiam. Mądry człowiek, który mi mega pomógł przy odejściu Miki, potem Mamy... uwielbiam bo ma podobne do mojego poczucie humoru i pewien dystans do siebie. Moze mówić mi wszystko! no, może prawie wszystko.. :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 446 gości