Ryszard i jego problemy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lut 08, 2019 9:27 Re: Ryszard i jego problemy

Początkowo patrząc na te wyniki tarczycy zaczęłam się zastanawiać czy to niedoczynność? Ta wydzielina by pasowała do tego... Gdy przyszły wyniki moczu, rozmawiałam z kilkoma weterynarzami i są zdania że to układ moczowy, a nie tarczyca.

Monika.Napieralska

Od: Śro lut 06, 2019 13:42

Post » Pt lut 08, 2019 10:36 Re: Ryszard i jego problemy

Jak zobaczyłam te wyniki tarczycy w pierwszym poście , to pomyślałam o nadczynnosci, bo w moim laboratorium norma T4 jest od 1 do 3, a norma ft4 od 0,6 do 4,7, zwłaszcza,że mój kot Katinek przy nadczynnosci tarczycy też wylizywał sobie brzuch w dolnej części tak, ze mial mocno sierść tam przerzedzoną i też tracił szybko na wadze. Ale widać u Ciebie są inne jednostki i inny prawidłowy zakres, więc to nie to.

Wiem jakie to frustrujące gdy kotu coś dolega i nie wiadomo dokladnie co. Ja ostatnio przez połtora miesiaca nie mogłam zdiagnozować przyczyny ostrej przewlekłej biegunki o kota Pana Tadeusza, wet był bezradny. Dzięki czytaniu miau i podpowiedziom jakie badanie zrobić udało się zwierzaka w koncu wyleczyć. Może ktoś tutaj jeszcze coś wymyśli.
„ Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty. ” (Albert Schweitzer)

Norma0204

Od: Wto sie 18, 2015 16:55

[poprzednia]