Młoda koteczka -dachowiec dziwnie sie porusza.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 11, 2018 22:56 Młoda koteczka -dachowiec dziwnie sie porusza.

Cześć wszystkim.
Opiekuje się dachowcami i dziś zauważyłam ,że młoda koteczka porusza się dziwnie,bardzo delikatnie stawia łapki,jakby się skradała cały czas. Nie biegła jak zwykle na jedzenie, z entuzjazmen ,szła bardzo ostrożnie,niewykluczone ,że ma trudności z wskoczeniem na wys.krzesła. Natomiast nie kuleje,wyciąga również grzbiet, jak zwykle.Udało mi się ją złapać ponieważ ,jak mi sie wydaje ,nie dała rady wyskoczyć przez bramę ,niemniej jednak warczała na mnie czego na ogół nie robi,czasem daje się wziąć na kolana i jest zadowolona z głaskania.
Dziś zjadła swoje porcje z apetytem .
Przyzwyczajam dachowce do jedzenia w pomieszczeniu więc zamknęłam ją ,żeby poobserwować i tez dla jej bezpieczeństwa.
Daje się głaskać ,gorzej z braniem na ręce ,pozwala podotykac nogi ,nawet mruczy,nie ma żadnych ran na ciele.
Co myślicie?
W najgorszym przypadku obstawiam złamanie?,ale czy to możliwe jesli kot nie utyka?

Markonela

 
Posty: 75
Od: Pt paź 21, 2016 19:04

Post » Pon lis 12, 2018 7:24 Re: Młoda koteczka -dachowiec dziwnie sie porusza.

A może zabrać ją do weta?

ewar

 
Posty: 54903
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lis 12, 2018 15:25 Re: Młoda koteczka -dachowiec dziwnie sie porusza.

Jeżeli chociazby podejrzewasz zlamanie, to zgadzam sie z ewar - zabierz ja do weta.
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

Post » Pon lis 12, 2018 23:23 Re: Młoda koteczka -dachowiec dziwnie sie porusza.

Do weta trzeba i to szybko. Koty doskonale maskują ból.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55321
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 210 gości