Warszawa Modlin - potrzebny DT na kilka dni po sterylce

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto gru 25, 2018 19:58 Warszawa Modlin - potrzebny DT na kilka dni po sterylce

Kochani, piszę tutaj w dość nietypowej sprawie... Mieszkam na śląsku i nie jestem w stanie pomóc tam na miejscu, a sprawa ma się następująco.
Moja bliska koleżanka opowiedziała mi o kotce, która przybłąkała się na domki właśnie w Modlinie. Została tam powiedzmy przygarnięta, ale jest to kot wychodzący, konkretnie kotka. Z tego co wiem u weta byli, kotka zdrowa, odpchlona, odrobaczona. I teraz najważniejsze - kwestia sterylizacji...
Kotka nie zostanie wysterylizowana, bo kota trzeba po sterylizacji przetrzymać w domu kilka dni, a kotka do kuwety nie robi, więc sterylizacji nie będzie

co będzie z kociętami na wiosnę.... :strach:
obok z sasiadów też kotka nikt nie wysterylizuje, jedni mają szczeniaki, inni kocięta po swojej kotce to nie są ludzie z naszym podejściem.
Dlatego, można znajdzie się ktoś kto przetrzymałby Ritke w klatce przez kilka dni, może kotka załapie kuwetę, nikt Jej nie nauczył bo kuwetę jej postawiono, ale nikt Jej nie włożył do Niej, jak kot chce na dwór miauczy i wychodzi.,...

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Wto gru 25, 2018 22:34 Re: Warszawa Modlin - potrzebny DT na kilka dni po sterylce

Mogą się zgłosić do Koterii.
Sterylizacja kotki właścicielskiej kosztuje tam 110 złotych.
Przetrzymanie kotki 15 złotych na dzień.
Można też zadzwonić do kierownika Koterii i spytać o możliwość bezpłatnej kastracji i przetrzymania dla tej kotki, skoro została przygarnięta.
Telefon jest na stronie Koterii.

Inny sposób, to pożyczyć klatkę wystawową, wykastrować kotkę i po kastracji przetrzymać w klatce przez 7 dni.
Klatkę mogę pożyczyć, ale ktoś musiałby po nią przyjechać samochodem, bo to spory i ciężki sprzęt.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob gru 29, 2018 11:22 Re: Warszawa Modlin - potrzebny DT na kilka dni po sterylce

dzięki :1luvu: przekazałam namiary mam nadzieje pojadą tam z kotem :)

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Silverblue i 213 gości