(4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię (*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 24, 2019 19:34 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

O samopoczuciu DeeDee najlepiej wie Blue. Ja mam panikę w oczach, rekach, w całym ciele i na bank brak obiektywnego sporzenia. I ogrom lęku we mnie przez całą już niemal dobę.
Kompletnie nie ogarniam zdjęć, a jak robię to one potem jakoś giną w telefonie, nie umiem ich znaleźć.
Ale z dzisiejszego dnia, z czynności medycznych sa takie - dzisiaj dostała drugą dawkę Palladii i był zmieniany opatrunek na łapie.
Popatrzcie.

Obrazek
wszystkie akcesoria - misczka z feliksem do popchnięcia palladii plus akcesoria medyczne do opatrunku na łapę - a z prawej strony ręce (Blue) ktore leczą :wink:

Obrazek

Biedny pychol - oczko łzawiące, szyjka cała mokra..
Obrazek

Obrazek

Brzunio po operacji..
Obrazek

Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt maja 24, 2019 19:36 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

SabaS pisze::ok: :ok: ale że tak sama je? To super :1luvu: ale za to jak. Na le-żą-co. To jest prawdziwa księżniczka :)

Wiesz, jadła tak, sama byłam w szoku bo to przecież najzwyczajniej w świecie niewygodnie jest. no ale nie dyskutowałam..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt maja 24, 2019 19:47 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Ale masz szpital w domu, ale za to najlepszą dochodzącą opiekę dla Deeduni. Ale kotunia chodzi po mieszkaniu?
Jesteś silna, dasz radę Marzeniu. Przytulas dla Ciebie.

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt maja 24, 2019 20:12 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Pewnie ze chodzi - powiedziałabym że nawet kursuje :)
Na tych zdjęciach wygląda jak siedem nieszczęść bo musiała przejść kilka zabiegów i odgrywa rolę skrzywdzonej księżniczki ;)
Takiej co to nawet jeść musi na leżąco bo jest taka słaaaba! ;)

Kotka biedniutka jest, widać jak się ślini, oczko biedniutkie - ale to nie jest tak że ona cały czas leży jak przejechana walcem :)
Te zdjęcia są zrobione po obrządku - któremu nota bene oddaje się z bardzo dużym spokojem :)
Wie chyba że jej to pomaga, choć wtykanie leku w gardło (trzeba podać lek głęboko) czy manipulowanie przy jej chorych paluszkach nie jest przyjemne, bo dzisiaj leżała po prostu i tylko burczała trochę, ale mogłam robić co chciałam. A potem się oddaliła - machając nóżką na pożegnanie ;)

Blue

 
Posty: 23494
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Pt maja 24, 2019 20:19 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Blue pisze:Pewnie ze chodzi - powiedziałabym że nawet kursuje :)
Na tych zdjęciach wygląda jak siedem nieszczęść bo musiała przejść kilka zabiegów i odgrywa rolę skrzywdzonej księżniczki ;)
Takiej co to nawet jeść musi na leżąco bo jest taka słaaaba! ;)


Właśnie tak sobie pomyślałam patrząc na zdjęcia, że ojej jaka ona biedniutka. A DeeDee perfidnie wykorzystuje sytuację i czerpie jeszcze z tego profity :) niezła z niej aktorka, żeby tylko gwiazdorzyć nie zaczęła :)
Blue dziękuję :201494

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt maja 24, 2019 20:21 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

DeeDee, ale masz szczęście, że ciocia Blue się Tobą zajmuje! :1luvu: :201461
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60334
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 24, 2019 20:39 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Tak DeeDuniu masz Ciocię Blue - kociego Anioła Opiekuna :1luvu: :201461
DeeDuniu :201428

Anna2016

 
Posty: 10456
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pt maja 24, 2019 21:01 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Hmmmm.... zaraz wyjdzie na to, zę Dee to tylko aktorka i manipulantka. A ona jest trzy lub więcej w jednym - jasna sprawa, ze robi miny i przyjmuje pozy biednej i zaniedbanej emocjonalnie, jest księżniczką dlatego się wkurza na jakiekolwiek przy niej działania na ktore nie wyraziła pisemnej zgody, ale jest też, a mozę głównie bardzo chora.. I niestety tak jest.
Całe popołudnie i wieczór śpi sobie w wersalce - wtulona w moją pościel.. Nie wiem, czy się regeneruje, czy to trochę efekt leku przeciez silnego. Na pewno jest ok, jest wyciągnięta i wtulona pyszczkiem w kołdrę.. A od wczoraj rzadziej się obślinia, nie wiem czy moze jest ciut lepiej, czy dlatego ze ma skókę smarowaną maścią..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt maja 24, 2019 21:14 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Ale głupio napisałam - przeciez każdy z forum wie, ze DeedEE JEST BARDZO CHORA A JA ZROBIŁAM JAKIEŚ GŁUPIE WTRĘTY JAKOBY KTOKOLWIEK MIAŁ CO DO TEGO WĄTPLIWOŚCi... Przeciez potrójna osobowsc Deeśki jest dobrze znana, więc no... sorry w każdym razie :oops:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt maja 24, 2019 21:16 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Wiem Marzeniu, że DeeDee jest poważnie chora i nie ma co do tego wątpliwości. Tekst o księżniczce i aktorzeniu był z przymrużeniem oka trochę na rozładowanie smutnych emocji na wątku :201461 . Nie wyszło :(

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt maja 24, 2019 21:23 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

SabaS pisze:Wiem Marzeniu, że DeeDee jest poważnie chora i nie ma co do tego wątpliwości. Tekst o księżniczce i aktorzeniu był z przymrużeniem oka trochę na rozładowanie smutnych emocji na wątku :201461 . Nie wyszło :(

WYSZŁO :D tylko ja głupio zareagowałam, ale to przez moment. No przecież się pokajałam, no....
także ten, no poproszę o rozluźniacze, naprawdę !!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt maja 24, 2019 21:37 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

No nie wiem... Zastanowię się...No doooobra :) majtasy poluzowane

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt maja 24, 2019 21:42 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

SabaS pisze:No nie wiem... Zastanowię się...No doooobra :) majtasy poluzowane

No :D ufff :D

A Księżniczka spożywa kolację w wersalce... o rany koguta!!! do czego to doszło... :oops: :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt maja 24, 2019 21:47 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

Rozpieszczać ile się da :ok:

Anna2016

 
Posty: 10456
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pt maja 24, 2019 21:50 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szaronka (*)..Deesiu kocham

O właśnie tak, ale co na to reszta kociego towarzystwa? Jak one się zachowują w stosunku do DeeDee? Udaje Ci się dogodzić całej ekipie?

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 272 gości

cron