Drapanie uszu i potrząsanie lebkiem

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 27, 2018 18:49 Drapanie uszu i potrząsanie lebkiem

Moja kocica od 2 dni jest nieswoja. Co chwilę drapie lewe ucho i często potrząsa łebkiem. Nie chce dać się dotknąć w okolice ucha- ucieka, ale nie płacze podczas dotyku. Mimo to łasi się i mruczy ale aktywność fizyczna jest znacznie mnieksza. Całe dnie przesypia pod kocem lub kołdra. Niewiele je, 2 razy miała biegunkę. Nie ma żadnego wycieku z ucha, żadnych zmian, ran, zadrapań ani świerzbu . Co może jej być?

KotZmija

 
Posty: 8
Od: Nie sie 05, 2018 15:29

Post » Czw gru 27, 2018 19:13 Re: Drapanie uszu i potrząsanie lebkiem

KotZmija pisze:Moja kocica od 2 dni jest nieswoja. Co chwilę drapie lewe ucho i często potrząsa łebkiem. Nie chce dać się dotknąć w okolice ucha- ucieka, ale nie płacze podczas dotyku. Mimo to łasi się i mruczy ale aktywność fizyczna jest znacznie mnieksza. Całe dnie przesypia pod kocem lub kołdra. Niewiele je, 2 razy miała biegunkę. Nie ma żadnego wycieku z ucha, żadnych zmian, ran, zadrapań ani świerzbu . Co może jej być?

Myślę, że najdokładniejszą odpowiedź dostaniesz od weterynarza, który kota obejrzy.
Obrazek

andorka

 
Posty: 13131
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Czw gru 27, 2018 19:56 Re: Drapanie uszu i potrząsanie lebkiem

również otoscopem
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Czw gru 27, 2018 22:11 Re: Drapanie uszu i potrząsanie lebkiem

Idź z kotem do weta przez internet go nie wyleczymy .Może mieć zapalenie ucha ,świerzb ,ciało obce w uchu lub sto innych dolegliwości

agga80

Avatar użytkownika
 
Posty: 237
Od: Czw mar 12, 2015 13:09




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, indianeczka, magnificent tree, ryniek, Zeeni i 484 gości