Temp niereagująca na antyb.bolące opuszki łapek, co to?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 20, 2019 22:15 Re: Temp niereagująca na antyb.bolące opuszki łapek, co to?

Znalazłam już tu na miejscu do wypożyczenia, ale muszę jutro się zorientować, jak z możliwością oddania i jaki termin by mi dali. Jeśli byłoby to możliwe na początku lutego, to poproszę Cię- dziękuję za propozycję.
Muszę coś zrobić skutecznego, bo prawie od miesiąca nie wychodzę od weta i nadal jestem dalej niż bliżej. Niby mija, a potem wybucha ze zdwojoną siłą. A że Szarek miał ciężki start w życiu, to i podatność na choróbska większa.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7110
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie sty 20, 2019 22:46 Re: Temp niereagująca na antyb.bolące opuszki łapek, co to?

maczkowa pisze:Znalazłam już tu na miejscu do wypożyczenia, ale muszę jutro się zorientować, jak z możliwością oddania i jaki termin by mi dali. Jeśli byłoby to możliwe na początku lutego, to poproszę Cię- dziękuję za propozycję.
Muszę coś zrobić skutecznego, bo prawie od miesiąca nie wychodzę od weta i nadal jestem dalej niż bliżej. Niby mija, a potem wybucha ze zdwojoną siłą. A że Szarek miał ciężki start w życiu, to i podatność na choróbska większa.

Maczkowa, pytałam w stowarzyszeniu Bolesławieckie Koty. Oni mają feliserin. Kupowali z Niemiec od koleżanki Milvy w grudniu, a od nich kupiła nasza fundacja. Mogą odsprzedać jedną fiolkę. Cena ok 100 zł.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie sty 20, 2019 22:57 Re: Temp niereagująca na antyb.bolące opuszki łapek, co to?

bardzo chętnie skorzystam, dziękuję :1luvu: odezwę się jutro rano :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7110
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie sty 20, 2019 23:08 Re: Temp niereagująca na antyb.bolące opuszki łapek, co to?

maczkowa pisze:bardzo chętnie skorzystam, dziękuję :1luvu: odezwę się jutro rano :)

Masz PW
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 284 gości