(4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię (*)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 03, 2019 9:30 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

jolabuk5 pisze:Sama piszesz te wiersze? Fajne są!

Nie :D no co Ty , to piosenka Andrzeja Poniedzielskiego.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lip 03, 2019 9:36 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Spóźniłam się - i dziewczyny wlazły do kuwety. Jeszcze została na dzisiaj Nutka, ale z nią jest najtrudniej.
Sprawa robi się nieco pilna, bo... dzisiaj któras mi obsikała kołdrę. To już mało fajne. Nie wiem która, bo wszystkie spały w drugim pokoju..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lip 03, 2019 11:11 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Nie jest prawdą, że moje koty nie zauważyły czy nie przejęły się brakiem DeeDee. Wystarczyło, że dzisiaj po obserwowałam je przytomnym wzrokiem. Wszystkie kładą się w jej ulubionych miejscach, a Notka dzisiaj stała przed transporterem,w którym Dee lubiła spać i patrząc do środka miauczala.
Skończył się feliway prezent od gusiek1. RC calm juz nie daje, Notka ma straszne uczulenie,nawet na strupki na łapkach. Pomału wracam do eliminacyjnej diety.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lip 03, 2019 12:53 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Wątek się zbliża ku końcowi. I jednocześnie dzisiaj nadałam bieg sprawie Mamy.
Wysłałam dokumenty do nfz, izby pielegniarskiej, dyrekcji pogotowia ratunkowego. Bo wszyscy popełnili duże błędy. Jeszcze została mi wizyta u Rzecznika Praw Pacjenta.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lip 03, 2019 13:14 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Alergia i stres :(

Anna2016

 
Posty: 10471
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Śro lip 03, 2019 13:16 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Anna2016 pisze:Alergia i stres :(

U Notki? Masz rację. Jadla wszystko to czego nie powinna,co było ważne z innych względów. O jej pęcherz się trochę boje,przeciez po śmierci Miki miała straszny krwiomocz.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lip 03, 2019 17:25 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Wiadomo,ze kot oddaje mocz wtedy gdy człowiek kompletnie nie ma czasu zanieść go do labu,ma godzinę do wyjścia i cztery sprawy do załatwienia. Oczywiście Notka jest priorytetem,ale spraw nie odlozylam po Halama telefonami i Smsami wiec rozpaczliwie szukałam weta który przyjmie próbkę do badania... życie..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lip 03, 2019 18:45 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Mocz kota zrobi każde laboratorium ludzkie. Tylko potem wet musi popaczać na wynik
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Śro lip 03, 2019 20:23 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Łapię Zuni sio na taką małą chochelkę do sosu - jak się usadowi w kuwecie to szybko wkładam pod ogonek i czekam aż naleje... :)
Kropka XL opowiadała w szpitalu, że ma takie małe szufelki jakby, podobne (tylko małe) do tych co w Biedronce są do nabierania np suszonych owoców, orzechów itp i to podkładała pod ogonki w trakcie sikania...

Anna2016

 
Posty: 10471
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Śro lip 03, 2019 23:42 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

W popłochu nawet nie wiem gdzie mam lub ludzki :mrgreen: moczyk oddany. Wracam do domu niedługo i zerkne czy jest wynik. Nieco się denerwuje.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 04, 2019 1:04 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Oby było dobrze! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60405
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 04, 2019 1:25 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Wyniku nie ma. Ale to Notka jest autorką tych dużych sików i częstych - trzy razy dzisiaj była przy mnie w kuwecie. Dobrze, że to jej zrobiłam badanie. Zobaczymy.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lip 04, 2019 6:42 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Nareszcie Was znalazłam :ok: :ok: :ok:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lip 04, 2019 7:57 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

Może zaziąbiła sisiorkę :201461
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Czw lip 04, 2019 8:56 Re: (4) Mika(*),Tato(*),Mama(*),Szarcia(*),Deesiu kocham Cię

majencja pisze:Może zaziąbiła sisiorkę :201461

Ale to wtedy chyba by sikala często i malo,co? Czy niekoniecznie? Z drugiej strony cały czas lize wręcz wygryza pupę i brzuch,teraz tez,lezy obok mnie...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 489 gości