1m2 na kota. PUSZKIN za TM :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 21, 2019 19:09 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

Szalony Kot pisze:To dla niej może tez obrożę uspokajajaca? Skoro Tobisia tak odczarowala. ..

ale to nielogiczne. Ona nie jest zablokowana. Tylko albo kogos polubi, albo nie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35350
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt mar 22, 2019 22:44 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

Kropiszon jest z gruntu kotem dziwnym.... Ja nigdy nie potrafiłam jej odgadnąć. Pewnie Kotydwa i Dorcia poznały ją lepiej, bo miały z nią kontakt bezpośredni, na co dzień, ja tylko od czasu do czasu podczas wizyt, a że miłością do mnie nie pałała to wcale się nie dziwię, bo jednak wszystkim tym kotom dobrze się nie kojarzę. O ile na początku przynosiłam to, co najwazniejsze - JEDZENIE, to szybko mnie polubiły, ale jak zaczęły się wycieczki do weterynarzy, kastracje itp. zabiegi, szybko dały mi do zrozumienia, że już mnie nie lubią (z nielicznymi wyjątkami) :mrgreen:
Kropka na pewno była kotem z natury bardzo ciekawym wszystkiego, co się wokół dzieje, wszystko musiała zobaczyć, doglądnąć i osobiście sprawdzić. Ta ciekawość wyciągała ją do świata. Była też kotem bardzo aktywnym i zabawowym, lubiła rządzić w stadzie, ale znała też swoje miejsce, czyli byłą podporządkowana tym kotom, które jednak zdobyły sobie większy niż ona autorytet w stadzie. Na pewno byłą kotem górnym, półki, szafki, meble, wieszak bardziej jej imponowały niż dolne partie mieszkania, lubiła na wszystko patrzeć z góry. Była też kotem niezwykle upartym. Jak siedziała w oknie, to nie usunęła się nawet jak ja coś przy tym oknie robiłam, a i musiała zajmować tam miejsce sama, inne koty już nie dostępowały zaszczytu siedzenia obok, całe okno musiała mieć na wyłączność. Człowiek na jej względy musiał sobie zasłużyć i musiała mu zaufać na 100%.
Jednym słowem - kot z własnym, niepowtarzalnym charakterem. ALbo mu się coś spodoba, albo nie. Za kotami nie przepada, ale lepiej czuje się jednak w ich towarzystwie niż pozbawiona go zupełnie.

FELA w pełni przygotowana do wyjazdu.
Niedziela godz. (dopiero) 16.00 wyjazd, a droga dość daleka i na miejscu powinna być gdzieś około godz. 22.00. Późno, ale innego transportu nie udało się zdobyć.
Pan też w pełni przygotowany, feliway w kontakcie i czekamy.
Boję się, żeby nie posypała się zdrowotnie, z resztą powinna sobie poradzić.
Pan jest bardzo pozytywnym człowiekiem i myślę, że z czasem będzie im razem bardzo dobrze.

To są faktury za całość leczenia Puszkina. Patrząc na sumę to jest dużo, ale jak przeanalizuję te wszystkie wizyty, leki, kroplówki, sterydy, zabieg i wskrzeszanie kota z martwych to jednak warto zapłacić każde pieniądze za uratowanie życia.
I tak "kawałek" leczenia sfinansowała Fundacja, a resztę zapłaciłam. (Faktura przelewowa, bo zawsze takie biorę, ale zapłacona ;) )
Obrazek
Obrazek

No i teraz pozostało tylko czekać do niedzieli - Tobiś - przeprowadzka do nowego domu i Fela - podróż po nowe lepsze życie już na zawsze.
Teraz marzy mi się fajny domek dla Kropki i jej towarzyszy. Oby jak najszybciej znalazły domy i nie musiały już.....czekać na powrót kotydwa do domu :(

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Sob mar 23, 2019 7:32 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

:ok: :ok: :ok: :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob mar 23, 2019 17:07 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

Ogłoszenie Kropki jako Malwinki na Pragę Południe.
Mogę zmienić na inną dzielnicę/ inne miasto.

https://www.olx.pl/oferta/malwinka-bard ... ybDfT.html

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob mar 23, 2019 19:44 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

Baltimoore, znalazłam Kropkę-Malwinkę na OLX przed chwilą- mimo,że wyróżniona na 7 mej stronie.
ogłoszenie z 20 marca 23,18

Stąd wniosek, że wyróżnienia , szczególnie to 30-to dniowe trzeba podnosić.
Właśnie to zrobiłam czyli odświeżyłam. :201461

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3627
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Sob mar 23, 2019 20:14 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

taki kot jak Kropa to pozytywne wyzwanie dla każdego kociarza. Kot to nie pies i swój charakter ma. I bardzo dobrze. Koniec i Kropka. :1luvu:

SabaS

 
Posty: 4517
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Nie mar 24, 2019 7:57 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

egwusia pisze:Baltimoore, znalazłam Kropkę-Malwinkę na OLX przed chwilą- mimo,że wyróżniona na 7 mej stronie.
ogłoszenie z 20 marca 23,18

Stąd wniosek, że wyróżnienia , szczególnie to 30-to dniowe trzeba podnosić.
Właśnie to zrobiłam czyli odświeżyłam. :201461


Widziałam że ktoś odświeżył, bardzo dziękuje. :1luvu: Nadal jest na Twoim odświeżeniu.

Ogłoszenie jest przerobione z ogłoszenia Trzyłapki, może przyniesie szczęście, bo Trzyłapka z ogłoszenia innego kota w potrzebie pojechała wczoraj do domu klasy superlux, a nawet dom przyjechał po nią 300 km w jedną stronę i powrót, nie chcąc czekać do środy :ryk:

Ja biorę pakiety max, tam jest też 9 odświeżeń w pakiecie. Samo wyróżniane rzeczywiście niewiele daje, ważniejsze jest odświeżanie i ogłaszanie na pierwszej stronie.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie mar 24, 2019 11:20 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

I tak nastała TA NIEDZIELA

wielki dzień i dla TOBISIA i dla FELI.

    Obrazek

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3627
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Nie mar 24, 2019 12:43 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

Tobiś miał zieloną noc - spał między mną a moją córką, w towarzystwie nowego pingwina Tulisia. spakowany na przeprowadzkę i nową drogę życia - za godzinę Pan po nas przyjeżdża.
Fela wyjeżdża koło 16. Pan bierze jutro wolne na żądanie w pracy aby tylko być z kotką. Feliway już od czwartku w kontakcie, wszystko zakupione włacznie z wątróbką i mięskiem z biedronki.
Dorota cała w nerwach i w rozjazdach i bez netu

Joka2011

 
Posty: 206
Od: Sob wrz 12, 2015 21:19

Post » Nie mar 24, 2019 12:51 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

    Obrazek

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3627
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Nie mar 24, 2019 12:52 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

:ok: :ok: :ok: :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie mar 24, 2019 13:36 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

Najmocniejsze :ok: :ok: za długie, zdrowe i beztroskie życie Feli i Tobisia w Ich WŁASNYCH, OSOBISTYCH DOMACH
Bądźcie szczęśliwe Dzieciaki :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2640
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Nie mar 24, 2019 13:46 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

wszystkiego najkociego na nowej drodze życia dla Feli i Tobisia :201461

SabaS

 
Posty: 4517
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Nie mar 24, 2019 14:03 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

Za spokojną podróż i łatwą aklimatyzacje. :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35350
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie mar 24, 2019 14:04 Re: 1m2 na kota Fela z białaczką jedzie do nowego domu :)

I czekamy na wieści.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 148 gości