Obecność koronawirusa FIPV w plynie wysiekowym.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 07, 2018 16:03 Obecność koronawirusa FIPV w plynie wysiekowym.

Cześć.
Długo czekalem na wyniki badan bo tydzien. Przyszly wyniki mojego kota z idexxu na obecnosc rna wirusa wywplujacego fip w jego plynie wysiekowym. Niestety wirus jest w nim obecny i to jest obecna wlasnie ta zmutowana zlosliwa forma. Czy to juz jest ostateczny wyrok? To znaczy ze na pewno ma fip?

Lareth51

 
Posty: 1
Od: Czw gru 06, 2018 13:35

Post » Pt gru 07, 2018 22:32 Re: Obecność koronawirusa FIPV w plynie wysiekowym.

Niestety, bardzo mi przykro. Też na początku listopada pożegnaliśmy naszego 4-miesięcznego maluszka. Jeśli jeszcze Twój kotek jest w dobrej kondycji to walcz. Uważaj co podają dożylnie, bo u nas zaszkodził metronidazol, raczej poproś o steryd i osłonowo na wątrobę. Zapytaj lekarza o FOSPRENIL lub eksperyment ze Stanów GC376, jest bardzo drogi i trzeba czekać, ale zawsze warto próbować walczyć jeśli jest czas. U nas go zabrakło... Trzymam kciuki.

Magda1973

 
Posty: 10
Od: Wto lis 20, 2018 10:27

Post » Sob gru 08, 2018 8:29 Re: Obecność koronawirusa FIPV w plynie wysiekowym.

Magda1973 pisze:Niestety, bardzo mi przykro. Też na początku listopada pożegnaliśmy naszego 4-miesięcznego maluszka. Jeśli jeszcze Twój kotek jest w dobrej kondycji to walcz. Uważaj co podają dożylnie, bo u nas zaszkodził metronidazol, raczej poproś o steryd i osłonowo na wątrobę. Zapytaj lekarza o FOSPRENIL lub eksperyment ze Stanów GC376, jest bardzo drogi i trzeba czekać, ale zawsze warto próbować walczyć jeśli jest czas. U nas go zabrakło... Trzymam kciuki.


viewtopic.php?f=1&t=187707
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, Necz i 145 gości