Kot gryzie gosci

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 23, 2018 23:51 Kot gryzie gosci

Witam
Mamy problem z naszym kotem , toleruje tylko członków rodziny i gdy przyjdzie ktoś obcy kot wariuje ,w sobotę rzucił się na koleżankę na twarz, portal ja całą ogólnie masakra , mamy w domu małe dzieci kot nigdy nas nie zaatakował ale po ostatniej akcji boimy się o dzieci .
Jak sobie poradzić z tym problemem
Pozdrawiam

dudajazz

 
Posty: 1
Od: Pt lis 23, 2018 23:37

Post » Sob lis 24, 2018 6:01 Re: Kot gryzie gosci

Jak nigdy Was nie zaatakowal, to czego sie boicie? :201436
Nie pomyslalas, ze kolezanka mogla wniesc na sobie obcy zapach, np psi, i dlatego kot sie wystraszyl? Albo zwyczajnie boi sie obcych i powinien byc izolowany w innym pokoju na czas na czas wizyt gosci? Kot to też żywa, czujaca istota.
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Sob lis 24, 2018 7:31 Re: Kot gryzie gosci

"ją całą" - wow! To nie kot, tylko pies, i nie gości tylko kości.
dudajazz :roll:

Zilvana

 
Posty: 364
Od: Nie sty 20, 2013 17:33
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post » Sob lis 24, 2018 10:11 Re: Kot gryzie gosci

A mogę zapytać co ta koleżanka wyczyniała? Przykro mi ale nie wierzę, że bez powodu rzucił się na kobietę. Chyba deczko przesadasz z tym krwawym poranieniem. Opisz wszystko ze szczegółami bo teraz to za mało info jest by coś poradzić. Ale prawdę napisz.
Kot was nie atakuje więc w tym wypadku problemu nie widzę. Może znajoma jest chora, głośna, agresywna w zachowaniu, była na rauszu, nie lubi zwierząt...
Piszesz że kot rani gości. Ale z opisu wynika, że to był pierwszy raz. Więc jak z tym jest?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lis 26, 2018 19:55 Re: Kot gryzie gosci

Zgodze się z ASK@
Mój Bilu nie jest szczególnie towarzyski, wręcz unika gości, zwłaszcza tych, których nie zna. Tak się chowa gdy są goście, jakby kota nie było w domu. Z reguły wskakuje na prysznic w łazience. Raz rzeczywiście bardzo prychał na wnuczkę mojej znajomej, ale tylko dlatego, że znalazła go na prysznicu i chciała go zmusić do zeskoczenia na dół waląc w szybę prysznica wędką-zabawką. Kot był bardzo zestresowany. Gdy zeskoczył biegała za nim z piskiem. W końcu był tak zdezorientowany, że stanął na środku łazienki przy prysznicu i nie pozwolił wejść mojej koleżance (babci dziewczynki) do toalety za potrzebą - tak syczał i tak się najeżył. Miał jednak ku temu powód.
Moim zdaniem koty na obcych w domu nie reagują agresją bez powodu. Mój zrobił tak w momencie zagrożenia. Normalnie zawsze chowa się przed nieznanymi mu gośćmi nie robiąc nikomu żadnej krzywdy.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon lis 26, 2018 20:02 Re: Kot gryzie gosci

Wieki temu byla u nas kotka, generalnie dosc rozrywkowe poldiable.
Raz jeden przyszedl do ojca znajomy, grzecznie usiadl na kanapie.
Kocica rozpedzila sie z drugiego pokoju, wpadla gosciowi na kolana, natrzaskala go po twarzy lapami i poszla, bardzo z siebie zadowolona. Szczescie, ze natlukla lapami, bez wystawionych pazurow.
Gosciu w szoku, szukal lustra, bal sie, ze ma podrapana twarz, a zona nijak w historie nie uwierzy.
Naprawde, czlowiek nic nie zrobil, przywital sie, grzecznie wszedl i siedzial...

FuterNiemyty

 
Posty: 3602
Od: Pt gru 01, 2017 11:58




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 303 gości