Kot, dzieci i problemy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 14, 2019 18:11 Re: Kot, dzieci i problemy

Nie izolowalam go profilaktycznie tylko po tym jak zaczął atakować. Od początku jak karmilam to glaskalam kota, ale on nie chciał siedzieć obok tylko koniecznie chciał na kolana. Wchodził na dziecko, raz się przyczepil pazurami do dziecka, żebym go nie zrzucila. Potem już się bałam karmić przy nim. Ja naprawdę się starałam.
Ogłoszenie jest, nawet dzisiaj dzwoniła Pani, która chce go wziąć! Poradzcie proszę jak sprawdzić czy nowy dom jest ok? Mam się opierać tylko na swojej intuicji? Co zrobić żeby pomóc kotu lepiej znieść rozstanie?

marta_w

 
Posty: 5
Od: Pon sty 28, 2019 13:59

Post » Pt lut 15, 2019 14:49 Re: Kot, dzieci i problemy

Mądre głowy!
Widać, że kobita chce.
Nie ucieka z wątku, jak niektórzy.
Pomóżmy jej.

Powinnaś odbyć wizytę, tak jak wyadoptowujące wolontariuszki i ocenić dom pod kątem głównie unikanie zagrożeń dla kota, jak osiatkowanie okien/okna.

Może masz w okolicy kogoś z fundacji i może pomóc taką wizytę z tobą odbyć? Poszukaj.
Ja sama zaadoptowałam i miałam taką wizytę, ale mało się znam i doświadczenie tutaj bardzo pomoże.

gizmo22

 
Posty: 171
Od: Wto lis 29, 2016 8:39

Post » Pt lut 15, 2019 14:56 Re: Kot, dzieci i problemy

Jeśli jesteś pewna, że chcesz kota oddać bo zrobiłaś wszystko co mogłaś by pomóc mu na miejscu to idź, pogadaj z tą panią. Ja Ci wierzę, że jest tak jak opisujesz. Szkoda kota ale i szkoda was. Jest też i taka możliwość, że kot odetchnie będąc jedynakiem, bez dzieci i innych kotów. Może tego mu trzeba.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob lut 16, 2019 3:34 Re: Kot, dzieci i problemy

Jeśli to Warszawa mogę zrobić w weekend z Tobą taką wizytę , jeśli nie Warszawa to podaj na pw numer telefonu, to zadzwonię i opowiem co i jak.

gusiek1

 
Posty: 1662
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jodanka, Zeeni i 326 gości