(4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię (*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 29, 2019 22:39 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Ciepła cicha noc, siedzę na krawezniku. Nawet miło :)
Bobi chodz,prosze. ..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35343
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob cze 29, 2019 22:42 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Czas na pigule- lykne i zasne,to dopiero będzie heca :)
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35343
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie cze 30, 2019 13:07 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Obudziłaś się? :piwa:
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Nie cze 30, 2019 13:10 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

majencja pisze:Obudziłaś się? :piwa:

Tiaa. :D Nie zasnęłam na tym trawniku - nie pozwolili mi :mrgreen: ale przypomniały mi się czasy, gdy jeździłam do Oslo i tam faktycznie ludzie sobie po pracy idą nad wodę, kładą się na trawnikach i śpią... Tam nie ma możłiwości zeby ktoś coś uradł bo im dłonie obcinali kiedyś tam i mają taki przekaz historyczny, ze kraść nie warto. Wtedy też sobie spałam i było to baaardzo przyjemne...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35343
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie cze 30, 2019 13:27 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Fajne masz Marzenia11 wspomnienia :ok:

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Nie cze 30, 2019 13:31 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

U nas jak się położysz to zaraz policja straż pożarna i pogotowie bo pewnie nietomny :mrgreen: Kiedyś przyjeżdżam do takiego leżącego i się pytam co się stało? Dlaczego Pan leży? Bo se qrwa spie- usłyszałam :ryk:
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Nie cze 30, 2019 13:34 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

majencja pisze:U nas jak się położysz to zaraz policja straż pożarna i pogotowie bo pewnie nietomny :mrgreen: Kiedyś przyjeżdżam do takiego leżącego i się pytam co się stało? Dlaczego Pan leży? Bo se qrwa spie- usłyszałam :ryk:

:ryk: :ryk: :ryk:
a wcale nie tak szybko, nie zawsze w każdym razie, bo przeciez na pewno pijany .. no chyba że to specyfika Warszafki :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35343
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie cze 30, 2019 13:38 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

SabaS pisze:Fajne masz Marzenia11 wspomnienia :ok:

Oj tak... super było.. Kiedyś.. No ale może.. :mrgreen:
Siedzę i stukam w ten kompuyter, grosz zarabiam, jak to mówiła moja Mama.. no i wczoraj już sobie tak myślę, na ktory rachunek zaległy (a jest ich sporo :roll: ) ten grosz przeznaczę. No i ze jeszcze 16 miesięcy będzie ciężko , bo w październiku przyszłego roku kończę spłacanie kredytu i.... myśl w głowie - a czy ja dożyję w ogole? I postanowiłam za pół tego zarobionego grosza sobie jakąś przyjemnośc zrobić. Bo jak nie dozyję to jakie to zycie? Tylko na ściubieniu grosza ma moje polegać?
Postanowione.
Czyżby piguły już działały? :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35343
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie cze 30, 2019 13:52 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Ty liczysz ile do końca kredytu a ja ile do emerytury. I gdyby nie to że należy mi się odprawa chyba walnęłabym drzwiami :evil:
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Nie cze 30, 2019 14:00 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

majencja pisze:Ty liczysz ile do końca kredytu a ja ile do emerytury. I gdyby nie to że należy mi się odprawa chyba walnęłabym drzwiami :evil:

No, mozna mieć dość. zwłaszcza jak jest tak fajnie jak u Ciebie :evil:

Apropos emerytury. Mojej.
Jakoś w tamtym roku dostałam z zusu wyliczenie tejże. Idąc do pracy dzwonię do Mamy, zeby się pośmiac z wysokości tejże. Mamie nie było bardzo do śmiechu, jakoś się zasmuciła i zmartwiła z czego będę żyć. A ja na to, Mamo nie martw się, zanim ja pójdę na emeryturę to już zusu nie będzie. Na to Mama mówi jak to, a ile masz do emerytury? Ja od razu no ze 20 lat... Mama: Tak? Hmmm, myślę sobie, ale ze wchodziłam do pracy, to skonczyłyśmy rozmawiać.
No i sobie siedze w tej pracy i myślę i nagle mnie mega złośc na Mamę wzięła - po co, po co ona mi zadała to pytanie ????? Wybiła mnie z błogiego przekonania, ze to jeszcze 20 lat.... :ryk: :ryk:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35343
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 01, 2019 10:41 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Bardzo, bardzo dziękuję BONObono za wpłatę 500zł na spłatę długu za ostatnie tygodnie z DeeDee - id razu przelałam na konto osoby pożyczającej...
OGROMNE DZIĘKI!!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35343
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 01, 2019 10:49 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Z jednej strony ciesze się ze do emerytury mam już mniej niż 10 lat , a z drugiej czuje ze może mi wtedy wcale dobrze nie być....
Głaski dla Koteczek!

Anna2016

 
Posty: 10489
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pon lip 01, 2019 10:50 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Anna2016 pisze:Z jednej strony ciesze się ze do emerytury mam już mniej niż 10 lat , a z drugiej czuje ze może mi wtedy wcale dobrze nie być....
Głaski dla Koteczek!

Dziękujemy! Jak mi nerwów starczy do kompa to zaraz wstawię kilka fot.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35343
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 01, 2019 11:31 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Notka i jej goły brzuszek...
ObrazekObrazekObrazek
A tu ukruzone wąsiki Nocine
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Notka i negocjacje na korytarzu o podgryzanie draceny - ona stoi łeb zadziera lub kroczy dookoła kwiata i gadamy. Notka prosi, ja nie pozwalam :mrgreen:

ObrazekObrazekObrazek
Gdy wychodziłam na szukanie Bobiego - stanęła i miauczała, znowu idziesz???
Obrazek
Poranny sen
Obrazek

Nutka je śniadanie :ryk:
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Notka z Milenką
Obrazek

Milenka - w trakcie głaskania..
ObrazekObrazekObrazek
łysa łapka od wewnątrz..
Obrazek
ObrazekObrazek
zęby do leczenia... :(
ObrazekObrazek

Wieczorem...
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35343
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 01, 2019 12:37 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

jolabuk5 pisze:Oby Bobiś wrócił - i najlepiej żebyś to Ty się do tego przyczyniła - oj przydałby się taki pozytyw w Twoim życiu! Kciuki nieustanne! :ok: :ok: :ok:

Bobi w domu.
Wprawdzie nie ja się do tego przyczyniłam, ale dobrze, zę jest pozytywne zakończenie sprawy, w której brałam jakis tam udział..
I dobrze ze jest, bo ja nie bardzo juz w tym tyg mogłam pomóc..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35343
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, jolabuk5 i 171 gości