(4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię (*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 20, 2019 6:53 Re: (4) Mika(*), Tato(*), Mama(*), Szaronka (*)..co dalej?

Jadę do Olsztyna, zabieram dees. Martwią mnie wasze info, wet kazała kontynuować unidox. Pójdę do niej w środę, niech ją oslucha i zobaczy czy jest lepiej. W razie czego pojadę na uczelnie w Olsztynie. Choć tam stawki świąteczne są zabojcze.
Biegnę się pakować i kota.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob kwi 20, 2019 6:54 Re: (4) Mika(*), Tato(*), Mama(*), Szaronka (*)..co dalej?

Koty zostają same na trzy dni z Micha mi chrupek i wody.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob kwi 20, 2019 6:55 Re: (4) Mika(*), Tato(*), Mama(*), Szaronka (*)..co dalej?

Pisz jak Dees się ma, Marzenko. Kocham Olsztyn, mogłabym tam mieszkać.

aga66

 
Posty: 6131
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob kwi 20, 2019 8:23 Re: (4) Mika(*), Tato(*), Mama(*), Szaronka (*)..co dalej?

Jedziemy metrem. Przy sprzątaniu kuwet znalazłam ślady krwi, takie kropki na drodze z transportera dees do kuwety. Chyba pięć było. No nic, do obserwacji, może jakieś zadrapanie łapki.
W pociągu brak miejscowek, nie wiem jak damy rade. Siostra też wzięła swoją kocice. One się nie znoszą no ale tym razem musiałam wziąć DeeDee, nie mogę przecież przerwać leczenia.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob kwi 20, 2019 8:24 Re: (4) Mika(*), Tato(*), Mama(*), Szaronka (*)..co dalej?

aga66 pisze:Pisz jak Dees się ma, Marzenko. Kocham Olsztyn, mogłabym tam mieszkać.

Ooooo,no proszę :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob kwi 20, 2019 8:27 Re: (4) Mika(*), Tato(*), Mama(*), Szaronka (*)..co dalej?

Marzenko, dla Ciebie i Twoich kotów Spokoju w te Święta!
Obrazek
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60310
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 20, 2019 9:32 Re: (4) Mika(*), Tato(*), Mama(*), Szaronka (*)..co dalej?

Dziękujemy śliczna Sabciu :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob kwi 20, 2019 14:10 Re: (4) Mika(*), Tato(*), Mama(*), Szaronka (*)..co dalej?

Ciociu Marzeniu, DeeDusiu, bardzo byśmy chciały z dużą, żebyście były zdrowe, trzymamy łapki i kciuki i martwimy się. Chciaż pogoda dobra, słońce na podróż. Napiszcie jak już dojedziecie, jak się czujecie i jak Ty, DeeDuniu się miauczujesz.
Duża moje, jak zwykle, załamana, to już norma :? ale codziennie zagląda do Was na wątek często mimo że nieczęsto pisze :roll: Bardzo Was :201454 :201481 Zunia, Łatka, Marcysia, Pafcio, Fredzia i duża

Obrazek

Anna2016

 
Posty: 10455
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Sob kwi 20, 2019 14:22 Re: (4) Mika(*), Tato(*), Mama(*), Szaronka (*)..co dalej?

Zuniu, dojechalysmy. Duża z drugą duża od razu pobiegła gdzieś z jakimś koszykiem a potem pędem do sklepu i plakaly po drodze i ogólnie smutno jest. Ja się czuje tak sobie i mimo że wcisnelam się w ścianę to dostałam kuja.
No i jakaś obca kota jest. DeeDee
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob kwi 20, 2019 14:46 Re: (4) Mika(*), Tato(*), Mama(*), Szaronka (*)..co dalej?

DeeDusiu lepiej siedź po cichu w Twoim kąciku, to może Cię ta inna kota nie zauważy???
Zunia

Anna2016

 
Posty: 10455
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Sob kwi 20, 2019 20:45 Re: (4) Mika(*), Tato(*), Mama(*), Szaronka (*)..co dalej?

Spokojnych... żebyś złapała oddech, nieco się zrelaksowała, cały czas czuła wsparcie i zdołała odrobinę ukoić serducho w czasie Świąt :)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob kwi 20, 2019 20:50 Re: (4) Mika(*), Tato(*), Mama(*), Szaronka (*)..co dalej?

zobacz, Mamo, znowu zrobiłam sernik. Nie musisz się już denerwować, że nie zdążę. Właśnie wstawiłem do pieczenia. Tym razem pamietalam,zeby powoli dolewac utarte zoltka,bo inaczej się zwazy.
Dłużej robiłam. Piana z białek słabo ubita, bo nie było zmienniczki a mnie szybko boli reka. Ale za to dodałam migdaly.
Potem jeszcze upieke karkowke, po Twojemu. Nie wiedziałam jak ja zawiazac,zawsze potrzebowałas tylko mojego palca do zrobienia supelka.
Iza zrobi sałatkę. Pobiegła do kościoła, na obrzed.wody i ognia. W tamte święta stałas na zewnątrz i patrzylas. A potem po raz pierwszy w życiu zrobiłaś tylko dwa okrążenia w procesji.
Pusto i cicho w domu.
Idę robić żurek, Twój ulubiony.
Bardzo Cię kocham, Mamo. Potwornie tęsknię.
M.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob kwi 20, 2019 21:06 Re: (4) Mika(*), Tato(*), Mama(*), Szaronka (*)..co dalej?

Wszystkiego najlepszego, zdrowia i spokoju ducha
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob kwi 20, 2019 23:18 Re: (4) Mika(*), Tato(*), Mama(*), Szaronka (*)..co dalej?

Marzenia11 pisze:zobacz, Mamo, znowu zrobiłam sernik. Nie musisz się już denerwować, że nie zdążę. Właśnie wstawiłem do pieczenia. Tym razem pamietalam,zeby powoli dolewac utarte zoltka,bo inaczej się zwazy.
Dłużej robiłam. Piana z białek słabo ubita, bo nie było zmienniczki a mnie szybko boli reka. Ale za to dodałam migdaly.
Potem jeszcze upieke karkowke, po Twojemu. Nie wiedziałam jak ja zawiazac,zawsze potrzebowałas tylko mojego palca do zrobienia supelka.
Iza zrobi sałatkę. Pobiegła do kościoła, na obrzed.wody i ognia. W tamte święta stałas na zewnątrz i patrzylas. A potem po raz pierwszy w życiu zrobiłaś tylko dwa okrążenia w procesji.
Pusto i cicho w domu.
Idę robić żurek, Twój ulubiony.
Bardzo Cię kocham, Mamo. Potwornie tęsknię.
M.


Marzeniu, smutne to jak piszesz ale radość,że masz takie wspaniałe wspomnienia. I trzymacie się z siostrą, tego zazdroszczę bo ja jestem jedynaczką.

aga66

 
Posty: 6131
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob kwi 20, 2019 23:58 Re: (4) Mika(*), Tato(*), Mama(*), Szaronka (*)..co dalej?

Trzymajcie się i dobrych świąt :201461
Obrazek

tinga7

Avatar użytkownika
 
Posty: 1137
Od: Czw gru 13, 2012 11:14

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kotcsg, Meteorolog1 i 258 gości