Łódź-FFA 2019 - beznadziejne, budżet obywatelski -> str.11

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 02, 2019 19:20 Re: Łódź-FFA 2019 - beznadziejne, budżet obywatelski -> str.

Może ktoś przypadkowo kliknął? Bo powodu zadnego nie widzę!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

Od: Nie paź 16, 2005 14:56

Post » Śro paź 02, 2019 21:10 Re: Łódź-FFA 2019 - beznadziejne, budżet obywatelski -> str.

Ja w początkach swojej "kariery" na Miau wcisnęłam ten trójkąt z wykrzyknikiem umieszczony obok przycisku "cytuj". A wszystko dlatego, że na innym forum w tym miejscu znajdował się przycisk "cytowanie selektywne" i tak siłą rozpędu i przyzwyczajenia... Całe szczęście, że nikt na moje zgłoszenie nie zareagował. Może i w tym przypadku komuś się coś pomerdało, chociaż z drugiej strony niektórzy mają takie odbicia, że ciężko za nimi trafić. Zmień tytuł, przestaw parę zdań i opublikuj jeszcze raz.

Necz

Od: Nie wrz 03, 2006 11:06

Post » Czw paź 03, 2019 22:00 Re: Łódź-FFA 2019 - beznadziejne, budżet obywatelski -> str.

Na fb zgłoszenie jakiegoś posta to dość męczący proces, trudno to zrobić przypadkiem.
Poza tym fb to takie... powiedzmy łagodnie: dziwne środowisko, zarządzane według widzimisię wybranych osób. W związku z tym kiedyś na grupie naukowej, zatytułowanej naukowo, ocenzurowano słowo: "macica" jako obraźliwe oraz zdjęcie oskubanego kurczaka jako promujące nagość.
Post mógł być więc wykreślony z wielu powodów: nieprzychylnego komentarza wobec Animal Patrol, z powodu zdjęć albo trudnego pytania pozostawionego na koniec.
Obrazek

Stomachari

Od: Sob kwi 16, 2016 21:29

Post » Sob paź 05, 2019 6:52 Re: Łódź-FFA 2019 - beznadziejne, budżet obywatelski -> str.

Wg informacji osoby prowadzącej blog zniknęły WSZYSTKIE linki prowadzące do tekstów z bloga.

Z FB odpowiedż automatyczna..

Temat drążony...

Szczerze mówiąc - śmiech pusty. Drastyczne zdjęcia? Kwestia względna, ale wg mnie publikowane są dużo ostrzejsze, Ktoś sie obraził? Kto? Karmicielka rozmnażaczka czy Animal Patroł olewajacy koty? Prawda aż tak zabolała?

Przegięcie w rozumieniu "poprawności politycznej"?

Tak a propos, wczoraj przypadkiem oglądałam dziennik tv publicznej i pomyje wylewane na polityków jakiegoś ugrupowania - nie mam pojęcia o polityce, o partiach, nie znam nazwisk - ale niedobrze mi się robiło - nie od wyciąganych egoistycznych i ordynarnych tekstów, tylko od tego, że jakaś partia zniża sie do wyciągania trakich nagrań... Byle tylko wygrać - każda metoda dobra.... Skutek - zagłosuję na kogokolwiek, ale nie a autora tego programu.
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Od: Śro cze 29, 2005 13:55

Post » Pt paź 11, 2019 10:10 Re: Łódź-FFA 2019 - beznadziejne, budżet obywatelski -> str.

Obrazek

Tak na szybko na razie wrzucam, kot zaginął na początku września :evil:
Był widywany, ale nikt go nie szukał, może działki? :arrow: to tak w kierunku wiesiaczek

wieczorem napiszę więcej
Obrazek

andorka

Od: Wto kwi 25, 2006 22:33

Post » Pt paź 11, 2019 21:30 Re: Łódź-FFA 2019 - beznadziejne, budżet obywatelski -> str.

Kurde,
jak szukaliśmy czarnego syberyjczyka kota ten rudzielec był widywany. Zaginęli w podobnym czasie, Rufus też ewakuował się z okna na I piętrze.
Też został oddany pod opiekę na czas wyjazdu (czarny miał przeczekać końcówkę ciąży właścicielki).
Rodzice zaufali synowi :evil:
Chłopak go nawet nie próbował szukać.

Różni ludzie rudego widywali, ale nie było do kogo przekazać informacji. Ja też go widziałam, ale nawet nie wiedziałam, że to uciekinier :(
U nas na osiedlu mało kotów luzem łazi, więc taki ognisty tym bardziej rzuca się w oczy.
Ogłoszenia pojawiły się wczoraj...

NIE RO-ZU-MIEM
Obrazek

andorka

Od: Wto kwi 25, 2006 22:33

[poprzednia]