POMOCY Co oznaczają te objawy?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 28, 2018 3:37 POMOCY Co oznaczają te objawy?

Wczoraj kot wrócił do domu poturbowany, ledwo się ruszał, ciagle leżał. Dziś to samo, ale chociaż wyszedł załatwić potrzebę. Ciągle leży, ma zamknięte oczy widzę delikatna ranę przy pysku - jakby pazur wbity przez innego kota. Slady piachu i siersci na grzbiecie. Ciągle śpi, przy dłuższym dotykaniu trzesie się i miałczy. Po dotknieciu pyszczka odskakuje. Ma też odsłonięte szyjki zębowe, i lekko wystawia język. Jedzenie sprawia mu ból, i nie zauważyłem żeby się napił. Niestety nieszczepiony, moi rodzice nie chcą tego zrobić, nawet jeśli mowie ze mogę to oplacic, nie wiem czy to z braku ich czasu czy jak.
Proszę o pomoc, kotek zawsze mnie przytulal, i od urodzenia nieważne w jakiej pozycji, ważne żeby przy mnie, nawet do góry nogami, a teraz siedzi i mam wrażenie że umiera. Jedyna ważna istota w moim życiu.

ziomek111

 
Posty: 1
Od: Pt gru 28, 2018 3:00

Post » Pt gru 28, 2018 11:27 Re: POMOCY Co oznaczają te objawy?

ziomek111 pisze:Jedyna ważna istota w moim życiu.

To czemu go jeszcze nie wziales do weterynarza? Kot cierpi, a Ty sie konsultujesz z internetem. Biegnij na cito do weta!
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Pt gru 28, 2018 15:11 Re: POMOCY Co oznaczają te objawy?

ziomek111 - domyślam się że jesteś jeszcze niepełnoletni i to dosyć mocno?
Co Twoi rodzice na stan kota??
Najprawdopodobniej miał jakiś wypadek, możliwe że potrącił go samochód, bez pomocy lekarza prawdopodobnie umrze :(
Masz szansę przekonać rodziców by pojechali z nim do lekarza??

Blue

 
Posty: 23494
Od: Pt lut 08, 2002 19:26




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 272 gości