Czy to wścieklizna?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 26, 2018 20:08 Re: Czy to wścieklizna?

karoo2910 pisze:
katarzyna1207 pisze:
karoo2910 pisze:Wiem, że powinnam iść je wykastrować, ale 1 pieniądze będę miała dopiero w grudniu a 2 może trochę też to odwlekłam w czasie bo trochę szkoda mi tego, że koty będą osowiałe, niechętne do zabawy :/ no, ale jeśli miałoby to pomóc to nie ma co czekać


8O 8O 8O Osowiałe bo wykastrowane???? To bzdura totalna ... moje wykastrowane czasami roznoszą mieszkanie, jak mają fazę "głupawki"... Po kastracji wręcz się rozkręciły, bo nie męczą je ruje czy ochota na dorwanie kotki w wiadomym celu ... :wink:



Ahh czyli, mój błąd, że sugeruję się wujkiem google :lol: a powiedz mi, jak Twoje koty przechodziły okres po kastracji? Czy powinnam sobie zarezerwować na ten czas jakieś wolne?


Przez pierwsze trzy dni kotki w kaftaniku siedziały w klatce kennelowej, żeby nie szalały za bardzo ... Tylko Zuzia, która miała depreję kaftanikową, była poza klatką, bo przez pierwsze 5 dni nie chodziła wcale, postawiona na łapoki przewracała się 8O Dopiero potem zaczęła chodzić, ale tylko do tyłu ... :twisted: Wszystko wróciło do normy po zdjęciu kubraka ...
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5570
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], ryniek, Silverblue i 488 gości