sanacja paszczy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 20, 2019 9:58 Re: sanacja paszczy

Nie godzę się na rwanie bez RTG. Wolę zapłacić więcej (a zapłaciłam krocie za usunięcie wszystkich zębów u 2 kotów- kredyt poszedł :placz: )niż rwać bez niego. Co kotu po takim wyrywaniu, gdy idzie w cążki TYLKO ząb? Co z korzeniami co zostają ? Odpryski? Odezwą się wcześniej czy później. Bez RTG wet nie wie czy jakiegoś okrawka nie zostawił.
Jestem za opcją usuwania wszystkiego.Wcześniejsi weci (w tym Jodkowska) nie godzili się na to. Przy stole operacyjnym nie stoję więc nie zmuszę. A my wracaliśmy za pól roku z dalszymi. Przy ostatnich postawiłam się i pilnowałam na amen. Nawet kłów nie pozwoliłam zostawić.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sty 20, 2019 11:51 Re: sanacja paszczy

Bruna, jeśli nie było RTG to niestety teraz już być musi. Tak jak wspomniała ASK@, mogły już po poprzednim rwaniu zostać fragmenty korzeni i odpryski. Bez RTG wet tego nie będzie wiedział. Na dodatek wet nie wykazał się zbytnio, wiedząc, że wszystkie zęby nie są w dobrym stanie i nie wyrywając ich za jednym zamachem.
Ja bym zabrała kota do prawdziwego dentysty by oszczędzić mu cierpienia. Trzeba usunąć wszystko i musi to zrobić ktoś z kwalifikacjami.

Moja przyjaciółka z Piły z kotkami jeździła na sanację do dr Karasia do Poznania, bo nigdzie u siebie w okolicy nie znalazła nikogo kompetentnego ze sprzętem i odpowiednim przygotowaniem stomatologicznym.

EDIT: Literówki ;)
Ostatnio edytowano Nie sty 20, 2019 13:29 przez milva b, łącznie edytowano 2 razy
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie sty 20, 2019 12:19 Re: sanacja paszczy

koleżanka z Warszawy też przyjechała do Karasia - kociak "odpad z pseudo" miał mega klopoty z całą szczęką.

Jeszcze dodam, że kocie zęby na ogół psują się od korzenia - sam ząb jest wizualnie ok, a w szczęce masakra.

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15059
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 429 gości