Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy! JEEEEST!!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 05, 2019 10:21 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy! JEEEEST!!!

Dorota pisze:
MalgWroclaw pisze:Zniku powinien mieć już inne imię.


Tak


tak! na nowe życie :) i żeby nie kusić losu
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie sty 06, 2019 13:46 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy! JEEEEST!!!

Zniku się relaksuje 8)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak pisałam wcześniej, musi być izolowany od reszty kotów, bo chce je zamordować ;)
W związku z tym siedzi sam w pokoju, jęczy bo chce człowieka i marudzi, bo się nudzi, Jak tylko wchodze do pokoju i coś tam w nim robię, uspokaja się. Jak siadam, przychodzi położyć się obok i zasypia. On chce mieć człowieka na oku!

Myslę, ze bez względu na wyniki badań i jego stan, powinien jak najszybciej znaleźć dom, gdzie będzie jedynakiem i będzie miał człowieka przez wiekszą część dnia.
Ponieważ i tak przez cały czas jak był w ostatnim domu to ja opłacałam leki i weta, myslę, ze będę szukać dla niego DT, który da "siebie", a ja przejmę utrzymanie Znikotka. Dom, który będę miała pod ręką, żeby móc w każdej chwili podjechać i pomóc (zabrać do weta itp). Idealni byliby starsi ludzie, którzy już boją się brać kota na stałe - mogliby mieć Znikota bez strachu, ze zostanie sam gdy ich zabraknie i bez strachu, ze nie poradzą sobie w razie choroby kota.
Wiem, ze to wręcz nierealne życzenie, bo sensowne domy tymczasowe są już zakocone, a on musi być sam :roll: No ale cuda do Znikotkowa specjalność, więc kto wie ;)
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Nie sty 06, 2019 13:59 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy! JEEEEST!!!

Koteczku jedwabisty, na pewno ktoś Cię pokocha.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)


Post » Nie sty 06, 2019 14:05 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy! JEEEEST!!!

Słodziak :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Nie sty 06, 2019 16:52 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy! JEEEEST!!!

Avian pisze:Obrazek



Znikotek domowy :love: :love: :love:

miltonia

 
Posty: 1181
Od: Wto maja 08, 2007 18:29
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie sty 06, 2019 17:20 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy! JEEEEST!!!

Śliczny aksamitny kotek. A jest szansa na integrację z pozostałymi kotami?

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie sty 06, 2019 18:04 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy! JEEEEST!!!

aga66 pisze:Śliczny aksamitny kotek. A jest szansa na integrację z pozostałymi kotami?


Nie sądzę. Próbowałam ale on na widok kota dostaje dzikiego wzroku i leci nakręcony bez ostrzeżenia ...
Będę pracować nad nim ale czarno widzę :roll:
Moze kociaka by nie tknął.
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Nie sty 06, 2019 20:12 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy! JEEEEST!!!

Avian pisze:Myslę, ze bez względu na wyniki badań i jego stan, powinien jak najszybciej znaleźć dom, gdzie będzie jedynakiem i będzie miał człowieka przez wiekszą część dnia.
Ponieważ i tak przez cały czas jak był w ostatnim domu to ja opłacałam leki i weta, myslę, ze będę szukać dla niego DT, który da "siebie", a ja przejmę utrzymanie Znikotka. Dom, który będę miała pod ręką, żeby móc w każdej chwili podjechać i pomóc (zabrać do weta itp). Idealni byliby starsi ludzie, którzy już boją się brać kota na stałe - mogliby mieć Znikota bez strachu, ze zostanie sam gdy ich zabraknie i bez strachu, ze nie poradzą sobie w razie choroby kota.
Wiem, ze to wręcz nierealne życzenie, bo sensowne domy tymczasowe są już zakocone, a on musi być sam :roll: No ale cuda do Znikotkowa specjalność, więc kto wie ;)


Trzymam kciuki za cud. :ok:
Moi znajomi znaleźli taki dom dla swoich dwóch kotów za pomocą papierowych ogłoszeń w swojej okolicy.
Trafili na bardzo fajnego starszego pana rencistę, który nie mógł sobie pozwolić na utrzymanie kota, a bardzo chciał kota mieć.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Nie sty 06, 2019 20:23 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy! JEEEEST!!!

A temu kotu jakieś jajko się nie zostało? Nie jest wnętrem? Bo zachowuje się jak niekastrowany. Miałam takiego, to wiem. Reszta stada robiła pod siebie ze strachu, gdy udało mu się wylecieć z jego pokoju.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Nie sty 06, 2019 20:38 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy! JEEEEST!!!

Nie, nie był wnętrem. Normalnie kastrowany.
Na wolności trzymał sie zawsze z dala od kotów, nie szukał zwady, w domu jednak nie ma jak trzymać się na dystans.
Może to zazdrość o człowieka? Jest dość zaborczy.
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Sob sty 12, 2019 22:39 Re: Poznań : zaginął Znikotek. Potrzebuję pomocy! JEEEEST!!!

Znikotek czuje się dobrze, mam nadzieję, że już zapomniał o przeżyciach ostatnich 2 miesięcy.

Ostatnio był u mnie na wakacjach w lipcu (przez tydzień) - widzę ogromną różnicę w jego zachowaniu wtedy i teraz. To spokojniejszy kot, już nie taki pobudzony jak wcześniej. Przynajmniej nie cały czas ;)
A najważniejsze - dzieje się kolejny cud na moich oczach - Zniku potrafi przejść spokojnie obok moich kotów 8O W szelkach, na smyczy na razie, bo muszę mieć go pod kontrolą, ale jest nieźle.
Będę mu jednak szukać nowego domu - nie mogę zostawiać każdego kota, kolejny sprawi, ze nie będę mogła pomóc następnemu ...
Jedno jest pewne - musi to być dom wyjątkowy. Sprawdzony. Najlepiej znajomy ...

Ten wątek swoją rolę spełnił wiec chyba przeniesiemy się do wątku, gdzie poprzednio szukałam Znikotkowi domu. Jak myślicie?

Zniku (reszta fotek w jego wątku adopcyjnym)
Obrazek
Link do wątku na Kociarni :
viewtopic.php?f=13&t=168749&start=345
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], luty-1, skaz, taizu i 225 gości